Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten biały przewód który nie wiedzieliśmy gdzie powinien mieszkać, nie łączy się z obd?

 

Prawdopodobnie tak. Ja nie podłączałem tego nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adi nie szukaj ori było o tym kilka tematów wstaw tam ledy będzie łatwiej szybciej i przyjemniej , z resztą widziałeś jak ja mam a jak bardzo chcesz to mam chyba trzy panele niepotrzebne to za kilka plnow wyśle ci te panele to sobie wydlubiesz

 

kszysiozeszcze ...Mam prośbę - czy wiesz w jakich oprawkach są żaróweczki w klimatronikach o których pisałeś? byłbym wdzięczny za jakieś foto.

Czy to taka ?

żarówka klimatronik.jpg

Edytowane przez kris
foto..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie wiem dokładnie wiem że gdzieś było to opisane na forum Ale wiem też ze rzekomo były z nimi problemy w sensie dostępności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszukałem się już i wiem na pewno , że takie żaróweczki występują w climatronikach golf3, wento

golf3.JPG

 

czy takie były w B3 iB4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tam są zaróweczki na drucikach jak w starych radiach. Ja w swoim b4 zrobilem podswietlenie na ledach ale bylo to z 5 lat tem i nie pamietam jak dokladnie to bylo zrobione. Sprawdz ile jest zarowek i czy nie sa po dwie szeregowo. Mozesz kupic w kazdym elektronicznym sklepie zaroweczki do podswietlania starego radia albo z jakiegos radia wyjac. Sa roane moce ale ja bym nie kupowal mocniejszych niz 1w bo tam jest ciasno i moze sie cos odksztalcic od temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie to szukam samych oprawek (tych zielonych) , żarówki kosztują 1 zł..ale oprawka + żarówka to już koszt 15zł. Natomiast cały panel można już dostać od 30zł - a taki jak na zdjęciu posiada 4 oprawki z żarówkami - rzecz w tym , że tylko w tych z golfa są takie oprawki - a w passatach już chyba inaczej to wszystko wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was. Podepne się pod temat jeśli można. Czy ktoś z Was posiada opis, schemat brązowego czujnika który znajduje się w króćcu wody, steruje on 3 biegiem wiatraków. Dla wersji vr6 aaa z climatronic. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności