Skocz do zawartości
_chris_

Jak macie zorganizowany bagażnik?

Rekomendowane odpowiedzi

rok temu udalo mi sie kupic za 20 zl oryginalna siateczke z audiany a6 - nowa cos kolo 100-150 zl - miala jeden plastiowy zaczep pekniety - wiec dodatkowy koszt 6 zl za 2 konkretne karabinki w praktikerze :-)

http://allegro.pl/item994542433_audi_oryginalna_siatka_bagaznika_idealna.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nieźle zaoszczędziłeś :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem jest chyba składana skrzynka zapięta na gumowych linkach :) Ja tak mam u siebie i jest git. Dużo pierdół wejdzie do takiej skrzynki i nic nie lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym rozwiązaniem jest chyba składana skrzynka zapięta na gumowych linkach :) Ja tak mam u siebie i jest git. Dużo pierdół wejdzie do takiej skrzynki i nic nie lata :)

A czytałeś od początku?Pewnie nie-patrz post #5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja w końcu zakupiłem 2 takie kosze po 6zł sztuka :D przypiąłem linką wszystko fajnie ale mało miejsca bo 2x kosz + tuba to się odchudził ten bagażnik:D duży plus że można je bezinwazyjne złożyć w każdym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czytałeś od początku?Pewnie nie-patrz post #5 ;)

Czytałem temat od początku :) jeśli udzielam się już w jakimś wątku to przeczytam go zawsze uważnie od początku do końca :P Spójrz na temat "Jak macie zorganizowany bagażnik?" więc raczej temat jest po to żeby każdy mógł się wypowiedzieć co i jak ma poupychane w bagażniku ;)

 

Spójrz nawet na pierwszego posta ;) Kolega _chris_ wyraźnie pyta: "tak chciałbym zapytać o to jak macie zorganizowany bagażnik?" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem temat od początku :) jeśli udzielam się już w jakimś wątku to przeczytam go zawsze uważnie od początku do końca :P Spójrz na temat "Jak macie zorganizowany bagażnik?" więc raczej temat jest po to żeby każdy mógł się wypowiedzieć co i jak ma poupychane w bagażniku ;)

 

Spójrz nawet na pierwszego posta ;) Kolega _chris_ wyraźnie pyta: "tak chciałbym zapytać o to jak macie zorganizowany bagażnik?" ;)

 

Chodzi mi tylko o to że już to było napisane ;) Później cały wątek jest zawalany tym samym niepotrzebnie,zauważ co dzieje się w niektórych wątkach-maja po 10 stron a odpowiedzi padaja te same :D EOT,Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sponczo rozumiem o co chodzi ;) Nie moja wina, że wiele ludzi ma takie same rozwiązania :D no ale dobra już nie będę zawalał wątku :P 10 stron to i tak mało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze staram sie miec jak najwiekszy porzadek w bagazniku. dlatego kupilem sobie taka torbe na klucze itp ktora ma na dnie rzepy i przyczepilem ja do wykladziny bagaznika przy apteczce tak ze zrobil mi sie w szczelinie maly schowek i moge tam wlozyc np linke holownicza i jakas bluze zeby w razie czego miec co na siebie zalozyc w razie pracy przy aucie. natomiast z drugiej zaczepilem(naciagnelem) linke gumowa grubosci 1cm, dlugosci ok 40cm i zaczepilem ja o uchwyt w glebi bagaznika i przy lampie do uchwytu:) wiec wszelkiego rodzaju puszki typu plak i inne duperele trzyma ta linka i nic sie nie przewraca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem siatke z hakami co drugie oczko wiec mozna fajnie dostosowac do samochodowych zaczepow. Zalozylem ja na szerokosci tyniej kanapy przymocowujac do dolnych zaczpow i od gory do luk gdzie mocuje sie rolete (kombi), nawet pasuje. Tam mam wszelkie plyny, gabki, szczotki.

Nie zabiera duzo miejsca w bagazniku wiec ok ale nie nadaje sie na zakupy, przynajmniej nie za wygodnie jest. Puki co wolno w zakrety wchodze jak wracam z marketu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak podpinajac sie troche pod temat: czy mogłby ktos dac fotke jak wyglada wnetrze schowka po lewej stronie bagaznika w b5 kombi.

Bo u mnie po otwarciu klapki jest "pustka" tzn. od razu widze blach - wygłuszona jakas mata ale blach. Mysle ze powinna byc jakas plastikowa puleczka- analogicznie do strony prawej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak podpinajac sie troche pod temat: czy mogłby ktos dac fotke jak wyglada wnetrze schowka po lewej stronie bagaznika w b5 kombi.

Bo u mnie po otwarciu klapki jest "pustka" tzn. od razu widze blach - wygłuszona jakas mata ale blach. Mysle ze powinna byc jakas plastikowa puleczka- analogicznie do strony prawej.

 

Z tego co się orientuje to w kombiakach chyba tak było z tym schowkiem, ze było widac blachy bo tam zawsze siedziały kosze na zmieniarki itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w moim sedanie mam malutko miejsca... przy samych siedzeniach mam wsadzoną butlę gazu 80 litrów... moje maleństwo ;) w lewym boczku trójkąt, apteczka, kamizelka odblaskowa i rękawiczki, w prawym boczku litr oleju, płyn hamulcowy (na szczęście jeszcze nie używane)do tego po prawej stronie mam jeszcze klucze w torbie z rzepami na dnie... i to tyle. zakupy mają raczej niewiele miejsca żeby "walać się" po bagażniku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, to widzę, że nieźle gospodarujecie bagażnikiem... Ja mam kilka rzeczy poupychanych w schowki, reszta lata luzem :)

Wygląda na to, że też będę musiał tam posprzątać, coby wstydu nie robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt jeszcze nie wymyslił belek poprzecznych do bagażnika?? O ile to by ułatwiło życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności