Skocz do zawartości
rafal1234

alkantara+skóra czy sama skóra ?

Rekomendowane odpowiedzi

foty przednich foteli są zaciemnione i nie widać czy jest przetarcie czy nie, ciekawe jest, że tylna kanapa jest ładnie oświetlona, a fotele przód już nie;) zadzwoń zapytaj się, jakie to są te"normalne ślady użytkowania"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zna może ktoś dobrego i rozsądnocenowego w trójmieście??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie też sie dołączam do tematu. chciałbym wymienic fotele bo mam welur.

chce pół skórę i tak jak z grzanymi siedzeniami.. :) nie chodzi mi o skutki uboczne bezpłodności itp. tylko jak nie miałem tego w serii co musze jeszcze dokupić do org foteli.. :) mozna też kupić całe maty na allegro co sie bardziej opłaca.. chce to zorbić z głową oraz dobrym funduszu a nie zakładałem nigdy takiego czegoś wiec ptam o porade pozdrawiam :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam alkantare o wiele lepiej się siedzi w gorące dni , nie pocisz sie tak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, alcantarę da się utrzymać w czystości, nie przesadzajcie..

 

1. Na zabrudzenia/plamy polecam Vanish do dywanów (chrońcie tylko przed nim elementy z prawdziwej skóry, bo mogą się też przypadkiem "odplamić"). Nie używajcie szczoteczki tylko szmatki - z Vanishem wystarczy, a szczotka niepotrzebnie może mechacić materiał.

 

2. Na zmechacenia rewelacyjna jest golarka do ubrań, kosztuje 10-30PLN i można nią doprowadzić materiał do prawie fabrycznego stanu - wymaga to cierpliwości, ale efekty są porażające..

 

Ja mam u siebie jasny beż, więc spokojnie możecie przyjąć, że wiem co piszę.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem pełną skórę wentylowaną, no może latem trochę się tyłek poci ale to wtedy jak były upały po 30 stopni dopóki klima nie ochłodzi samochodu, ale dla mnie skóra jest wygodniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Na zabrudzenia/plamy polecam Vanish do dywanów (chrońcie tylko przed nim elementy z prawdziwej skóry, bo mogą się też przypadkiem "odplamić"). Nie używajcie szczoteczki tylko szmatki - z Vanishem wystarczy, a szczotka niepotrzebnie może mechacić materiał.

co jest do dywanów nie jest to alcantary:P

polecam środki z lederzentrum do alcantary, środek czyszczący oraz impregnat

alcantara jest materiałem syntetycznym, bardzo wrażliwym na ciepło, wodę i wszelaką chemię. warto również przynajmniej raz w tygodniu przetrzeć alcantarę wilgotną gąbka/mikrofibrą

*po vanishu może wystąpić efekt suchej/szorstkiej alcantary oraz przebarwienia

Na zmechacenia rewelacyjna jest golarka do ubrań, kosztuje 10-30PLN i można nią doprowadzić materiał do prawie fabrycznego stanu - wymaga to cierpliwości, ale efekty są porażające..

tańsza alternatywa to papier ścierny 600, efekt znacznie lepszy niż golarka

Edytowane przez Kosma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy skórki z boczkami od b5 pasuja do b5 fl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zmienialem do sedana b5fl od kombi b5 i powiem ci tak

- boczki przednie pasuja tylko trzeba przelozyc przycisk od otwierania klapy i wlewu paliwa

- tylne boczki u mnie nie podeszly zmienilem tylko srodek tam gdzie raczka do zamykania bo gora sie nie schodzilo dobrze (ale moze dla tego ze bralem od kombika)

- no i u mnie nie podeszly kostki od airbag wyjolem z tamtego i dolutowalem kabelk sie zgadzaja tylko inna kostka troszke

- reszta pasuje elegancko no i jesli maja grzanie a ty nie masz to trzeba instalacje robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj. Czy kolor alcantry był jakoś uzależniony od koloru auta czy nie miało to znaczenia? Mam zamiar do swojego srebrnego) la7w wsadzić półskóry i nie wiem czy lepiej z szarą czy niebieską alcantrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez poszedlem w alcantare :)

4x0w.jpg

pjji.jpg

4hrj.jpg

8vaf.jpg

pa09.jpg

pcv6.jpg

 

:chytrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie widzi kolor, ale wykonanie słabe:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi sie widzi kolor, ale wykonanie słabe:(

 

ładne są :D do czarnego passata jak znalazł:P co do wykonania nie jest najgorzej, choc zawsze moze byc lepiej:) i w tym wypadku powinno byc lepiej... Ale może po taniości to wszystko:) wiec moze warto;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi sie widzi kolor, ale wykonanie słabe

Chodzi o napis Recaro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na podróbkę to niezłe wykonanie, ile kosztowało obszycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności