Skocz do zawartości
ChRzAnIu

Oszukujący wskaźnik paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

witam Drogich Kolegów :) miałem taki sam objaw jak i Wy, ale wystarczy na zegarach troche po grzebać:)

Mam nadzieje ze kazdy z użytkowników naszych Passków wie jak wyjąć licznik... Gdy już wyjmiemy licznik to podpinamy go i przekręcamy kluczyk tak aby wskaźnik paliwa uniósł się i wskazywał naszą NIESZCZĘSNĄ rezerwę:P Następnie odkręcami obie śrubki po bokach licznika i zdejmujemy plastikowa osłone zegarów... Ściągamy wskaznik poziomu paliwa i przekladamy go tak aby wskazywał 0 :) GOTOWE :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja mam inny problem , wskaźnik paliwa raz pokazuje mi stan a raz nie , również to samo ze wskaźnikiem temperatury , czasem podnoszą się równomiernie a jak np po pewnym czasie temperatura się podniesie to również podnosi się wskazówka od paliwa (czary , czasem jak walnę od góry w licznik to się odwiesza )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hasło na dziś: "zimne luty"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , ja mam inny problem , wskaźnik paliwa raz pokazuje mi stan a raz nie , również to samo ze wskaźnikiem temperatury , czasem podnoszą się równomiernie a jak np po pewnym czasie temperatura się podniesie to również podnosi się wskazówka od paliwa (czary , czasem jak walnę od góry w licznik to się odwiesza )

 

Miałem ten sam problem,wystarczyło poprawić luty przy stabilizatorze napięcia i wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może napiszesz co to ma za cel.

W zegarach za wiele nie zdzialasz, jedynie można zablokować pływak lub go wygiąć ale po wygięciu zerowy stan będzie oznaczał że masz jeszcze w baku ponad 50 litrów paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności