Skocz do zawartości
Gość rt7570

Doradzcie jaki wybrać silnik do passata ?

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak przejedź się z takim silnikiem paskiem i wtedy wyraź opinię na forum

Ok. Ale nie porównujmy golfa do passka bo to zupełnie dwa różne samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,0 E 8 zaworów nie do zajechania !!

 

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

 

diesel pewnie odpada bo jak na ten rok to raczej zajechany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPS;)) a odnosnie wczesniejszej wymiany zdan miedzy kolegami to moze passat cięższy ale ale daje rade i nie jeden golf zostal w tyle;) i przede wszystkim to prowadzenie:D passat przy 180km/h idzie jak nóż przez maslo:D wiedz radze sie przewiesc zanim sie cokolwiek powie;) a oddnosnie wagi kolego to passat wazy 1200kg to chyba nie taka krowa na to jaki daje komfort i wygode;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok. Ale nie porównujmy golfa do passka bo to zupełnie dwa różne samochody.

a dlaczego nie można porównać Passata do Golfa?.Różnica w masie nie większa niż 200kg z tym samym silnikiem.Przecież jak ma 101 koni to czy w Passacie czy w Golfie to tyle samo ludzie otrząśnijcie się.Passat to nie terenówka że 2000tony waży!!!.Miałem Passata 1.8 RP silnik nie do zdarcia jeździ ale bez fanfar.Miałem Golfa 1.6 AFT 101koni zapier.. aż miło kolega Golfem 1.8 90koni ABS nie miał szans prędkość 200-210km/h mam Passka 2.0 ADY 115koni i moim zdaniem to jest minimalna moc dla Passata.Powiem tylko tyle że nawet to 2.0 wysiada przy 1.6 101 koni oczywiście więc mi tu nikt nie będzie głupot gadał.Paradoks musisz sobie troszkę poczytać i pojeździć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie można porównać Passata do Golfa?.Różnica w masie nie większa niż 200kg z tym samym silnikiem. Przecież jak ma 101 koni to czy w Passacie czy w Golfie to tyle samo ludzie otrząśnijcie się

Dawno takich bzdur nie czytałem:rotfl:

I nie pisz o tym silniku bo to naprawdę rzadkość w b4, występował tylko pod koniec produkcji.

Temat brzmi "jaki wybrać silnik" a Ty wyskoczyłeś z golfem 101km na passatowy, niepolecany silnik 1.6 72km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawno takich bzdur nie czytałem

I nie pisz o tym silniku bo to naprawdę rzadkość w b4, występował tylko pod koniec produkcji.

Temat brzmi "jaki wybrać silnik" a Ty wyskoczyłeś z golfem 101km na passatowy, niepolecany silnik 1.6 72km

już pisałem otrząśnij się silnik 101 koni był w Passacie B4 nie pisze o 72 koniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry.

Zadbany.

Z małym przebiegiem.

Z pełną chistorią serwisową.

Nie używany w terenie.

Od kobiety najlepiej żony Pastora.

Albo po prezesie alkocholiku.

itd

etc

noto nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawno takich bzdur nie czytałem

I nie pisz o tym silniku bo to naprawdę rzadkość w b4, występował tylko pod koniec produkcji.

Temat brzmi "jaki wybrać silnik" a Ty wyskoczyłeś z golfem 101km na passatowy, niepolecany silnik 1.6 72km

a jeszcze żeby było śmieszniej to pokaż mi MONTER Passata B4 bo o takim mowa żeby miał 1.6 silnik i 72konie bo to chyba rzadko spotykany silnik o ile w ogóle występował w B4.Natomiast silnik 1.6 101 koni występował i to licznie i wcale nie w końcowej fazie bo nawet i 94r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.Paradoks musisz sobie troszkę poczytać i pojeździć

tdi1982 Powiem tak mam jeszcze do dyspozycji golfa II o pojemości 1.6 diesel ale nie pamiętam ile tam koni jest i coś mi sie wydaje, że mniej niz 75 ktore mam w passku rok produkcji golfa 1989. I teraz powiem Ci dlaczego nie porównywać golfa do passka, bo ja się tego golfa boje. Idzie on jak burza, nawet lepiej niż passek. Dlaczego nie porównywać jeszcze? Bo te samochody mają różną masę, passior ogólnie jest większy od golfa. Jak wsiadam do golfa to chciałbym sie skurczyć bo golf jest po prostu mały! Czuje się jak bym siedział w maluchu.

Może moje odczucie pochodzi stąd, że golf jest w sedanie a pasior w kombiaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idzie on jak burza, nawet lepiej niż passek. Dlaczego nie porównywać jeszcze? Bo te samochody mają różną masę, passior ogólnie jest większy od golfa. Jak wsiadam do golfa to chciałbym sie skurczyć bo golf jest po prostu mały! Czuje się jak bym siedział w maluchu.

Może moje odczucie pochodzi stąd, że golf jest w sedanie a pasior w kombiaku.

heheh dobry jesteś bo o ile Golf 3 i Passat mają różnice w wadze 200kg to już miedzy Passatem a Golfem 2 jest już 330KG jak nie więcej.Nie pisze już o wielkości bo chodzi o moc silników a nie wielkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tu już nikt nikogo nie przekona do swoich racji, dajcie na luz i rozluźnijcie pośladki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozluźnijcie pośladki.

No bez takich:rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szanowny pan nie odchodzi od tematu.Jaki silnik?

Z HONDY IQ

Oszczędny!

Gdzie moderator!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już pisałem otrząśnij się silnik 101 koni był w Passacie B4 nie pisze o 72 koniach.

Za to ja piszę o 72 i MaxX93 również. Przeczytaj dokładnie na co wyjechałeś:

Cytat:

Napisał MaxX93 Zobacz post

1.6 NIE , bo to chyba za mały silnik jak na taki duzy samochód.

Chyba że afk montowali do b3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
golf jest w sedanie
:zdziwko::zdziwko::zdziwko: Od kiedy to golfy wychodzily w sedanie? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dalej vento,bora,kombiki,pick-upy itd,dyskusja jak posiedzenie sejmu-długa namiętna z obarczaniem winą przeciwnych stron a wynik?-wielkie G...o.Codziennie pod blokiem te same sceny-kręcą,strzelają i znowu gasną te bolidy na gaz, aż strach zapalić papierosa na parkingu tak daje gazem.Niech to już sie skończy-ta marna dyskusja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba że afk montowali do b3
temat jest odnosnie B4 a tam były tylko 100konne silniki.
.Codziennie pod blokiem te same sceny-kręcą,strzelają i znowu gasną te bolidy na gaz, aż strach zapalić papierosa na parkingu tak daje gazem.Niech to już sie skończy-ta marna dyskusja.

jaki filozof się znalazł zacny posiadacz TDI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
temat jest odnosnie B4 a tam były tylko 100konne silniki.

Ale maxX93 pisał o b3, a Ty na jego post odpowiedziałeś. Czytanie ze zrozumieniem się kłania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał grześB3

Od kiedy to golfy wychodzily w sedanie?

 

Od MKI i nosiły nazwę Jetta

 

Ale Golf a Jetta,Vento,Bora itp itd to zupelnie inne modele ;] tak wiec krotko i zwiezle.. nie ma GOLFOW w budzie Sedana;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności