Skocz do zawartości
Gość rt7570

Doradzcie jaki wybrać silnik do passata ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego szukaj se dieselka w tdi i śmigaj:) troche poszukasz a znajdziesz w dobrym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! Jestem tu nowy więc spytam... Mam dotąd "żabojada" tzn. Peugeota 306, ale chcę kupić VW Passata 1,9 TDI kombi. Tu mam kłopot, bo z tego słyszę lepiej kupić Passka z silnikiem bez pompowtrysków (ponoć padają a są drogie). Chcę kupić autko do 5000 euro, ale by miało dość koni a nie jak mój "żabojad" tylko 75 KM. Poradźcie !

 

P.s. Być może piszę nie w tym miejscu co trzeba za co przepraszam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcę kupić autko do 5000 euro
P.s. Być może piszę nie w tym miejscu co trzeba za co przepraszam...

za ok 20 tyś zł to raczej w dziale B5 powinieneś zapytać lub przeczytać ten wątek:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=14021

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym polecił takie autko jak ma kolega CYSIOKYSIO... Diesel, bezawaryjny... a za resztę kasy porządnie go dopieścić.. I gwarantuję że dojedzie dalej niż nie jedna B5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kupując B4 TDI albo B3 TD, D uważajcie bardzo na koło pasowe z wału korbowego czy sie czasem nie gibie :) bo później są mega problemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam passata b3 kupiłem go w czerwcu szukałem w dieslu doradzali mi żeby kupić 1,9 tD ale kupiłem 1.6 td+ic i po kilku dniach wymieniałem głowice i po dwóch miesiacach zdecydowałęm sie na swapa na 1.9 TDI (110 koni ) wiec jak teraz bym miał kupywać w dieslu to tylko aaz czyli 1.9 td i bym sie przekonał na wlasnej skórze co jest wart czy tyle samo co 1.6 td+ic (SB) czy jest lepszym silnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasiok,pisałbyś precyzyjnie- co to znaczy-"gibie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy-"gibie"?

Poszukaj sobie wątków o klinie koła pasowego na wałku rozrządu jak i na wale..a wszystko zrozumiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności