Skocz do zawartości
Gość piki

DSG - skrzynia marzenie!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ssllaawweekk

moich dwóch klientów ma 2 identyczne passaty 2.0 tdi , prawie z tego samego misiąca , jedn manual a drugi dsg . staneli kiedyś na kresce , jest taki kawałek superprostej niedaleko lublina / koło firleja / , ładnych parę kilometrów i tam sie spróbowali . dsg złoił manual , niedużo ale przez cały czas był z przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki

 

 

hahahahahahahahaha

 

no zaaaaaaaaaajebiste :-DDDD

 

9/10

 

a tutaj gicorowy filmik o dsg w gti golfie

 

 

 

a tu jak kolo rusza fajnei slychac ja kszybko sie biegi zmieniaja

 

 

 

pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mks

Piki fakt DSG w gąszczu automatów wyrożnia sie (z dieslem tym bardziej), ale lepiej nie dziekowac z góry wszystkim manualom ... :evil: zostawmy miejsce dla popisu 3.2/250KM DSG - w nim obecnosc tego drugiego na dodatek przycmiewa cwierc tysiaca koni i poki co w B6 tylko przed nim czuje respekt. Filmy robia wrazenie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karjoka

Byłam na próbnej jeździe 170KM z DSG. I potweirdzam, że ta skrzynia nie ma NIC wspólnego z innymi znanymi automatami! NIC! Byłam zaskoczona na maksa! Wszystkie automaty, którymi do czasu próby DSG miałam okazję się przejechać bardzo skutecznie trzymały mnie z daleka od automaty. Ale DSG to re-we-la-cja! Jedzie się jak na jednym biegu - płynnie ciągnie, płynnie redukuje a kierowca tego zupełnie nie czuje. Mnie ta skrzynia powaliła na kolana. Ale... chcę benzynę 200 KM i dlatego wybieram z manualem bo tutaj DSG nie ma...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mks

Gratuluje nie wielu ma "jaja" zeby dokonac konkretnego wyboru a tutaj prosze kobieta :hyhy: bedziesz miala cale stado pod kontrola(tzn. reka) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki
...nie wielu ma "jaja" zeby dokonac konkretnego wyboru...

 

chyba troszke poleciales mks, piszac takie slowa moze urazic troszke innych ktorzy kupili nie TFSI

co ty jakies kompleksy leczysz swoim turbo? ze niby tylko tacy z "jajami" kupuja TFSI ??? eeee ?

a moze niektorych, ktorzy maja wieksze "jaja" od nas obu razem wzietych nie stac na auto za 130tys? i musza sie zadowolic 1.4 w VW Polo ?

 

moze po prostu nie kazdy ma ochote czy potrzebe wiekszej mocy pod maską?

osobiscie gdybym patrzyl na moc, osiągi czy sportowe zacięcie, kupil bym jakies konkretniejsze 2.0 turbo i to z napędem na cztery koła a nie typowego tatowoza (ktory ta moc moze pokazac tylko na prostej bo w zakretach bez konkretnego napedu na cztery kola i z takim ukladem kierowniczym i zawieszeniem jak ma pasek to sobie tylko na prostej moze pokazac, takie typowe auto dla "mistrzow prostej" mozna by stwierdzic ;)) np Impreza czy Lancer Evo to są auta dla osob lubiacych adrenaline anie, passat-tatowoz, a zakup nawet sportowego auta takiego jak Impreza nie ma nic wspolnego z posiadaniem "jaj", a jesli jednak ma to jak wielke "jaja" posiadaja ci co kupuja Porsche Carrera Turbo ojej, to musz byc mutanty!!!

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ten kto kupil Ferrari czy Bugatti w manualu to nie ma jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki
No tak, ten kto kupil Ferrari czy Bugatti w manualu to nie ma jaj.

 

a tego to juz w ogole nie kumam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nie wielu ma "jaja" zeby dokonac konkretnego wyboru a tutaj prosze kobieta :hyhy: bedziesz miala cale stado pod kontrola(tzn. reka)

 

Chodzilo Ci, ze ze skrzynia DSG, ktora ma zamiar kupic ta pani?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki
Gratuluje nie wielu ma "jaja" zeby dokonac konkretnego wyboru a tutaj prosze kobieta :hyhy: bedziesz miala cale stado pod kontrola(tzn. reka)

 

Chodzilo Ci, ze ze skrzynia DSG, ktora ma zamiar kupic ta pani?

 

Michal poczytaj dokladnie, to nie mnie cytujesz teraz i mi nei chodzi o zaden zakup passata z DSG tej Pani :) ojezu

zakreciles sie chyba troche albo ja nie czaje w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piki, wiem, ze o tych "jajach" napisal mks, tylko co chcial przez to powiedziec? Zreszta nie wazne bo schodzimy z tematu (w, ktorym nie powinienem sie wypowoadac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mks

Wy juz o wyzszosci jednego nad drugim ,nie chodzilo mi o to ze ten kto ma wieksze "jaja" wybiera ten akurat konkretny silnik ,gdybym tak uwazal napisalbym o tym o wiele wczesniej ,chodzilo o konkretne podjecie decyzji a nie zastanawianie sie tygodniami ,który bedzie sie lepiej sprawowal, tamta Pani podjela decyzje od razu,trzymala sie jej i to do niej "tej szybkiej decyzji - bedac juz niedwuznacznym" tyczy sie termin z "jajami". No moze troche niejasno sie wyrazilem , ale od razu mnie o takie zeczy podejzewac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karjoka

Kochani... Ja myślę, że jeśli ktokolwiek mógł się poczuć urażony wypowiedzią mks to chyba tylko ja...;) No bo te jaja mogły mi się skojarzyć w szowinizmem, seksizmem itd.;) Ale nie kojarzą się! A jeśli ktoś tutaj się jednak poczuł urażony to życzę więcej luzu, dystansu do siebie samych i poczucia humoru. A że zbliżają się święta i nowy rok to życzenia te przyjmijcie z tej okazji:)

 

 

:hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość metrotest
Ja myślę, że jeśli ktokolwiek mógł się poczuć urażony wypowiedzią mks to chyba tylko ja...;)

 

Dajcie już spokój z tymi "jajami" :evil: Aneta K. wystarczy.

 

Karjoka trafnie to podsumowała :ok: Ach ta kobieca ręka.

 

Z tym skojarzeniem to jest trochę tak jak w "Panu Tadeuszu"

 

Wszystkim się zdawało, że gra Wojski .......

 

 

 

 

 

A to echo grało :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcecie mi wmowic ze nie ma praktycznie minosow:>?

Jak dla mnie DSG ma dwa minusy

1.To nie ja decyduje kiedy i na jakim biegu chce jechac

2.Sprobujcie wyjechac jak sie zakopiecie w lekko oblodzonym sniegu kiedy trzeba bedzie zrobic tzw "kolyske" kilkakrotnie przod-tyl zeby rozbujac samochod-gwarantuje ze wszystkie "wspomagacze" trakcji nic nie pomoga-wiem taka sytuacja zdarza sie bardzo rzadko-ale sie zdarza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyzu, masz całkowitą rację.

Z powodu Twojego punktu pierwszego nigdy nie jeżdżę autobusem, taxi i jako pasażer innego samochodu. Już wole iść piechotą niż nie mieć wpływu na to na jakim biegu jadę.

Nie sama jazda jest ważna!!! :-)

 

Punkt drugi uświadamia mi, że mieszkając na zaśnieżonym Podlasiu, gdzie niedźwiedzie chodzą po ulicach, zapomniałem że ostatni raz ok 10 lat temu mając jeszcze fiata 125p zakopałem się w śniegu... Mimo że można elektronikę wyłączyć i bujać się jak kiedyś to nigdy nie zaryzykuję...

DSG to ZŁO!! :evil:;) :580: :580: :580:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zyzu, masz całkowitą rację.

:rotfl::rotfl::rotfl:

Mam nieodparte wrażenie, że Zyzu nigdy nie siedział za kierownicą auta z ASB, a już napewno nie z DSG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności