Skocz do zawartości
lysy

Przeguby wymienione, a po jakimś czasie znowu przy skręcie stuka

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jedno ,jakiej firmy przeguby sa najlepsze? LOBRO? GLO? moze jakies inne? :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie polecacie przeguby?nigdzie nic nie ma na ten temat,dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jkeca
jakie polecacie przeguby?nigdzie nic nie ma na ten temat,dzieki

 

Polecam wszystko co oryginalne :cwaniak: Ale z zamienników warto zwrócić uwagę na Lobro, Ruville bo to są sprawdzone firmy, jeżeli chodzi o Glo czy Metelli to nie mam zdania bo nie testowałem. Spidan tak samo jak Lobro należy go firmy GKN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RUVILL jest drozszy od LOBRO, przynajmniej we wroclawiu, juz mam LOBRO nie bede nic kombinowal tym bardziej ze jakies chinskie,czy wloskie knoty sa tansze o 10-20 zl.od tych w miare markowych :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 szt lorbo i jest ok,kiedyś sprawdzałem to na ori było logo lorbo,więc jak orginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo zamiennikow ,dzis gadalem z kolega,wymienial przeguby na warsztacie polecili jemu jakies niby dobre za 150 zl.po dwoch tygodniach padly,dobrze ze mogl reklamowac i wymienili ,ale policili te GLO ,dlatego pytalem o nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gigo

trzy setki prawie to trzeba za jeden zabulić :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli fabryczny przegub jest LOBRO?

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca

lysy - kupuj tylko LOBRO (one są z braku towaru zakładane w VW ASO) nie pękaj to bardzo dobre przeguby. Sam je założyłem tyle tylko że we Wrocku kupiłem je w FOCIE na ul. Krakowskiej po 200 zł,- za sztukę :mur:

Na Allegro masz za 279 za komplet + przesyłka (i tak oszczędzasz 100zł). Ja się zgapiłem.

 

Pozdro - Yaca z Wrocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdzalem w FOCIE ,kolo salonu WOLWO na BRUCKNERA,byly po 265 ZL? na krakowskiej taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca
ja sprawdzalem w FOCIE ,kolo salonu WOLWO na BRUCKNERA,byly po 265 ZL? na krakowskiej taniej?

 

Tak, na ul. Krakowskiej jest taniej - nie wiem dlaczego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A komplet to 2 szt? Chyba raczej chodzi o cały zestaw na jedną stronę. Do mojego tej firmy w IC kosztuje 260 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie czeka wymiana :( na wiosne będzie trzeba wymienić ... przy skręcie w lewo słychać chrobotanie ... teraz pytanie prawy czy lewy :P

 

 

takie pytanie jeszcze czym się różni przegub GKN LOBRO od GKN SPIDAN ?? wiadomo ta sama fabryka ale czy też te same przeguby i ta sama jakość ??

 

ODPOWIEDZI:

 

przy skręcie w lewo stuka lewy przegub

 

apropor LOBRO vs. SPIDAN LINK

 

LOBRO znalazłem najtaniej za 237zł na allegro, a SPIDAN za 200zł u znajomego ze zniżkami w IC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz pytanie prawy czy lewy

Najprościej na placu postawić kolegę a Ty jeździj wokół niego. Na 100% będzie słyszał z której strony Ci stuka :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bulbon

witam wymienilem 2 przeguby i po wyjezdzie z warsztatu przy skrajnym skrecie kierownicy przegub strzela, wyglada na wadliwy ale wszyscy dookola muwia ze to niemozliwe bo jak bylby wadliwy to strzelalby juz przy malym skrecie.pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie przeguby założyłes ..jakiej firmy????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bulbon

firmy nie pamietam kostowaly ok.230zl.szt napewno nie byly to kagery. dzis mechanik sugerowal cos na temat braku ogranicznika skretu ze mial przypadek u goscia w audi a4 luba6 wymienial 3razy przegub coraz drozszy i strzelanie pozostalo przy max. skrecie tak jak u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilds87

Bulbon bo tak jest jak sie podróbki kupuje i zakłada Ja kiedyś założyłem podróbki w samarze i tyle co z podwórka wyjechałem ( a niebyły to jakieś zwykłe tanie podróbki tyko wybierałem lepsze ( gówno lepsze ) A tak wogóle to ile mogą kosztować orginały do Passata? bo i mi coś pyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności