Skocz do zawartości
Santi77

1% dla mojego synka - kontynuacja tematu na 2013r.

Rekomendowane odpowiedzi

PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU

 

 

 

Szanowni Państwo ,zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie 1% Waszego podatku na konto fundacji do której należy nasz syn Kubuś.

 

cxjMfOa5ERMJfmGLQWcx2se9MDVT-lZ67hCC_AsYHCs?feat=directlinkhttp://www.dzieciom.pl/3706

 

Kuba urodził się jako wcześniak w siódmym miesiącu ciąży, ważył niewiele ponad kilogram (1,160), miał problemy z oddychaniem, długo leżał w inkubatorze, był niedotleniony. Przez długi okres pobytu w szpitalu lekarze z Centrum Zdrowia Dziecka walczyli o jego życie, co się udało i jesteśmy Im bardzo wdzięczni. Gdy już sądziliśmy że wszystko idzie w dobrym kierunku spadło na nas kolejne zmartwienie.

W wieku trzech lat u Kuby zdiagnozowano AUTYZM WCZESNO-DZIECIĘCY

Czym charakteryzuje się ta choroba znajduje się w linku poniżej.

http://online.synapsis.pl/Slowniczek/Autyzm-wczesnodzieciecy.html

 

Aby poprawić jego funkcjonowanie potrzebna jest terapia, która jest długotrwała i niestety kosztowna:

- logopeda

- integracja sensoryczna

- terapia behawioralna

- wspomaganie komunikacji

- hipoterapia

Dzięki dotychczasowej terapii Kubuś zrobił duży postęp w swoim rozwoju, jest już uczniem 5 klasy, a lekarze, rehabilitanci i nauczyciele twierdzą, że to wszystko idzie w dobrym kierunku.

Wierzymy w to, że pieniądze, które zbieramy już kolejny rok w dużym stopniu przyczyniły się do tego. Liczymy na to, że i tym razem przyłączycie się do Apelu naszego Kubusia.

Nr KRS: 0000037904

 

Cel Szczególny „3706 Kucharski Jakub,Dawid

 

 

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

01-685 Warszawa,

ul. Łomiańska 5

 

http://www.dzieciom.pl/1procentopp.html

 

Nr konta: PKO BP XV/o Warszawa

41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

NIP: 118-14-28-385

 

 

 

 

W zalaczeniu apel

APEL 1 .pdf

Edytowane przez Santi77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze że Preziu zapodał temat , ale ja po rozmowie z kolegą Dawidem na jajeczku już zapodałem od siebie tego ważnego procenta , nie jest tak duży jak na jajku ( 40 %) ale poleciało , no i z tego co wiem to jeszcze dwoje znajomych udało się namówić, pozdrawiam i wytrwałości dla rodziców życzę. Myślę żę inni też się dołączą :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to już za późno. ale poszukam wśród znajomych może ktoś się nie rozliczył jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pracuje, ale jak bym wiedział tydzień wcześniej to od 5 osób z domu by 1% poszedł...

Będę pamiętał za rok :)

Wszystkiego dobrago Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekaze to jeszcze kilku znajomym... ale tak na przyszłosc radze tak późno nie czekac z takimi apelami tylko odrazu startować wraz z rozpoczeciem nowego roku...bo teraz to juz niewiele osob bedzie mogło pomoc:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przekaze to jeszcze kilku znajomym... ale tak na przyszłosc radze tak późno nie czekac z takimi apelami tylko odrazu startować wraz z rozpoczeciem nowego roku...bo teraz to juz niewiele osob bedzie mogło pomoc:dolamam

Kolego ja pierwszą wiadomość od Prezia na ten temat na PW dostałem 26.01.2010 i nie sądzę żeby Preziu tylko mnie tym wyróżnił,tak że było w odpowiednim terminie.I o de mnie 1% poszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja pierwszą wiadomość od Prezia na ten temat na PW dostałem 26.01.2010 i nie sądzę żeby Preziu tylko mnie tym wyróżnił,tak że było w odpowiednim terminie.I o de mnie 1% poszedł.

 

No chyba Cię jednak wyróżnił, bo ja również tę wiadomość dostałem dopiero parę dni temu i jest już za późno - także niestety, nie było w odpowiednim terminie.

Edytowane przez chris
dopisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomosc jest wysylana do wszystkich ktorzy sie zapisali do grupy "spotkania mazowieckie". jak zapisales sie niedawno to dopiero teraz dostalem ta PW.

Zawsze wszytskie mass-PW sa wysylane do grupy "spotkania mazowieckie".

 

 

edit:

Kolega chris jest w grupie spotkania slaskie i dostal PW od rainmana, wiec nawet kolego nie wiesz od kogo dostajesz wiadomosci.

Po jajeczku i opublikowaniu posta przez Santiego wyslalem prosbe do wszystkich opiekunow regionalnych w calej Polsce zeby rozeslali to do swoich grup, dlatego kolego dostales dopiero teraz.

Poprzednie PW ze stycznia doszlo tylko do grupy mazowieckiej.

Edytowane przez Preziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas rozliczeń PIT-u już minął,chciałbym z tego miejsca serdecznie podziękować(razem z Czarną;) ) wszystkim za zainteresowanie tematem 1%.

Wiem o tym,że gdyby mój syn potrafiłby mówić powiedziałby Wam,dziękuje.

p.s. Preziu wielkie dzięki:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżamy temat. W załączniku apel od Santi77'ego.

W tym roku mamy więcej czasu, aby pokazać kolejny raz, że potrafimy jako grupa użytkowników vw-passat.pl :kumplew odpowiednim momencie zmobilizować się , aby pomóc potrzebującym. :kciuki

APEL 1 .pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tylko bedę po wypłacie to przeleję pieniążki , nie odprowadzam jeszcze podatków więc tylko tak mogę pomóc . pozdrawiam całą rodzinkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem sobie i procent poleci. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid...ja też w tym roku przypilnuje moją księgową :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapisałem sobie i procent poleci.
ja tez :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój także

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie też coś dorzucę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój procencik mizerny, bo i jaki ma być z minimalnej krajowej :-( . Ale głuchy nie pozostaje na taki apel i coś ode mnie poleci po wypłacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid możesz w tym roku na mnie liczyć (L)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja równiez wyślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności