Skocz do zawartości
di4blos

gdzie znajduje sie moduł parkowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam oryginalny parktronik na przód i tył w Passacie kombi z 2007r. Niestety przestał działać i po diagnozie komputerowej wykryto brak łączności ze sterownikiem... myślę że mógł się rozłączyć tylko niestety nie wiem gdzie on się znajduje :/ Wiec moje pytanie wie ktoś gdzie w moim aucie znajdę ten moduł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie. u mnie w kombi wystarczy tylko zdjąć zaślepkę. Niestety ktoś mi ukradł ten moduł i zostały tylko trzy kostki :/ Jaki sterownik kupić ? Dodam, że mam radio mfd 2 ( wygląda jak na tym zdj: http://student.agh.edu.pl/~job/AUCTIONS/VW-MFD-2-DVD-POLSKIE-MENU/MFD2-DVD-PL-MENU-KRAKOW-03.JPG ) i czujniki parkowania w przednim i tylnym zderzaku.

znalazłem coś takiego na allegro:

http://allegro.pl/item995133927_parktronik_modul_parktronika_3c0919283c_passat_b6.html

tylko na tym opisie przesłanym przez laki widzę ze ktoś ma podobny moduł do tego na allegro różni się tylko ostatnią literą na allegro jest c w opisie b

Edytowane przez di4blos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten moduł, który podałeś będzie w sam raz. Kup z C i poszukaj nieco dokładniej, to wyrwiesz za około 150pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, proszę o pomoc. W moim passacie przepalił się moduł parkowania.

Posiadał on oznaczenie 3C0919283C. Chciałbym kupić jakąś używkę ale o tym znaku na allegro nie wystepuje. Większość jest z literą B na końcu. Jaka jest róznica miedzy tymi modułami, czy w moim przypadku moge zastosowac modul z oznaczeniem B. Zaznacze ze moj passat posiada czujniki parkowania z przodu i tyłu, bez zadnych opcji wizualizacji. Czy mozna załozyc moduł z oznaczeniem 3C0919283B zamiast 3C0919283C??

Edytowane przez wojnarjaslo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam czujniki parkowania tylko nie chodzą mechanik stwierdził że nie może się połączyć z modułem, czy jak wyjąłem moduł parkowania da sie jakoś sprawdzić czy jest dobry czy spalony. Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam czujniki parkowania tylko nie chodzą

 

Jeszcze tego by brakowało żeby chodziły. Ale do rzeczy na początek sprawdź czy wszystkie wtyczki są wpięte. Samego modułu nie da się naprawić więc pozostaje Ci kupno drugiego:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/69931-upgrade-systemu-pdc-parktronic-czujniki-z-przodu-zdalne-zalaczanie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtyczki do modułu są wpięte, ok kupić można tylko chodzi mi o to że jeśli nie może się podłączyć to tylko wina modułu czy może być wina np. któregoś z czujników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko modułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie, na allegro są ceny zróżnicowane znalazłem za 50 zł dla mnie to trochę za tani bo później cena jest 2 razy droższa, czy jest jakaś granica cenowa dodam że ten modół za 50 zł sprzedawca twierdzi że jest sprawny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
modół
:wmorde

Co to znaczy za tani?

Jeśli numer się zgadza to kupujesz za tyle za ile chcesz kupić. Masz 10 dni na sprawdzenie i odesłanie jeśli się okaże że jest be

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory... dzięki wielkie, zakupiłem a czy po podłączeniu nowego modułu trzeba podłączyć pod komputer ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sory... dzięki wielkie, zakupiłem a czy po podłączeniu nowego modułu trzeba podłączyć pod komputer ..

 

Trzeba wykasować błędy i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I trzeba zobaczyć jak zakodowany jest moduł który kupiłeś np: czy nie ma zakodowanej przyczepy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy bo powiem tak że jak chciałem podpiąć przyczepkę to też wiązka nie chodzi czy to jest powiązane ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza słowo nie chodzi ? Nie idzie za przyczepką czy jak. Po podłączeniu przyczepki nie działają światła w przyczepce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po podłączeniu przyczepy nie działają światła czy to może być jakoś powiązane z czujnikami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pomoże mi z tym się uporać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności