Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zamierzam kupić komplet lamp na przód do b4. mozecie podać jakieś lampy dobrej firmy. nie chodzi o cenę, chodzi o to żeby dobrze świeciły. Ostatnio mało nie zabiłem kobiety przez lampy które mam. skończyło się tylko na porysowanym boku i opier..leniu jej za brak jakiegos odblasku lub czegoś innego po czym byłoby ją widać.

zastanawiałem się nad takim czymś. co o tym myślicie i czy warto wydac 500zł na lampy??

 

http://allegro.pl/item1029635432_lampy_reflektory_fk_vw_passat_b4_94_97_angel_eyes.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem ze lampy ogolnie fajne, wykonanie: jak to chińskie. swieca ładnie, wygladaja ładnie. jak bym miał wolne 5 stowek to sam bym sie zastanowił :)

 

p.s. sprzedaj mi swoje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Zamierzam kupić komplet lamp na przód do b4. mozecie podać jakieś lampy dobrej firmy. nie chodzi o cenę, chodzi o to żeby dobrze świeciły. Ostatnio mało nie zabiłem kobiety przez lampy które mam. skończyło się tylko na porysowanym boku i opier..leniu jej za brak jakiegos odblasku lub czegoś innego po czym byłoby ją widać.

zastanawiałem się nad takim czymś. co o tym myślicie i czy warto wydac 500zł na lampy??

 

http://allegro.pl/item1029635432_lampy_reflektory_fk_vw_passat_b4_94_97_angel_eyes.html

Wyglądają dość ciekawie ale jak świecą i czy mają homologacje to niestety nie wiem.

Ja ogólnie jestem za serią [Orginał hella nie koniecznie nowe ale używki w dobrym stanie]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hella nówki , albo używane w dobrym stanie! Szkoda kasy na chiński szrot :D

 

Mały OT ; Czy reflektory z b4 podejdą do b3? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przeróbek nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te reflektory z HELLA nowe w jakiej cenie są i jak świecą???

 

mam reflektory z b3 wersja amerykańska. nie wiem czy są z regulacją czy nie ale moge sprawdzić:P działają b.dobrze. dostałem je od wujka do swojego B4 nie wiedział że nie pasują:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych to Depo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli juz lampy w b4 maja dobrze swiecic to tylko przerobka na soczewke z innego auta.

Nie konicznie xenon wystarczy dobra halogenowa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też sie zastanawiam nad kupnem lamp do mojego b4 nie wiem jakie lepsze ringi czy soczewkowe które idzie dostać na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja też sie zastanawiam nad kupnem lamp do mojego b4 nie wiem jakie lepsze ringi czy soczewkowe które idzie dostać na allegro

Ringi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotki nie mam , ale widziałem na trasie jednego Passka właśnie z soczewkami wygląd super !!!!! ale słyszałem że słabo świecą ,

 

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:52 ----------

 

a diody , To i tak nie mają homologacji ,aby mogły być jako światła dzienne , :( bo to tylko są postojówki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale słyszałem że słabo świecą ,

Mijania świecą lepiej niż stare, wypalone i wypiaskowane hella

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orginał hella

Zanim oddałem swoje do regeneracji też szukałem nowych Helli i niestety cena była zaporowa, bo około 500,- za sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam założone w swoim pasku lampy z ringami srebrne i świecą zaje...... super po prostu. Jeszcze jak się do nich założy żarówki h7 firmy osram nightbraker to wynik może na prawdę mile zaskoczyć. Jak będę u znajomego to zrobię zdjęcie paszczura z lampami wyposażonymi w soczewkę z diodami, super efekt i jak bym miał 900zł zaraz je kupuje i do nich ksenon oczywiście pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż kuberxxx jak wyglądają w twoim samochodzie ringi srebrne , bo chyba na drógi miesiąc je kupie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy warto wydac 500zł na lampy??

 

Ty kolego chcesz mieć fajnie wyglądające lampy czy takie co dobrze świecą?

Ja miałem słabe lampy, regenerować się nie opłacało bo już połamane były po poprzednim właścicielu.

Kupiłem chińskie zamienniki po 60 zł/szt i do tego dałem żarówki OSRAM Nightbreaker, kolosalna różnica i widać ludzi ubranych na czarno idących marginesem wcześniej niż w bocznej szybie. Wadą chińszczyzny jest słaba jakość wykonania, i musiałem przekładać wiązkę i mechanizmy regulacji ze starej lampy.

Nightbreaker-y niestety szybko się palą, teraz mam zwykłe żarówki, efekt trochę gorszy ale nadal ładnie świecą.

Sprawdź jeszcze napięcia na żarówkach pod obciążeniem, może warto dać dodatkowe przekaźniki.

 

To tak tylko kilka moich porad dla ludzi którzy nie mają ochoty wydać 500 zł na lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas leje i nawet nie ma gdzie zdjęcia zrobić ale zrobię w garażu może będzie coś widać. I mam takie małe pytanko czy wiecie może jakie są dobre i dość wytrzymałe żarówki H7? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, świecą o wiele lepiej od oryginału, tylko trochę w lewo na drogowych i jak masz dobrze mijania to drogowe są zbyt nisko, jak ustawisz drogowe to mijania łapią granicę oślepiania, wizualnie są super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam srebrne ringi zaje... Cie swieca ale zarowki osrama sa za delikatne i sie szybko pala a co do ringow to troszke lipa jak sie jakas zaroweczka spali to trzeba wyjmowac lampe bo niema jak wymienic a jest ich 16 sztuk ale ogolnie spoko polecam godne uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności