Skocz do zawartości
topek

MCD i 1 wzmaczniac 2 Ipod 3 tylne glosniki (po archiwum)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jak pewnie niektorzy tu wiedza kupilem kilka dni temu paska kombi z 2003 z nawigacja mcd. Mam zamiar podpiac pod MCD wzmaczniacz (+sub), Ipoda i „wlaczyc glosniki z tylu”. Czytalem na roznojezycznych forach ale zglupialem od ilosci informacji. Stad ten post majacy wyjasnic moje pytania: Czy gdzies na sieci jest opis wyjsc (i może wejsc) a najlepiej wszystkiego co wchodzi i wychodzi z MCD?! Nie wiem na czym stoje

 

Ad 1. Wzmacniacz

Czytalem troche na niemieckich forach i jeśli dobrze zrozumialem pod mcd mogę latwo podpiac wzmacniacz kupujac taki adapter (mini-iso na chinch):

 

https://ssl.kundenserver.de/s25259050.einsundeinsshop.de/sess/utn;jsessionid=1542543f7ff1c4c/shopdata/0045_Multimedia/0090_Multimediazubeh=F6r+f=FCr+Audi=26amp=3Bslash=3BVW=26amp=3Bslash=3BFord=26amp=3Bslash=3BSeat=26amp=3Bslash=3BSkoda+Farbnavigation/images/mfdpreamp_200x160.jpg

 

Jak w tej chwili mam podpiete glosniki pod MCD? Tez wchodza w MCD przy pomocy tego mini iso?

Kupujac ten adapter będę mogl podpiac dowolny wzmacniacz 4-kanalowy? Czy wtedy glos z nawigacji będzie na 4 kanalach, czy tylko na dwoch?

 

 

 

Ad 2. Ipod

Znalazlem w sieci nastepujacy adapter

http://www.autosound24.de/pd587658730.htm?categoryId=18

Jest tanszy o 40 Euro od ice>Linka. Wiecie moze czy on tak samo dobrze dziala jak ice>link? Tzn ipod zostanie rozpoznany jako zmieniarka i będę go mogl z MCD obslugiwac a ipod sobie bezpiecznie będzie lezal w np. schowku albo podlokietniku?

 

Ad3 . Tylne glosniki

Bylem kilka dni temu w ASO VW w Monachium (Mahag West, zaplacilem cholera 170 Euro za dorobienie kluczyka!!!) Zapytalem majstra czy moglby mi przy okazji „odblokowac” tylne glosniki bo nawet po wlozeniu plyty cd-audio w MCD tylne glosniki sa cicho i nie ma w opcjach dzwieku fadera a on tylko zrobil duze oczy zdziwiony jakby pierwszy raz slyszal. Można wiec wlaczyc tylne glosniki czy nie ? Jak to jest z tymi tylnymi glosnikami. W archiwum znalazlem jeden watek gdzie admin strasznie czcionke pomniejszyl! :)

 

 

topek -> jak zawsze pozdrawiajacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość meriam3

witam

Niewiem czy da ci coś właczenie tylnych głośników w sobotę rozbierałem tapicerkę tylnych drzwi i ku memu przerażeniu odkryłem że niemcy wogule nie zamontowali tam głosnika - a takie piekne atrapy powstawiali .

tak więc musisz sprawdzić czy on fizycznie istnieje

Wcześniej jeżdziłem renówką 19 -starszym modelem i tam piękne stereo hifiMtvgrało aż dusza się radowała i autko z 92roku i diesel, potem przesiadłem się do citroena xantii tam już z tyłu atrapy były ale kostki i zamontowałem sam głośniki i też pięknie chulało a tu w pasku nawet wyprowadzeń niewidziałem :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie, glosniki zalozyc i przeciagnac kabelek to pryszcz ale jak odblokowac te tylne glosniki tez kupilem pasacinke i nie mam fadera pomoze mi ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam panowie, glosniki zalozyc i przeciagnac kabelek to pryszcz ale jak odblokowac te tylne glosniki tez kupilem pasacinke i nie mam fadera pomoze mi ktos?

Jak podłączysz tylne głośniki to samo się odblokuje, albo VAGiem trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności