Skocz do zawartości
Rogeros

Lampa podsufitka z W8 do tych co montowali

Rekomendowane odpowiedzi

Dabra ale czy się różni taka lampka z W8 od zwykłej (bo chyba nie pedalskimi czerwonymi diodkami) a jeśli tak to poco wydawac na takie pierdoły kase, ja tego nie rozumie. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. bez przesady ale wydać ponad 200 zł na lampkę która ma podświetlenie i ładny wygląd to trochę przesada..

tak jak pisałem, diody i podświetlanie sa drogie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przewody do tej lampki też maja jakiś numer katalogowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie: czy te czerwone diody nie denerwują podczas jazdy. U siebie mam zwykłą lampkę do której włożyłem diody i te diody nie gasną do końca, świecą takim delikatnym światłem. I ciężko mi się było do tego przyzwyczaić. Jak to będzie z takimi czerwonymi?

 

 

Słuchaj. Ja mam fabryczne lusterko z tymi diodami. Parę postów wcześniej ktoś zrobił sobie sam takie czerwone diody w lusterku ale.... U mnie w oryginale te diody są jak by schowane (zanurzone) w lusterku, a w produkcji robionej przez siebie widziałem, że one wystają poza obrys lusterka. U mnie tych diód nie widać i nie przeszkadzają, a w nocy ładnie oświetlają konsolę środkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj. Ja mam fabryczne lusterko z tymi diodami. Parę postów wcześniej ktoś zrobił sobie sam takie czerwone diody w lusterku ale.... U mnie w oryginale te diody są jak by schowane (zanurzone) w lusterku, a w produkcji robionej przez siebie widziałem, że one wystają poza obrys lusterka. U mnie tych diód nie widać i nie przeszkadzają, a w nocy ładnie oświetlają konsolę środkową.

 

Fakt diody u mnie wystaja poza obrys lusterka ale nie przeszkadzaja; po pierwsze dioda swieci strumieniem nie rozprasza swiatla wiec po bokach nic nie razi a nawet gdyby juz swiecila na boki to jesli chcemy aby podswietlaly te diody konsole srodkowa to musimy lusterko troche odchylic do tylu tak wiec diody sa zasloniete przez dolna czesc lusterka i wogole ich nie widac. Mozna tez zamiast wysuwania LED poza obrys lusterka wstawic kawalek okraglej plexi i nawiercic w niej dziurki z 3mm (nie przewiecajac na wylot)wcisnac diode i swiatlo rozproszone ladnie i nic nie razi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam pytanie czy podlaczal ktos ta lampke bez ori wtyczek? Jesli tak to prosze o pomoc. Moze ktos sie orientuje ile te ori zlaczki i wtyczki moga kosztowac? Widzialem ten opis w warsztacie ale chcialbym jakos na skroty; da rade? Pozdro
Panowie mam pytanie czy podlaczal ktos ta lampke bez ori wtyczek?

 

I co nikt sie nie bawil w takie podlaczenie? Chyba bede musial sam cos pokombinowac,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam diody w lusterku ale intersował by mnie ten wlacznik ze wzgledu na podswietlane przyciski. Natomiast u mnie w lampce jest jeszcze kontrolka od wyłaczonej poduszki pasazera "airbag off", czy w W8 tez były takie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos sie orientuje ile te ori zlaczki i wtyczki moga kosztowac?

wtyczka do lampy 3B0 972 706 - 14 zł

Gniazdo, 3-pinowa 893 971 993 - 5 zł

Wtyczka, 6-pinowa 3B0 972 706 - 14 zł

Kabel z opisanymi wyprowadzeniami do wtyczki 2x 000 979 131 - 7,50 sztuka

Kabel z opisanymi wyprowadzeniami do wtyczki 2x 000 979 103 - 7,50

ceny od chlopakow welo i marcina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie w lampce jest jeszcze kontrolka od wyłaczonej poduszki pasazera "airbag off", czy w W8 tez były takie?
ta kontrolka to nie jest w lampce tylko dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO własnie o taka mi chodziło i jak widzisz Jaco kontrolka jest w oprawie lampki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NO własnie o taka mi chodziło i jak widzisz Jaco kontrolka jest w oprawie lampki
przy opcji z szyberdachem nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale ja mam wersje bez szyberdachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co z ta lampka abs, nikt nic nie wie a tyle ludu ma ta lampke, wiec nie boic sie tylko powiedziec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo... a mi lampka zgasła kurr... :[ po 3 latach świecenia wczoraj wracałem do domu i ... ciemno! :P coś mi brakowało tej czerwonej poświaty na desce rozdzielczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diody zgasly? czy tak, a sama lampka dzialala czy calosc strzelil piorun?

marek a jak tam u ciebie z ta lampka abs w lampce? urwales? czy zostala schowana i po zalozeniu lampki od w8 nie bylo jej widac?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
diody zgasly? czy tak, a sama lampka dzialala czy calosc strzelil piorun?

 

diody nie świecą. Więc mam funkcjonalność klasycznej lampki teraz...

 

marek a jak tam u ciebie z ta lampka abs w lampce? urwales? czy zostala schowana i po zalozeniu lampki od w8 nie bylo jej widac?

a tutaj nie wiem o czym mówisz ;) Ja nie mam żadnych kontroler ABS/ESP w lampce (nie miałem) - moje auto nie ma aż tyle elektroniki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marecek - sprawdź podłączenie diod (kabelek) on powinien być winowajcą. Być może po prostu się wypiął. Miernik w dłoń i posprawdzaj opory.

 

Co do lampki:

 

http://img27.imageshack.us/img27/5641/dscf5206gv1.jpg

 

Różnice:

 

4 żarówki W5W odbłyśniki srebrne, lepiej świeci (dużo jaśniej). Dodatkowo podświetlane przyciski i ambiente.

 

Co do podłączenia. Na Allegro dają przejściówki wystarczy się wpiąć w ori instalację i poprowadzić za przednim słupkiem kabelek i podłączyć za ściemniaczem. Wtedy diody i podświetlenie będzie się zapalać i ściemniać tak jak deska. Czas przekładki i podłączenia ok 30 min (robiłem to niedawno koledze - jest to naprawdę proste).

 

Co do diod w lusterku. Włączają się wraz z zapłonem i nie ma możliwości ich przyciemniania.

 

Co nam dają takie diody?

 

Taki efekt:

 

http://img67.imageshack.us/img67/6669/p01lk4.jpg

 

http://img705.imageshack.us/img705/7246/deska.jpg

 

Czerwona poświata na konsoli. To wszystko, co w temacie lampki można napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wszystko, co w temacie lampki można napisać.

no spoko, ale pytanie bylo o

Ten obrazek został zmniejszony. Kliknij tutaj aby zobaczyć pełną wersję obrazka. Oryginalne wymiary to 1000x750.

o to airbag off, ta lampke (zarowke) od tego chowa sie poprostu? i jest spokuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności