Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

No mój pasek z 2001r ma 275 tysi najechane i narazie żadnych poważnych awarii nie miałem. Poza uszkodzonym alternatorem i zawieszeniem.

Edytowane przez andrzejek111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 FL 2004r. 131KM - 291,200 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dawno kupiłem passata rok 98 przebieg 187 354 ale znalazłem nalepkę po jakimś przeglądzie i napisane było 240 000 więc dokładnie nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisane było 240 000

Ciekawe ile lat temu ten przegląd był

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek z 2004 AVB na blacie 214000, niedawno się okazało ze ma 277000:zeco (partacze nie wyczyścili ECU), olej od wymiany do wymiany mimo zafajdanego całego dolotu, poza tym super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,9 tdi afn 1998 rok 450 tys przebieg oryginalny potwierdzony papierami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,9 tdi 130 kM 2001r., 240 tyśudokumentowane, przy 154 tyś wyminana pompowtrysków i dwumasy , zawieszenie do tej pory super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat jak w opisie;p 248756 z 97 roku.(ben/gaz 52tys) chętnie bym się dowiedział ile ma faktycznie. dzwoniłem do serwisu sprawdzić co tam u nich a serwisant odpowiada;d "na pana szczęście nie był serwisowany i nie posiada żednych wpisów. tyle z mojej strony." kto to może sprawdzić po kompie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Passat jak w opisie;p 248756 z 97 roku.(ben/gaz 52tys) chętnie bym się dowiedział ile ma faktycznie. dzwoniłem do serwisu sprawdzić co tam u nich a serwisant odpowiada;d "na pana szczęście nie był serwisowany i nie posiada żednych wpisów. tyle z mojej strony." kto to może sprawdzić po kompie??

 

Jak nie był serwisowany to nikt Ci nic nie sprawdzi. Jeżeli chodzi Ci o sprawdzenie sterownika to nie odczytasz z niego przebiegu.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pozostaje tylko to co na liczniku;d ale i tak bardziej prawdopodobny niż te 188tys co maja wszystkie sprowadzone, czy to rok 97 czy nawet te po 2005.

a u taty w b3 z 93 roku 1.9d(68km) 306 tys. we wrześniu 2002 miał 176tyś jak był sprowadzony z Holandii. i przez te 8 lat tyle nabiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b6 1.9tdi(bkc) 141132 km udokumentowane i sprawdzone w serwisie gdzie tez bylo prowadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grudniu sprzedalem B5 1,9tdi 115km 97r z przebiegiem 370 000 i oleju nie bral jeszcze bedzie jezdzil hohoho a teraz mam B5 1.9TDI 130km 2002r 219000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,9TDI 131kM 133450km rocznik 2002 październik na pewno nie kręcony środek jak nówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ma ORYGINALNIE 160 550 km - sprawdzone ;P silnik 1.9 TDI AFN 1998 rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9 TDI PD 2000r. 115KM 320 000km, z powaznych usterek tylko wymiana pompy paliwa reszta bez zarzutu

Edytowane przez han

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9 TDI PD 2000r. 115KM jeden właściciel w niemczech ostatni serwis 2005 rok 90 000 (wpis w książce i naklejka na przednim pasie do dzisiaj tam jest) kupiłem go w 2008 na liczniku było 139 000 teraz jest 162 000. Czy to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5b fl 2002 rok przebieg 203 tys, autetnyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie rozglądałem po allegro i w dziale passat nie znalazłem ani jednego passata b5 (sedan) z przebiegiem min. 300tys. km, czyli co 99% są kręcone?

 

było kilkanaście sztuk dieseli z przebiegiem 300-312 tys. km, ale jeden był żółty w kolorze taksówkowym, więc 300tys. to pewnie miał 5 lat temu. Dziwne jest to, że u nas ciężko znaleźć z przebiegiem bliskim 300tys. lub większym, a co dopiero ponad 400tys., a takich passatów jest najwięcej... Sąsiad mi powiedział (ma diesela 1,9tdi, b5, '98), że mój silnik niedługo już pojeździ. Jego ma 'przebieg' 160tys., a w środku 2 x gorzej wszystko wygląda. Ja się pytam jego, ile razy wymieniał sprzęgło, a on że 2 razy, bo ma duży moment (90KM), to odpowiedziałem, że ja od nowości z salonu ani razu nie miałem jeszcze wymienianego. Troszkę się zdziwił..

 

Czy ktoś z was jest pewien (oprócz pierwszych właścicieli aut) swojego przebiegu? Ja jestem pewien, ale tylko dlatego, że kupiłem od I właściciela, który serwisował auto w aso w Polsce, to chociaż tyle. Kupiłem przy przebiegu 205tys. w styczniu poprzedniego roku, a teraz mam 234500km (środek jak nówka), jak u innych z przebiegiem 150tys.

 

PS: żal, że wszystkie auta są po prostu kręcone, ale to wina kupujących. Ja przy kupnie nie patrzyłem na przebieg, lecz na stan, ale większość patrzy na ryski, malowane błotniki (pewnie dzwon!), a wszystko po to żeby inni mogli podziwiać jego 'furę'. Na bezwypadkowe.net są ludzie chyba jacyś nawiedzeni, tutaj też trochę ich jest, mianowicie zobaczą tylko ([dział] odradzam/nie polecam) malowany błotnik, maskę, albo lekko przytarty fotel to od razu wpisują tam auto. Raz nawet wyczytałem, gdy ktoś napisał, ten to tylko chce, aby auto jeździło, nie ważne jak wyglądało. Owszem, wygląd jest ważny, aby nie wyglądał jak ze szrotu, ale nie dajmy się ponieść emocjom, auto ma właśnie jeździć, a nie tylko błyszczeć ja psu jajca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z was jest pewien swojego przebiegu?

ja :D

 

sorry za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja :D

 

sorry za OT

 

:hym I ja też :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności