Skocz do zawartości
kriss555

kodowanie zestawu telefonicznego premium

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy że zaktualizował soft w navi i już będzie musiał zmienić kodowanie.

 

a to ciekawe. w swojej Navi przejechałem softy od 1200 do 5230 (obecnie) i nic nie musiałem zmieniać.

 

 

 

Ogólnie - najlepiej by było jakbyś spotkał się z kimś, kto też ma telefon premium i zamienił moduły. Bez kodowania, takich rzeczy. Po prostu swój podłączasz u kogoś, a czyjś podłączasz u siebie. Telefony się nie rozparują z modułami (zgubią tylko kody pin - trzeba wpisać jeszcze raz).

 

Wtedy będziesz wiedział czy winny jest moduł, czy coś innego. Kodowanie możesz przepiasać od kogoś, kto ma taką samą konfigurację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie wszystko działa dobrze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bede musiał kogoś poszukać, ciężko będzie ale z tym idzie żyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie wszystko działa dobrze

 

trochę chaotycznie to napisałem, ale drugą część wypowiedzi kierowałem do Krzysztofa ;)

 

 

No bede musiał kogoś poszukać, ciężko będzie ale z tym idzie żyć!

 

jak będę miał drugi moduł w rękach to mój Ci mogę podesłać na testy (z tym, że ja mam 3C0, ale smsy i książka w zegarach działają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem założyłem w samochodzie moduł 5p0862335D tel widzi bluetooth mogę rozmawiać ale nie zczytuje książki z telefonu na fis wyswietla się PHONE "PLEASE WAIT" i tyle po przelaczeniu na Audio PHONE znika.

 

Kodowanie 0000422

 

Adaptacja

 

channel 128 - 0

channel 129 - 6

channel 130 - 2

channel 131 - 130

channel 132 - 0

channel 133 - 1

channel 134 - 0

channel 135 - 1234

channel 136 - 9

channel 137 - 1

channel 139 - 0

 

Proszę o pomoc Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem  pod podłączenie modułu vcds widzi moduł ale na fisie brak tel. W rns510 mogę wykonać tylko połączenie alarmowe . 

Wpisałem kodowanie od bimbasz.com ale nic to nie daje. Moduł premium z końcówką C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gateway (adres 19) zaznaczyłeś, że moduł telefon jest zainstalowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie miałem zaznaczone w gateway. Po zaznaczeniu na fis pojawił się telefon ? pięknie się sparowało ale pojawiły się następne problemy? przy połączeniu telefoniczny cisza w głośnikach i mnie też nie słychać . Brak też sms. Przy muzyce przez bt słychać dobrze i gra prawa i lewa strona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś z kodowaniem nie tak?? Sprubuj moje kodowanie z 3c8035730D 

020100010101000000000101

PS. Żeby były SMS musisz mieć w telefonie aktywowaną funkcje rsap. 

Edytowane przez Matiz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Matiz4 napisał:

Może coś z kodowaniem nie tak?? Sprubuj moje kodowanie z 3c8035730D 

020100010101000000000101

PS. Żeby były SMS musisz mieć w telefonie aktywowaną funkcje rsap. 

mam telefon sony więc nie mam funkcji rsap

dzięki bardzo za pomoc ;-) 

po nocy dziś wsiadam do auta i wszystko gra ( zamieniłem mikrofon był źle podłączony) teraz wszytko pięknie gra ? , ale mam 3 błedy opisałem je w innym dziale

kodowanie mam od bimbasza Software Coding: 020100000100000000000000

 

Edytowane przez pajda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Podłączę się do tematu. Posiadam pod siedzeniem moduł 3C0 035 730 B, wysuwaną klawiaturę i kierownicę multi. Czy można bez dodatkowych urządzeń sparować to ze smartfonem huawei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, imap31 napisał:

Witam. 

Podłączę się do tematu. Posiadam pod siedzeniem moduł 3C0 035 730 B, wysuwaną klawiaturę i kierownicę multi. Czy można bez dodatkowych urządzeń sparować to ze smartfonem huawei?

Możesz wymienić moduł od Passata CC 3c8035730B i wyższe czyli z końcówką C lud D lub E ale broblem pojawia się taki że te moduły co obsluguja android to nie obsługują czerwonych zegarów tylko białe. Ostatnio nawet na próbę założyłem czerwone i ni hu hu. Albo jak nie masz telefonu na gwarancji i masz czerwone zegary to robisz root telefonu i wtedy już telefon obsługuje funkcje rsappp zainstalowaniu aplikacji oczywiscie i ruszy Ci na tym module co masz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czerwone zegary, a telefon juz po gwarancji. Nic nie szkodzi więc pobawić sie trochę i popróbować. Dzięki za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

jestem świeżo po zakupie Passata i ogólnie mam problem z połączeniem radia z telefonem. Samochód z czerwonym wyświetlaczem, klawiaturą pod kratką nawiewu, przyciskami w podsufitce oraz wejściem pod telefon w podłokietniku. Ogólnie chciałbym połączyć się z telefonem głównie w celu muzyki, ewentualnie zestaw głośnomówiący lecz nie jest to wymagane.

Posiadam dwa moduły bluetooth. Moduł, który był w samochodzie - 5N0 035 730 w ogóle nie wyszukuje mi telefonu. Telefon huawei p20 lite. Próbowałem ściągnąć jakieś aplikacje na telefon, które rozwiązują problem z rSap ale do tego jest potrzebny root. Niestety na moim tel nie można wykonać roota.

Drugi moduł jaki mam - 1K8 035 730 B. Po podłączeniu tego modułu nic nie wyświetla się na komputerze a na radiu po naciśnięciu Phone muzyka się wycisza.

Zakupiłem interfejs OBDeleven, by móc zakodować jakoś te moduły, ale tu pojawia się problem - jestem w tym zielony.

Przy pierwszym module w aplikacji mam kodowanie, gdzie mogę wpisać kod. Mam również funkcję adaptacja.

Przy drugim module w aplikacji mam kodowanie długie, gdzie mogę wpisać kodowanie liczbami szesnastkowymi. Tutaj również mam adaptację.

Czy jest w ogóle szansa, że połączę się z tel za pomocą tych modułów i jeśli tak to jak to uczynić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, yarocygaro napisał:

 

Drugi moduł jaki mam - 1K8 035 730 B. Po podłączeniu tego modułu nic nie wyświetla się na komputerze

Na wyświetlaczu fis wątpię żeby Ci coś wyświetlało bo zazwyczaj moduły bluetooth premium które obsługują androida plus muzykę nie wspierają czerwonych zegarów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Passata B6 2008/2009 z białym fisem. Moduł bluetooth - 5N0 035 730 A. Zawsze posiadałem telefony Samsunga lub instalowałem rSAP na zrootowanym. Obecnie mam Huaweia, w którym rSAP odpada. Rozumiem, że potrzebuję 5N0 035 730 D lub 3C8 035 730 od A do E. Oprócz hands-free zależy mi na muzyce po bluetooth. Czy dobrze wytypowałem moduły? Jak wygląda wybieranie głosowe na tych modułach (bo chyba asystenta Google raczej się nie da wybudzić)? No i czy zawsze po zmianie trzeba będzie kodować?

Pozdrawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Passat b6, 2009 rok, białe zegary, RNS510, oryginalnie zainstalowany moduł BT 5N0035730B, który nie łączy się z iPhonem. 

Poszukałem, poczytałem i wynika, ze pasowałby moduł 5N0035730D, ale cena powala. Zakupiłem moduł z Seata 1Z0035729E. 

Udało się sparować iPhona, w zakładce RADIO na RNS pokazuje książkę tel itp, ale zniknął telefon z wyświetlacza między zegarami.

Czy trzeba coś kodować żeby się pojawił czy ten moduł nie działa z białymi zegarami? 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jumsky Z tego co ja kojarzę to moduły z końcówką 729 to są moduły zwykle i wogule nie wspierają wyświetlania na fis. A Ty miałeś 730 czyli premium a premium na zegarach jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak udało się odpalić telefon w zegarach. Zmieniłem kodowanie z 0010720 na 0000422 i się pojawiło. C5D51223-B226-4172-A98C-B40E057B01E1.thumb.jpeg.1bb5b5e45c964daa5233541f21c5e6b2.jpegPozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Passata B6 czerwone zegary, Klawiatura numeryczna oraz telefon w podłokietniku. Potrzebuje sparować Iphona z zestawem Bluetooth. Który moduł kupić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności