Skocz do zawartości
jaro4444

Jak wywalić wałki wyrównoważające i zabierak pompy oleju z silnika 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! szukam warsztatu w kujawsko pomorskim najlepiej bydgoszcz , który dobrze przerobi mi sam wałek wyrównoważający pod inny zabierak i od razu mam pytanie lepszy grubszy czy dłuższy ??? Dziękuję za odpowiedz i przepraszam jeśli ktoś już gdzieś o tym pisał nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zastanawiałem się nad wywaleniem tych wałków ,a mam trochę gratów ,mam cały silnik 1.9 więc pare groszy by zostało ale po lekturze na forum na razie wysłałem pompe do regeneracji do Warzna i zobaczymy co będzie jak lipa to trzeba będzie przerobić na zwykłą pompe 1.9 i spać spokojnie. Nadmienie ,że niedawno zakupiłem 2.0 bkp i na start koszta a poczciwy b5fl na razie się kręci bez większych urazów i wymian pomp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2016 o 18:22, Jakub.P napisał:

Witam! szukam warsztatu w kujawsko pomorskim najlepiej bydgoszcz , który dobrze przerobi mi sam wałek wyrównoważający pod inny zabierak i od razu mam pytanie lepszy grubszy czy dłuższy ??? Dziękuję za odpowiedz i przepraszam jeśli ktoś już gdzieś o tym pisał nie znalazłem.

Nie liczy sie długość-liczy się jakość...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ten problem z pompą dotyczy wszystkich silników 2.0 tdi czy może do jakiśch konkretnych lat produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2019 o 18:21, pawelvw napisał:

czy ten problem z pompą dotyczy wszystkich silników 2.0 tdi czy może do jakiśch konkretnych lat produkcji

Nie stety ale wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, chriso napisał:

mechanizm poprawiono w listopadzie 2009

Poprawiono na dłuższy zbierak który i tak się wyrabia tylko dłużej mu to schodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedzi a i jeszcze jedno czy jak zdemontuję miskę olejową to sam dam radę odkręcić tą pompę olejową czy trzeba też do tego zabiegu ściągnąć rozrząd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź moduł już zamontowany wysłany był do ciebie na regenerację i po tel. konsultacji z tobą zamontowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności