Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Są specjaliści którzy za na stole generują nowy kod. ASO pewnie w podobny sposób to zrobi tylko weźmie większe pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile może kosztować ewentualne odzyskanie kodu PIN? ASO udostępnia może takie dane za darmo?

 

Wszystko zależy od ASO VW (od 60 do nawet 200zł). Podobno w ASO Skody czasami podają za free.

W ASO odzyskasz kod tylko jeśli radio było od nowości w aucie, w innym przypadku allegro albo spec ze sprzętem do zmiany pinu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak mam działające radio w samochodzie, to nie ma możliwości sczytania gdzieś z niego tego kodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyjąć z auta, można też nowy PIN wbić bez wyjmowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawka - da się. Wczoraj sprawdziłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos potrzebował odczytac kod z RNS510 to jestem w stanie to zrobic od reki bez rozkrecania radio .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam pytanko mam passata b7 z nawi rns 510 i mam pytanie czy bede potrzebował pin do radia jesli wyjme aku ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniałem akumulator u siebie czy wyciągałem navi do czyszczenia lasera, to nie musiałem kodu wpisywać. Navi mam zamontowaną fabrycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Krawcol82 napisał:

Jak wymieniałem akumulator u siebie czy wyciągałem navi do czyszczenia lasera, to nie musiałem kodu wpisywać. Navi mam zamontowaną fabrycznie.

tez mam fabryczna navi wiec moze bedzie ok,  po odłaczeniu aku czeka mie wymiana łozyska oporowego bo dziwny dzwiek , a do tego musze wyjac aku by wytargac skrzynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałem radio. Jak zapamiętać pin w aucie, by po odpieciu akumulatora nie wołało o pin ponownie. Ktoś coś pisał o przypisanie vin do radia, ktoś inny pinu do zegarów? Jak to wygląda? Mam VCP jak by ktoś znał procedurę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo się zapamięta - nic nie musisz robić, poza wpisaniem prawidłowego kodu przy pierwszym uruchomieniu radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BCM pamięta ostatnie podpięte radio. Wpinasz inne (nawet bez odpinania aku) i musisz wpisac pin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...raczej licznik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może i licznik ... coś na pewno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności