Skocz do zawartości
rafal1234

alkantara+skóra czy sama skóra ?

Rekomendowane odpowiedzi

a ja miałem i taka tapicerkę i taka i następnym razem na pewno będzie skóra.Zresztą każdy wybierze co mu się podoba i na co go stać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie mam takie fotele, jak w tym ogłoszeniu: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12975766

własnie te są najwygodniejsze do passka, też takie mam lecz w alcantarze, podzielam Twoje zdanie co do welurowych foteli w pasku&golfie IV nie wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/color]

Jak myślicie czy fotele z passata b5 fl będą pasować do mego b5 ?

http://www.allegro.pl/item1030794375...5_komplet.html

 

gość z aukcji napisał że są od sedana , więc jak masz sedana to podejdą zarówno przednie fotele jak i tylna kanapa plug & play :) , jedyna różnica to wtyczki poduch w przednich fotelach , możesz wykorzystać wtyczki ze starych foteli i przełożyć do nowych :). A jak masz Varianta to przód podejdzie , a tył nie :dupablada różnica w mocowaniu tylnego oparcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie skóra tylko skajowe fotele z taxówki

ale człowiek to musi na takim czymś pływać:D

jak ma niesprawną klimę badz jej nie ma,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mówicie, że lepiej dołożyć 100 zł i mieć w idealnym stanie skóre+alkantre, niż tą skaje ? heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to mówicie, że lepiej dołożyć 100 zł i mieć w idealnym stanie skóre+alkantre, niż tą skaje ? heh

Zawsze możesz szukać pełnej prawdziwej skóry, żeby tyłkiem na skórze a nie na jakims tworzywie siedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam alkantarę ze skórą i jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie skóra ;) tylko skajowe fotele z taxówki :D

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270578429703&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

a czy to jest skóra czy skaja? chyba skóra, bo inaczej szyta i szwy na wierzchu. czy ktoś może mi podpowiedzieć czy fotel kierowcy jeszcze się do czegoś nadaje? da się dołożyć nową poduszkę i zaszyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy to jest skóra czy skaja?
tak to skóra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podpowiedzieć czy fotel kierowcy jeszcze się do czegoś nadaje? da się dołożyć nową poduszkę i zaszyć?

jasne, ze sie da kupujesz poduche, nawet sam Ci mogę sprzedać, bo posiadam;)

dajesz do tapicera lub sam jesli masz zdolnosci szyjesz i juz;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest koszt takiej poduchy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaki jest koszt takiej poduchy?

raz widziałem na aukcji to 70 zł koles mial,

wiec cos kolo tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale człowiek to musi na takim czymś pływać

jak ma niesprawną klimę badz jej nie ma,

 

Ja sobie taką tapicerkę kupiłem. Z pełną odpowiedzialnością i po naprawdę sporym przemyśleniu. Dla mnie jeden ogromny plus ma. Jak ją o protezy rozedrę, to jej naprawa mnie kosztuje 30 - 50 zł. A co do pływania - Całe lato przejeździłem a upały srogie były. Dwa razy trasy po 600 km robiłem i naprawdę zero pływania czy takich tam. Teraz ekoskóra także oddycha. Sam się dziwiłem i to ostro, ale zapytaj tapicera. To już nie jest ten sam skaj, co w Fiacie 125p. To jest już zupełnie inny materiał, zupełnie inna technologia. I naprawdę nie ma tragedii. Mówię Ci to z pełną odpowiedzialnością. A co do śliskości - ja śliskie muszę mieć, bo się obracam na fotelu, jak muszę wysiadać. A tapicerka wygląda naprawdę ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, chłopaki doradźcie, chciałem kupić skórę ale od kilku tygodni nie mogę nic znaleźć, to postanowiłem ze kupie skórę z alcantrą, zobaczacie zastanawiam się nad http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1041156552 niby wygląda spoko i cena nie duża, albo takie niebieskie http://www.allegro.pl/item1030794375_alkantara_skora_passat_b5_komplet.html tylko że droże ale również wyglądają dobrze, chodzi mi o ogólny stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze sobie daruj, bo to łachy.

drugie napewno tylna kanapa jest ładna, przednie fotele jak to sprzedawca nazwał normalne ślady użytkowania czyt. opadnięte gąbki od wsiadania i wysiadania,

 

ja bym szukał dalej lub jak masz blisko podjechać i zobaczyć.

szukaj też z boczkami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek o jakie gąbki chodzi ? Dla mnie te drugie wyglądają na stan idealny, nie widać przetarć i alcantra w bez plam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności