Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Koledzy pomozcie mi, w jakim formacie mam nagrac teledyski na plyte DVD zeby RNS 510 je odtworzyl ??

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyczules w mojej wypowiedzi ironii. No ok niewazne. Musisz przekonwertowac pliki do foramtu DVD wlasnie. Ja ostatnio robilem taka plytke i powiem Ci ze jest zabawy troche ale po kolei. Jaki masz format pliku wyjsciowego ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Format pliku wyjściowego : AVI,MPG,MP4....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Koledzy pomozcie mi, w jakim formacie mam nagrac teledyski na plyte DVD zeby RNS 510 je odtworzyl ??

 

Pzdr

 

Witaj,

 

bardzo fajnie można sobie zrobić płytę DVD z teledyskami. Na płycie możesz mieć również menu, które pozwala się poruszać po teledyskach. Zainstaluj sobie program DVDStyler (jest darmowy i w wersji PL). Po instalacji wybierasz sobie menu z tych które tam są lub możesz stworzyć sobie swoje, tapetę również możesz sobie zapodać jaką chcesz. Jak już masz gotowe menu, to metodą przeciągania wklejasz do DVDStylera kawałki, mogą to być pliki np. MP4 - pamiętaj o pojemności DVD, na dole po lewej stronie pokazuje Ci maksymalny czas jaki może być na płycie. Jak już masz wszystko zrobione, to naciskasz przycisk "wypal" i czekasz. Program konwertuje pliki i buduje płytę DVD - może to potrwać nawet do godziny, zależy ile teledysków chcesz mieć na DVD. Po zbudowaniu płyta zostaje wypalona. Jak włożysz do RNS-a, to pokaże Ci się Twoje menu (fot.1), gdzie możesz sobie odtworzyć wszystkie teledyski lub wybrać z poszczególnych menu (fot.2). Poniżej fotki.

1.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam sposób opisany przez użytkownika zbijar.Działa w 100%.Dzięki kolego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki rodzaj płyty zastosować?Wypaliłem na DVD-R  Verbatim  i płytę wyrzuca radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności