Skocz do zawartości
Rogeros

Lampa podsufitka z W8 do tych co montowali

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam pytanie bo wiem, że kilka osób na forum wymieniało sobie oryginalną lampkę z paska na te wybajerowaną z W8.

Jest sobie aukcja:

http://allegro.pl/item984695098_super_lampka_vw_touran_seat_ibiza_leon_toledo_a3.html

 

gość do kompletu dodaje wtyczkę - przejściówkę - OK. Trzeba tylko podciągnąć dodatkowy kabel zasilający i teraz: z czego do czego ?

 

I na koniec czy ta lampka od W8 w czasie jazdy świeci cały czas tymi diodami czerwonymi ? Czy tylko na postoju jak się świecą główne lampki podsufitek ?

 

Roger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba tylko podciągnąć dodatkowy kabel zasilający i teraz: z czego do czego ?

Do swojej starej lampki masz doprowadzony plus na stałe i możesz od tego plusa pociągnąć dodatkowy przewód do nowej lampki.

I na koniec czy ta lampka od W8 w czasie jazdy świeci cały czas tymi diodami czerwonymi ? Czy tylko na postoju i jak się świecą główne lampki podsufitek ?

Świecą ciągle, nawet podczas jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiecie mi panowie po co ten dodatkowy plus? bo ja nic nie podciągałem... diodki zapalają się tylko ze światłami (tzn. tak jak powinno być).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz dociagnac sobie prad z podswietlenia ja to zrobilem przed sciemniaczem. Jak wlaczysz swiatla to sie swieca diody i przyciski na twojej nowej zajebistej lampce.

 

Masz tu linka co i jak ze zdeciami i numerami wszyskich potrzebnych czesci http://uk-mkivs.net/forums/t/112187.aspx (tutaj nr lampki to szara bez szyberdachu)

 

Idz do salonu VW i zapytaj o cene zanim kupisz to z allegro w angli taka lampka kosztuje 37 funtow i 4 funty kabelki i wtyczki potrzebne do zrobienia kabelka. Jak w polskim salonie licza po kursie euro to bedziesz mial duzo duzo taniej. A jak cos to zawsze mozesz dopytac na PW chetnie pomoge.

 

---------- Post added at 14:05 ---------- Previous post was at 13:59 ----------

 

U mnie bez tego "dodatkowego" plusa od podswietlenia nic nie smigalo tylko moglem zapalac lampki a podswietlenie przyciskow i diody nic. Teraz wszystko smiga jak wlaczysz swiatla czyli tak jak w W8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idz do salonu VW i zapytaj o cene zanim kupisz to z allegro w angli taka lampka kosztuje 37 funtow i 4 funty kabelki i wtyczki potrzebne do zrobienia kabelka. Jak w polskim salonie licza po kursie euro to bedziesz mial duzo duzo taniej. A jak cos to zawsze mozesz dopytac na PW chetnie pomoge.

 

42 funtów * 4,4zł = 180zł jakby nie liczyć :( Tak więc obstawiam, że w salonie będzie kosztować minimum 300zł znając polskie realia.

 

Roger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytac nie szkodzi. Mozesz miec racje bo po niektore rzeczy kolesie lataja do tu blisko do niemiec i jest w salonie taniej niz w szcecinie.

 

Lampka fajna sprawa i oko cieszy jak ciemno sie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy podlaczal ktos ta lampke bez ori wtyczek? Jesli tak to prosze o pomoc. Moze ktos sie orientuje ile te ori zlaczki i wtyczki moga kosztowac? Widzialem ten opis w warsztacie ale chcialbym jakos na skroty; da rade? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym to się rózni od zwykłej lampki ze świecą dwie diody tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orocz tych dwoch diod, podswietlane sa rowniez wszystkie przelaczniki w tej lampce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie w ASO ta lampka kosztuje 146zł. Pytałem się z ciekawości, ale to z pół roku temu. Nie wiem czy teraz ceny aż tak bardzo sie zmieniły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w aso gajos na stronie sklepu 192.61 zł brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaplacilem w ASO w Niemczech 39 Euro. W Opolu w Lellka 255 zl + okablowanie 75.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten dodatkowy kabelek pociągnięty po lewym słupku i podłączony jest do włącznika świateł. Efekt jest super, a dodatkowa różnica(prócz wcześniej podanych) jest jeszcze w wyglądzie samych przełączników(są ładniejsze). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, a czy są takie lampki w wersji z szyberdachem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra, a czy są takie lampki w wersji z szyberdachem?

Są, tylko kosztują nieco więcej-ok. 360zł w ASO.

Ostatnio była taka jedna na allegro-poszła za 160zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio była taka jedna na allegro-poszła za 160zł.

wczesniej ta sama była za 40 zł:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - czysta ciekawość. Ja nie mam tych czerwonych diodek w tej konsoli tylko pod lusterkiem wstecznym i podświetlają mi konsole środkową. To były dwa rodzaje takich bajerów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To były dwa rodzaje takich bajerów?

 

Tak, wiem że w Caddy też jest coś takiego w lusterku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek1790 ogólnie zadowolony jesteś z lampki?Myślę o kupnie ale najpierw sprawdzę jak u Ciebie to wygląda :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pod lusterkiem wstecznym

jak dobrze kojaze to masz lusterko fotochromatyczne, nie wiem czy we wszystkich fotochromach byly diodki ale bywaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności