Skocz do zawartości
luki

Problem z navi-nie można włożyć płyty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo proszę o pomoc - mam VW B5 FL z navi MFD, mam go od niedawna i niestety mam problem z navi-nie można włożyc płytki-w srodku nic nie ma, gdy probuje wlozyc plyte czuc wyrazna blokade tzn plyta wchodzi ok 2-3 cm i dalej nie chce isc.Gdy nacisne przycisk Navi to pojawia mi sie komunikat: No CD is inserted. Please insert suited CD rom for the volkswagen navigation system MFD. Nie wiem jak wywołac pole do wpisu kodu-bo chyba to moze byc przyczyna tej usterki.Bardzo prosze o pomoc - z góry bardzo dziekuje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plyta wchodzi ok 2-3 cm i dalej nie chce isc.

zamknięte "łapki" napedu, tzn, tak jak by była w środku jakaś płyta.

Nie wiem jak wywołac pole do wpisu kodu
.. ale po co ? radio działa ? świeci ?? jeśli tak to jest OK, a jak bardzo chcesz wpisać kod to odłącz aku na chwilę.

po naciśnięciu przycisku insert słychać próbę wypluwania płytki ?? coś się dzieje ??

najlepiej wyjąc navi i fizycznie sprawdzić co jest grane, może po zdjęciu pokrywy napędu wystarczy za symulować wyjęcie płyty ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak radi rzeczywiscie działa i swieci icon7.gifa przy naciśnięciu przycisku do wypluwania płytki nic nie słychaćicon9.gifmoze zjarał sie jakis mechanizm??dawałem navi do elektronika i gość tydzien się mordował i nie umiał tego naprawicicon9.gifa ponoć jest dobry w te klocki!sprobuje zrobic tak jak mi radzisz i zobaczymy co ztego wyjdzieicon10.gifZ Gory wielkie dzieki!

pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co jest leśli mam w mdf nie dostęny cd ?

Chodzi mi że jeśli wcisnę audio to dostęne jest wszystko prócz cd i tv.

Do Tv nie mam anten więc ok ale jeśli mam zmieniarkę i w niej płytki to dlaczego nie hula?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy próbował ktoś zrobić symulację wyjęcia płytki? bo po rozebrania radia napęd się kręci a płytki nie da się włżyć proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te łapki w jakiej pozycji są ? pewnie zamknięte.

Jeśli tak, to spróbuj ręcznie je rozchylić.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko z innej beczki chodzi o tylny wentylator w RNS-ie....mam 510 i dzisiaj wyjąłem chciałem zaktualizować soft na 3980....ale przed tym miałem podejrzenia że NAVI nie usypia....tylko non stop działa jednak po kilku minutach słychać jej wyciszenie nie do końca bo coś tam jakby wydawało jakiś delikatny dźwięk ale to jest prawie niesłyszalne dlatego też wyjąłem NAVI i ku mojemu zdziwieniu tylny wentylator sie nie kręci na wyłączonej i na włączonej...czy tak powinno być ??? Czy wentylator dopiero się włącza jak ma obciążenie czy może radio osiągnie odpowiednią temp ??? Czy powinien włączać się zawsze wtedy kiedy radio jest ON.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te łapki w jakiej pozycji są ? pewnie zamknięte.

Jeśli tak, to spróbuj ręcznie je rozchylić.

pozdr

ale jak je rozchylić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..ja z innym problemem z taki ze nawigacja mi działa,ale niemam obrazu mapy Polski(czasami mi sie wlaczy ale to po duuuugim czasie,lub wcale) albo jakiegos miasta jak jestem akurat w nim, tylko mam pokazane pasek trasy..jaka moze byc przeczyna? czy moge kupic inna płyte z navigacją do WV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności