Skocz do zawartości
Blanko

pokrowce szyte na zamowienie z Alacantary/weluru

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pochwale się swoimi pokrowcami i dodam że gdy by nie one, to moja tapicerka koloru szarego była by już ruiną, przy dwójce dzieci.

Jest to skóra -

[ATTACH=CONFIG]88099[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was, zakupiłem pokrowce szyte na miarę i nie mogę sobie poradzić z ich założeniem niestety :)

jak pozdejmować wszystkie plastiki żeby to ładnie wyglądało np na fotelach u kierowcy w które wchodzą zagłówki albo na tylniej kanapy przycisk do kładzenia jej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ściągaj. Robisz ostrożnie mniejszy otwór w pokrowcu i plastikowym wyimakiem delikatnie wpychasz materiał pod plastiki. Jeśli to zrobisz ostrożnie i dokładnie to będzie cacy miodzio. Najlepiej jak naciągniesz pokrowiec dokładnie na oparcie i w miejscu gdzie jest plastik natniesz go w krzyż tak żeby linie cięcia miały nie więcej długości niż połowa średnicy plastiku w którym siedzi zagłówek. Potem delikatnie wciskasz pod plastik. Tylko 5 razy przymierz i upewnij się że pokrowiec leży dobrze a raz tnij, nie odwrotnie :)

 

Ja pochwale się swoimi pokrowcami

Szału nie ma :) jak mawia jeden klasy forumowy. Albo nie za bardzo się przyłożyłeś do zakładania, albo ktoś ci ciemnotę wcisnął że to pokrowce szyte na miarę.

 

A siedzisko i oparcie jest w jednym kawałku, bo ze zdjęcia nie bardzo można wywnioskować. Natomiast kolorki są śliczne

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mkpol za pomoc, jeszcze takie pytanie a jak z siedziskami u kierowcy i pasażera zeby dobrze naciągnąć to trzeba byłoby siedzenie od tego plastiku pod odczepic ale jak to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzisk nie założysz dobrze jeśli nie odkręcisz foteli. Namęczysz się, poharatasz sobie ręce a potem i tak będziesz odkręcał fotele.

 

To są raptem 4 śruby i 1-2 wtyczki. Tylko pamiętaj żeby wszystko robić z kluczykami w kieszeni, bo jak odpalisz auto przy odpiętych poduchach to ci wyskoczy błąd. Mając fotele "luzem" łatwo możesz odkręcić plastiki. Z oparciem tylnej kanapy jest to samo. Żeby dobrze założyć pokrowce trzeba je rozmontować - raptem jedna śrubka :).

 

Inaczej pokrowców założyć SIĘ NIE DA...... porządnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję kupić pokrowce szyte do swojego passka z eko skóry kolor czarny, zagłowki 4szt dwa podłokietniki i boczki drzwi mieszek zmiany biegów na pomarańczowo. Pod kolor felg i lusterek nie wiem jak będzie wyglądać ale myślę że będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Macie do polecenia jakies pokrowce do b6?

Linki z allegro nie dzialaja, zreszta tam cale mnostwo chinszczyzny...

Szukam jednolitych kolorowo, dobrych jakosciowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności