Skocz do zawartości
kosta

[B5] Z relingami czy bez?Ważne zapytanie o zaślepki relingów!?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w opisie ale bardziej chodzi mi o to czy sa jakieś zaślepki na te dziury w dachu które zostają po relingach.Z góry dzięki za info.Pozdro!

 

aba83d36bbf550f0med.jpg

 

44ce898df4542999med.jpg

Edytowane przez kosta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na ebay może tam coś znajdziesz, ale wątpię, bo pierwszy raz się spotkałem z chęcią usunięcia religów w passacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie też nie słyszałem,dlatego pytam może ktoś kiedyś się na takie coś natknął.Dlatego będę bardzo wdzięczne jeżeli ktoś się natknął i da info w sprawie tych zaślepek.

Edytowane przez kosta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż relingi. Wygląda o wiele lepiej. Tylko w chromie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez relingow jest kozak ale obowiazek to KONKRETNA GLEBA i szeroka felga z dobrze naciagnieta opona. Widzialem pare golfow III kombi bialych bez relingow Super to wyglada. Mozesz pomyslec nad czarnym dachem i biala lotke na klape.Co do otworow to moim zdaniem wszystko zaspawac na gladko i na czarno.Pozdro

 

****** http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=61679 *******

Edytowane przez Lord1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez relingow jest kozak ale obowiazek to KONKRETNA GLEBA i szeroka felga z dobrze naciagnieta opona. Widzialem pare golfow III kombi bialych bez relingow Super to wyglada. Mozesz pomyslec nad czarnym dachem i biala lotke na klape.Co do otworow to moim zdaniem wszystko zaspawac na gladko i na czarno.Pozdro

 

Tak jak greg mówi zaspawać dach na czarno lusterka też gleba szersza fela i jest cymesik:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie,ale wez to pozniej sprzedaj... :P za duży hardcor ;D

Co do głeby Greg cwaniaczek ;D na wyspach pomieszkuje tam mozna fajnie położyć ale nie to co u nas z każdym dniem jazdy wyrabia sie co raz lepszy refleks ;P

Edytowane przez kosta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam jakby każdy miał się sprzedażą przejmować to bysmi nic w samochodach nic nie zrobili, a co do zaślepek to nie wiem czy jest sens i myślę, że za ładnie to wyglądać nie będzie. Takie jest moje zdanie;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle wystepują takie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze pamiętam to w dachu jest dziura z gwintem na śrubę tak? jeśli tak znajdź śrubę z dużym łbem zeszlifuj łeb i pomaluj w kolor potem delikatnie wkręć ręką ale tak żeby nie wypadł i zaślepka gotowa hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzedazy to jezeli autko zrobione precyzyjnie i ze smakiem to jego cena wzrasta :fajny .Podstawa to musi lapac za serce.

 

 

****** http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=61679 *******

 

Hehe Kosta w uk tez lipa drogi moze nie tak jak w ojczyznie.Ale jezeli chce sie nisko trzeba myslec o airride. Dla zainteresowanych jeden z naszych koleszkow poleca tych chlopakow http://algrundo.pl

Edytowane przez Lord1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry plan w sumie :PP

 

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

 

W sumie wszystko jasne.Dzięki wszystkim za opinie wszyscy pomogli.

 

 

Hehe zgadza się ale jezeli widzą że biały to juz fukaja potencjalni klienci...Ja nie jeżdże kolrem tylko autem a ze biały akurat w modzie to juz inna sprawa(jeszcze nie usłyszałem słowa krytyki co do tego auta takze myślę że jest dobrze)

Edytowane przez kosta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maluj dach na czarno :D bedzie ładnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w opisie ale bardziej chodzi mi o to czy sa jakieś zaślepki na te dziury w dachu które zostają po relingach

gdzie zaślepki? przecież to nei będzie wygladać. jak ściągać relingi to zaspawać otwory po nich...

 

dach na czarno lusterka też

i napisać sobie z boku "kopia zapasowa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie zaślepki? przecież to nei będzie wygladać. jak ściągać relingi to zaspawać otwory po nich...

 

tak i kilka stówek nie jego!

 

i napisać sobie z boku "kopia zapasowa"

 

Słuchaj tobie nie musi to odpowiadać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż foto otworów po relingach :)

 

tak i kilka stówek nie jego!

Nie kminie Twojej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała dziurka z której wychodzi bolec na który nakręca się śrubę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych nagwintowanych otworów w dachu tylko z dachu wystają śruby, na nie zakładasz relingi i przykręcasz. Na koniec zaślepki. Ja miałem kiedyś czarne oryginalnie i coś mnie podkusiło zamontować chromy... jaki błąd. Teraz same purchle na tym wylazły. Myślałem więc o zdemontowaniu bo ciekawie by to wyglądało. Niestety w okolicach mam samych leni lakierników gdyż ani jeden nie ma ochoty się za to zabrać. Ściągać całą podsufitkę, pies wie jak te śruby są tam od spodu montowane, spawać to wszystko i później się bawić w lakierownie. To niestety przerasta moich lakierników. Ale może w końcu siakiegoś odważnego i chętnego znajdę bo w końcu się mam zamiar pozbyć tych ohydnych chromów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja napisałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i napisać sobie z boku "kopia zapasowa"
co że niby od ciebie kopiuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności