Skocz do zawartości
ciuciek

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

choć szkoda że nie ma odpowiedzi nt moich pytań
Kupiłeś badziewne żarówki i komputer uznaje je za spalone i odłącza zasilanie

Jest tylko trzeba czytać kolego fbdf. Swoją drogą to dziwne masz imię ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki i przepraszam za zamieszanie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Mnie również dopadł problem braku podświetlania tablicy rejestracyjnej w VW B6 2006r błąd 01504. Czyściłem styki, wymieniłem żarówkę, jedną ,bo drugiej nie ma do czego przymocować (korozja zjadła blaszki). W końcu rozebrałem tapicerkę bagażnika z lewej strony, znalazłem kostkę z przewodami idącymi do klapy bagażnika i przewód szaro brązowy. Nie ma na nim napięcia. Co może być przyczyną jego braku. Błąd daje się wykasować ale wraca gdzy włączę światła. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co może być przyczyną jego braku. Błąd daje się wykasować ale wraca gdzy włączę światła. Proszę o pomoc.

 

Sprawdź probówką bezpieczniki. Miałem ten problem i okazało się, że kabel był przełamany w okolicy harmonijki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. No i udało się. Oświetlenie tablicy działa. Okazało się ,że nie było przejścia, prądu między niebieską wtyczką ,przewód szaro brązowy nr 4 z lewej strony bagażnika,a oprawą żarówek. Sprawdziłem to łącząc przewód nr 4 szarobrązowy z masą na nadkolu, a w obwód wstawiłem żarówkę, która się zaświeciła. Prąd wrócił na ten przewód i pozostawał. Nie wnikałem czy przyczyną jest przewód w harmonijce , czy w samej oprawce. Pociągnąłem nowy przewód przez harmonijkę do oprawki żarówki tej po lewej stronie. W oprawce do prawej blaszki (jest to (+)) podłączyłem na wsuwki nowy przewód z (+) .Nic więcej nie ruszałem. Oczywiście aby sprawdzać czy prąd wraca trzeba wkładać i wyciągać kluczyk. Straszne DRUCIARSTWO ale działa. Może komuś się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem kupiłem passata b 6 i nie pasuje mi przednia rejestracja na zderzak bo polska jest wieksza... idzie jakos to wyprofilowane miejsce wyciać i wstawic normalna tablice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się skontaktować z kolegą Tomnik jeżeli wyświetla mi sie coś takiego?

[ATTACH=CONFIG]125575[/ATTACH]

Na PW masz odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się skontaktować z kolegą Tomnik jeżeli wyświetla mi sie coś takiego?

[ATTACH=CONFIG]125575[/ATTACH]

podbijam pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się skontaktować z kolegą Tomnik jeżeli wyświetla mi sie coś takiego?

 

 

 

 

podbijam pytanie

Wysyłając do niego wiadomość przez PW(Wewnątrz Forumowa skrzynka kontaktowa -Prywatne Wiadomości), mailowo [email protected], telefonicznie 510 719 221.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proszę jakie to proste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje ale wcześniej nie było możliwości wysłania PW bo wyskakiwało właśnie takie okienko jakie podał uż SlawkoW

Tomnik sprawdz skrzynke proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka długość jest leda w passacie b6 kombi ? 42 mm ? C10w ? Ten tomm jeszcze sprzedaje ledy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten tomm jeszcze sprzedaje ledy ?

Kilka postów wstecz masz do :kumpletomnik namiary ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może głupio to zabrzmi ale, ... jak się wyjmuje te lampki podświetlenia tablicy w kombiaku B6 ? Nie chce na siłę co by nie urwać.

 

Pozdro

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkrecasz 2 srubki i wyjmujesz mozesz sobie pomoc cienkim plaskim srubokretem ewentualnie ogolnie czyms cienkim i plaskim. Przy skladaniu pamietaj ze oprawki pasuja tylko w jednej pozycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, może głupio to zabrzmi ale, ... jak się wyjmuje te lampki podświetlenia tablicy w kombiaku B6 ? Nie chce na siłę co by nie urwać.

Pozdro

Michał

odkrecasz 2 srubki i wyjmujesz mozesz sobie pomoc cienkim plaskim srubokretem ewentualnie ogolnie czyms cienkim i plaskim. Przy skladaniu pamietaj ze oprawki pasuja tylko w jednej pozycji

No nie całkiem. W autach po lifcie nie ma już śrubek. :)

Płaski śrubokręt w szczelinę która jest w obudowie lampki i musisz zluzować sprężynkę rozpierającą.

 

O ile masz takie jak na załączonym zdjęciu

pol_pl_Podswietlenie-tablicy-rejestracyjnej-LED-Audi-Q5-VW-TT-Skoda-Porsche-Seat-452_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś takiego tylko nie led'y a zwykłe ori lampki. Czyli mam tam włożyć śrubokręt i przechylać na boki czy kręcić ?

 

Dzięki za odp

Pozdr

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrkrecisz 2 srubki i lekko podważysz cienkim śrubokretem.

zarowka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam śrubek, ani miejsca na nie. Tak jak kolega "mkpol" pisał jest miejsce na srubokręt ale nie wiem jak nim tam obracać co by to wyskoczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności