Skocz do zawartości
_chris_

Jak macie zorganizowany bagażnik?

Rekomendowane odpowiedzi

tak chciałbym zapytać o to jak macie zorganizowany bagażnik? wcześniej miałem golfa 3 i jeszcze skrzynie basową to jak coś wkładałem to nic mi nie latało po bagażniku i się nie przesuwało no a teraz tak duży bagażnik i gdzie co nie położę to lata po całym bagażniku. widziałem na allegro takie siatki, koszyczki, linki i chciałem was zapytać co macie u siebie i co się sprawdziło.nie są to małe pieniądze bo za jakiś koszyk czy siatkę po 50 złotych krzyczą więc średnio się opłaca ekperymentować:)

 

mile widziane foto,link itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mam podobny "problem" więc przyłączam się do wątku...

 

OT: Temat wydzielony z Forum dla nowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w kombiaku większość jest pochowana w boczkach i w kole zapasowym.Ewentualnie jak już coś muszę zabrać to daje na to siatkę (taka z espanderów) i przyczepiam ją do zaczepów które są po bokach.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok ja mam apteczke gasnice jakie sklucze zarowki tez pochowane. ale np jak jade na zakupki to jest masakra :D wloze reklamowke jade a na zakrecie juz slysze jak mam pelny bagaznik:P wysiadam i wszystko z reklamowki wysypane :) i wlasnie tez zastanawialem sie nad tą siatką i przyczepianiem jej do zaczepow ale z drugiej strony nie wiem czy jest ona na tyle duza i praktyczna zeby klasc cos na "stojąco"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie worzę takie plastikowe rozkładane platony (2szt) jak jadę na zakupu wystarczy ze rozkładam 1 lub 2 i pakuje zakupu torebki nie latają po bagażniku i latwiej mam zabrac zakupy z samoczodu do domuy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś podrzucić zdjęcie/link do czegoś takiego? bo chyba wiem o co chodzi ale nie do końca:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi pewnie o coś podobnego http://www.allegro.pl/item922898852_skrzynka_skladana_kosz_kosze_pojemnik_pojemniki.html ja mam właśnie takie i zapinam sobie do zaczepów ( 2 z jednej strony wystarczy ) i wówczas zakupy nie walają się po bagażniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi pewnie o coś podobnego http://www.allegro.pl/item922898852_skrzynka_skladana_kosz_kosze_pojemnik_pojemniki.html ja mam właśnie takie i zapinam sobie do zaczepów ( 2 z jednej strony wystarczy ) i wówczas zakupy nie walają się po bagażniku.

 

Te składane skrzynki to też dobry sposób-przyczepiasz je z jednej strony i święty spokój :)

Jeszcze jest jedno rozwiązanie-zwykły rzep,który przyczepia się do boczku.Można kupić takie paski nieco dłuższe.Ale jeżeli się wiezie jakiś większy bądź cięższy przedmiot to już nie zdaje to egzaminu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałem to znalazłem kilkanaście takich wynalazków ale chodzi mi o opinie jak kto ma co zrobione i czy jest to praktyczne i spełnia swoje zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisałem to znalazłem kilkanaście takich wynalazków ale chodzi mi o opinie jak kto ma co zrobione i czy jest to praktyczne i spełnia swoje zadanie.

 

Ta siatka o której pisałem jest OK,koszyk plastikowy też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w bagażniku jest siatka oraz skrzynka składana, nic nie goni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jest jedno rozwiązanie-zwykły rzep,który przyczepia się do boczku.Można kupić takie paski nieco dłuższe.Ale jeżeli się wiezie jakiś większy bądź cięższy przedmiot to już nie zdaje to egzaminu...

 

Ja mam rzep - 10cm szerokości całą szpulkę :hyhy:. Trzyma się mocno, w bocznych wnękach stoją bańki z płynem do sprysków, olej i jakieś butelki. Fotki nie pokarzę, bo jak tam był jeszcze porządek (moim zdaniem) to jeden z kolegów określił to jako chlew ;) Teraz jest gorzej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przerobiłem ten temat bo mnie od pewnego czasu szlag trafia na łomotanie w bagażniku. W sklepach (np market auchan) jest dostępna walizeczka, która ma na bokach rzepy. Występują rózne wymiary tych walizeczek, można mieć wyższą, dłuższą, szerszą etc. Własnie jutro po to pojadę jak będzie mi się chciało.

 

Ten artykuł jest dostępny na dziale moto - ponoć w większości marketów jest to dostępne.

 

Aha - rzepy są na dole i na bokach.

Edytowane przez Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm :P widzę że tylko ja mam jakis schiz. Mam skrzyneczke w bagażniku w której mam płyn do psyrskiwaczy, olej mimo że mi go nie łyka...lol....komplet kluczy, rekawice,specjalna mate żebym sie nie ubrudził będąc pod autem, komplet nasadek, plak, sciereczki, latarke :D , ksiazke sam naprawiam passata i cos tam jeszcze :P

 

Godne pożałowania, wiem, dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm widzę że tylko ja mam jakis schiz. Mam skrzyneczke w bagażniku w której mam płyn do psyrskiwaczy, olej mimo że mi go nie łyka...lol....komplet kluczy, rekawice,specjalna mate żebym sie nie ubrudził będąc pod autem, komplet nasadek, plak, sciereczki, latarke , ksiazke sam naprawiam passata i cos tam jeszcze

 

Godne pożałowania, wiem, dzięki

 

mi się to np podoba. i jak dla mnie producenci powinni robic na takei rzeczy osobną przegrodę żeby to nie było na wierzchu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś drobne rzeczy można włożyć zawsze do koła zapasowego,z kolei z prawej strony w schowku mam gaśnicę a z lewej lewarek. Muszę pomyśleć nad innym umiejscowieniem gaśnicy bo nie powinna być tak schowana, w razie potrzeby jadąc np na wakacje zapakowany po dach nie wyjme jej błyskawicznie, a o tym warto pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam skrzynke skladana(8zl w makro) zapieta na gumowych linkach co by nie 'latala', a woze w niej olej, skrzynke z kluczami, papier nie , nie do pisania;) i napoje :D ogolnie tez nie lubie syfu i dlatego to tam woze bo czesto cos krece przy aucie wiec nie chce mi sie ganiac do warsztatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat Kombi-w rogu plastikowa skrzyneczka zapieta na gume zeby nie latala.W skrzyneczce-5L paliwka w baniaczku na czarna godzine,linka a wlasciwie pas do holowania ,plyn do mycia szyb,sciagaczka do wody z szyb,rekawice i gasnica.W bocznych kieszeniach pompka nozna,litr oleju jeszcze jedne rekawice.Pod pokrywa bagaznika wiadomo-kolo zapasowe,lewarek i klucz do kol.W klapie bagaznika trojkat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat sedan -w bagażniku włożony dywanik gumowy z rantami i matą antypoślizgową. Z lewej strony składana skrzyneczka na płyny, podręczne narzędzia itp. Polecam ten dywanik. Raz wylał mi się płyn który stosują do TOI TOI. Gdyby nie dywanik to wykładzina byłaby do wyrzucenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności