Skocz do zawartości
Blanko

pokrowce szyte na zamowienie z Alacantary/weluru

Rekomendowane odpowiedzi

witam szukam zdjec tapicerek passatow z takimi pokrowcami szytymi na zamowienie do passata sam sie nad takimi wlasnie zastanawiam z alacantary wszystkie szfy maja w tych samych miejscach co ori tapicerka oddzielne pokrowce na oba podlokietniki i taka sama tkanina na doczki drzwi łaczone sa rozne odcienie alacatary jestem ciekawy jak to wizualnie wyglada juz po zalozeniu bo sam jeszcze nie wiem jakie zestawienia kolorystyczne wybrac.. jesli ma ktos w swoim takie to prosze o foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do pytania kolegi Piotrka. Też się zastanawiam nad taki rozwiązaniem. Proszę o opinie ludzi, którzy mięli styczność z tymi pokrowcami lub owe posiadają. Jakieś fotki u posiadaczy i namiary na producentów mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie spokój z pokrowcami, co wyczyścić tapicerki nie potraficie raz na tydzień?

co do alcantary z tych pokrowców ona ma tyle wspolnego z nią co Madonna z Dodą, także odpuście sobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.może ktoś posiada takie pokrowce http://www.allegro.pl/item1024886126...re_gratis.html mój pasek szary metalik jak coś

 

Mam podobne - w innym miejscu są rzepy. Wszystko fajnie spasowane, każde wycięcie w swoim miejscu nic nie odstaje itp. Producent..hmm takiego kupiłem więc nie pomogę.

U mnie pokrowiec jest dlatego że fotel kierowcy trochę wytarty i kulawo to wygląda. Choć mam samochód zielony (butelka) i całe wnętrze czarne prócz podsufitki to jasne pokrowce ładnie go rozjaśniają. Jak coś to fotki jutro mogę wrzucić choć mam syf w aucie ale pokrowce wyprane:D

 

Pozdrawiam - kosiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u siebie mam siedzenia z jakiegoś lipnego materiału i czarne do tego nie będę kupował specjalnie siedzeń żeby mieć jako taki welur choć nie powiem że bym chciał .... szukałem auta jakie 3 miesiące w pl nic ciekawego nie było a jak było to i cena ale każdy zachwalał przez tel a jak się pojechało to szkoda za paliwo tylko w belgi dopiero paska znalazłem lekko uderzony tył był ....tylko że wyposażenia zero 2 szyby elek tylko bez halogenów i chromu wokół szyb po bokach...bez alu ...ale jakbym miał patrzyć na to to bym nie kupił kolor mi się podobał też ..śmigam już rok prawie i nic nie robiłem tylko olej zmieniłem i teraz drugi raz ...rozrząd ok i te 101 koni styka ale w tym roku chyba wyskoczę do brodnicy na podkręcenie kucyków ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to masz zwykłe deski jak to w basicu, ja miałem welury ale też lipa była za krótkie siedzisko , zero wygody, teraz mam spory i styka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja znalazlem takie cos.i nie jest to brzydkie

 

Może nie brzydkie ale uniwersalne, a jak coś jest do wszystkiego to jest lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka tandeta.ja tam lubie takie.jednokolorowe.a nie jakies wiesniackie we wzorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na cos takiego jak myslicie to jakas lipa czy moze bylo by cos z tego?

http://moto.allegro.pl/pokrowce-szyte-na-miare-skora-alcantara-i1203026197.html

Bardzo prosze o opinie bo mam jasne fotele i co wyczyszcze to po 2 tygodniach sa takie ze szkoda gadac

Edytowane przez fievral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś do passata, pokrowce do "limuzyny"?

 

Chyba wam się marki samochodów pomyliły.

Szkoda, że pokrowców na skórzaną tapicerkę nie zakładacie bo i takich ... widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Ma ktoś z Was takie pokrowce ?

http://erjot.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=34&category_id=9&option=com_virtuemart&Itemid=1

U siebie mam lekko przetarty jeden fotel i chciałbym założyć pokrowce zanim przetrze się całkiem.

Problem w tym, że nie mogę znaleźć nic ciekawego.

Te podane wyglądają nawet OK, jednak nie posiadają żadnych wyciętych otworów i samemu trzeba ciąć - trochę się tego obawiam, że źle przetnę lub że później będzie się rozchodzić (pękać) w miejscu gdzie przetnę.

 

Jeśli znacie jakiś namiar na inne porządne pokrowce, to dajcie znać.

Poszukuję pokrowców dopasowanych na miarę a nie uniwersalnych.

Mój VW to passat b5fl kombi z dzieloną tylną kanapą.

 

Pozdrawiam

krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie:http://allegro.pl/sklep/20299966_pokrowce-sklep

skóra eko, wyglądają bardzo dobrze, zakłada się je też dobrze, tylko jedna uwaga: trzeba wszystko porządnie naciągnąć, a wtedy wyglądają jak ori siedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OdiLV4 te pierwsze to nie są pokrowce na miarę. Nie mają pokrowca na podłokietnik. te drugie na podłokietnik mają jakąś faję w postaci zapinanego schowka.

kardynalski też je kiedyśoglądałem bo fajnehttp://allegro.pl/pokrowce-na-miare-alcantara-passat-b3-b5-b5-b6-b7-i2526916104.html i jestem zadowolony.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności