Skocz do zawartości
ciuciek

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko u mnie to jest zupełnie inna kolejność bo jak włączę światła to problem znika i wszystko działa jak trzeba ,ale dodam jeszcze jedno co zauważyłem, że tylko jedna żarówka robi ten problem, bo gdy podłączyłem jedną nie widziałem jakiegoś problemu tylko gdy wsadziłem drugą to wtedy pojawił się problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko jedna żarówka robi ten problem, bo gdy podłączyłem jedną nie widziałem jakiegoś problemu tylko gdy wsadziłem drugą to wtedy pojawił się problem.
No to sam sobie odpowiedziałeś. Problem powinien zniknąć po wyłączeniu zimnej diagnozy, ale tak jak napisał Łukasz - kup ledy u Tomnika, załóż i zapomnij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem powinien zniknąć po wyłączeniu zimnej diagnozy,

 

To znaczy co konkretnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz - kup ledy u Tomnika, załóż i zapomnij

 

Potwierdzam i polecam :) Ledy od Tomka są eleganckie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam i polecam Ledy od Tomka są eleganckie

 

A jak się z nim skontaktować i gdzie on je sprzedaje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak się z nim skontaktować i gdzie on je sprzedaje ?

 

Giełda w Poznaniu raz w tygodniu,obok stoiska z parówkami ;):D:lol

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/104323-Dedykowane-Modu%C5%82y-Led-O%C5%9Bwietlenia-Wn%C4%99trza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obok stoiska z parówkami

 

Z karkówką... :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z karkówką... :wmorde
oczywiście wegetariańską :lol3
To znaczy co konkretnie?
to znaczy podpiąć komputer i zmienić konfigurację, ale prościej będzie kupić i założyć sprawdzony produkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Giełda w Poznaniu raz w tygodniu,obok stoiska z parówkami

 

Z karkówką...

 

 

oczywiście wegetariańską

 

Ha ha ha niezłe żarciki !

Dla jednych to jest śmieszne, a dla innych niekoniecznie ...:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to podam Ci link ja za ledy płaciłem chyba 5zł za 1szt. i wkładasz i świeci fajnie i za to tanio. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam te same tyle że z innej aukcji http://allegro.pl/rurka-36mm-canbus-c5w-c10w-3-led-smd-5050-i3976728739.html ,świecą bardzo dobrze zero problemów z can'em.

 

Kupiłęm na allegro te co Ty, poniewaz pierwsze lepsze ledy w motoryzacyjnym nie działały, chyba za na mało pokombinowalem z wlozeniem. Ale powinny świecic obojetnie jak wsadzone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłęm na allegro te co Ty, poniewaz pierwsze lepsze ledy w motoryzacyjnym nie działały, chyba za na mało pokombinowalem z wlozeniem. Ale powinny świecic obojetnie jak wsadzone ?

 

Kiedyś w Oplu miałem takie żaróweczki i pomijam, że padły po 2 miesiącach, to śmierdziały niemiłosiernie i się grzały mimo "radiatorów". Jak dobrze pamiętam, to miało znaczenie jak je montujesz - spróbuj, jak nie świeci, to odwróć i powinno się zapalić. Jak nie zaświeci, to kosz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze ledy ma tomnik! wszystko w tym temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w Oplu miałem takie żaróweczki i pomijam, że padły po 2 miesiącach, to śmierdziały niemiłosiernie i się grzały mimo "radiatorów". Jak dobrze pamiętam, to miało znaczenie jak je montujesz - spróbuj, jak nie świeci, to odwróć i powinno się zapalić. Jak nie zaświeci, to kosz :)

 

Obczaimy jak przyjdą :) Jedno jest pewne, musza świecic byle nie na żółto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłęm na allegro te co Ty, poniewaz pierwsze lepsze ledy w motoryzacyjnym nie działały, chyba za na mało pokombinowalem z wlozeniem. Ale powinny świecic obojetnie jak wsadzone ?

 

Żaróweczki świecą jak ta lala:) troche sie te radiatorki grzeją... póki co jest dobrze, zobaczymy za jakis czas:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

Panowie u mnie jest ten sam problem czyli 2 nowe żarówki ledowe nie działają a gdy już wsadzę jedną starą a drugą led to świecą więc pytam jaki problem jest??? przełożyłem 2 stare-świecą bez problemu-wsadzam 2 ledowe już nic nie działa.

proszę o odpowiedz,żarówki kupiłem w sklepie motoryzacyjnym nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde wszystko jest napisane na tej stronie, wystarczyło przeczytać ... Kupiłeś badziewne żarówki i komputer uznaje je za spalone i odłącza zasilanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za szybką odpowiedz :) tak,czytałem cały wątek ale po pierwsze temat już trochę stary,więc myślałem że może coś się zmieniło ;) nie spodziewałem się że żarówki mogą być nie dobre,skoro są w sprzedaży,hmmm :hmm co w takim razie jest nie tak z żarówkami że komputer ich nie widzi??

 

to więc możecie polecić jakieś sprawdzone żarówki,prosze ?

mile widziany jakiś link do może jakiejś aukcji itp.,będę na prawde wdzięczny

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Ci za link i pomoc

choć szkoda że nie ma odpowiedzi nt moich pytań ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności