Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

308000 km , jak na 2002 r. nie duzy przebieg, powinien drugie tyle jeszcze śmignąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~180 tys. km. B5 1.9TDI AHU + automat 4 biegi. sprowadzony w 2012 roku z przebiegiem ~120 tys. + książka , kupiony od pierwszego właściciela w PL. Po stanie całości istnieje duże prawdopodobieństwo takiego przelotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

328 000 i dalej rośnie. od 267tyś u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

404 tys Od 2011 w kraju Osobiscie sprowadzony z Niederlandow z 179 tys na blacie Na stowke pewny przelot Pasek 1.9tdi 131 KM AWX 2003r Wiecej nakrecone u nas niz na zachodzie{rzadkosc} Wolalbym kupic z takim prawdziwym przebiegiem jesli jest odpowiednio uzytkowany niz "nowke" z allegro itd Cofany nie bedzie bo... nie jest na sprzedaz a nawet gdyby to "korekta licznika" nie wchodzi w gre :19:tdi2:devil

Edytowane przez passateron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat jak na winecie - AVB, listopad 2002, model 2003.

Od nowosci u mnie i jeszcze pobedzie - obecnie 340 000km. Wszystko co najhwazzniejsze funkcjonuje bezblednie, PD (+ --) 0,20-0,00.

Zawieszenie - banan stabilizatora wymieniony - bardziej profilaktycznie niz z rzeczywistej potrzeby. Dwumas wymieniony przy ok 300 000km. Zadnych objawow typu halas ale faktycznie sprezynki zbite w "rurki". Zuzycie oleju jak w 2003 roku okolo 0,7 l na 15 000km, spalanie 5,8-6,2 (zalezy od wiatru, he, he). Przez te 15 lat nigdy nie nawalil (notlauf na turbo przy ok 250 000). Ze dwa padly czujniki na ukladzie dolot-paliw, jeden na sprzegle, jedna swieca zarowa, chlodnica lekki  przeciek, wymieniona, sprzegielko na alrenatorze przy ok 200 000 km, amortyzatory 72-78%, ale gaz uszedl to halasuja co nieco. Tarcze przod 3 razy, tyl 2 razy. Katalizator obecny, nie zatkany (jak widac z VAG).

Sposob uzytkowania ma tu do rzeczy - szacuje 80-85%spedzil na autostradach/ w trasie. Materialy eksploatacyjne tylko najwyzsza polka/oryginaly, paliwo tylko z uznaych producentow.

W kontekscie tego Passata AVB w Niemczech co nabil juz 1 milion kilometrow to zostalo mu jeszcze 650 K km.

Jest to samochod niesamowity pod wzgledem jakosci.

Pozdrowienia,

W.A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 1.9 TDI AFN od 5 lat u mnie przebieg na obecną chwile 515 200 :) Mam nadzieję dobić do 700tyś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

308k 2000r - prawie pewien - w Polsce nikt nie kręcił (rodzina), w Holandii raczej taż nie :)

Teściu jeździł do pracy do Niemiec 1600 km w jedną stronę, więc można liczyć, że ostatnie 40k przez dwa.

PS. znam koleżkę który wykręcił prawie 900k ale nie jestem pewien, czy B5.

Edytowane przez Zwijas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AVB 2005r. obecny przebieg 99000km. Kupiony rok temu przy przebiegu 83000km. Przy 90000 wymieniłem rozrząd. Nie da się ukryć, że pierwszy raz w jego historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.11.2017 o 20:32, Ibanez napisał:

AVB 2005r Po jedenastu latach rozrząd wymieniony ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba lepiej, że wymieniony niż naprawiany (myślę tutaj o zerwaniu). Pasek wytrzymał i nie było na nim oznak zużycia ze starości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9tdi 1997r 376000 i myślę że może byc realny patrząc po środku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat b5 fl 1.8t AWT kraj pochodzenia Szwecja. Opuścił ja maja okol 350 tys. Na obecną chwilę jakieś 420 tys. I oczywiście od razu w Polsce dostał gaz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe te przebiegi :-|| mojej siostry AFN przy zakupie miał 310 według VIN-u a liczniku 170 , teraz ma 350 .Czyli wynika że ma 490tyś :) i grama oleju nie bierze.

Kolega sprowadzi AWXa i miał 840tys na liczniku :crazy: ale kupił go za 800euro a w PL poszedł za 8000tys , zrobił tylko korekte licznika i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

330 tys 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj 2004 ma 171 000 ciaglosc umowy od niemca az po mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni serwis w ASO niemieckim przy ok 145tyś. Kupiony nieco ponad rok temu przy przebiegu 164tyś. Dziś stuknęło 175 tyś. 1.6 ALZ, LPG obecne i mucha nie siada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

320 tysięcy tak wygląda wnętrze

 

1 (7).jpg

1 (8).jpg

 

dlatego jak widze nieraz samochody które "mają po 190 tysięcy " i wytartą do białości kierownice, przetarty fotel i starte nakładki na pedały, to śmiać mi się chce z naiwności ich właścicieli

Edytowane przez michal1981g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AFN, aftomat. 8 lat temu miał dopiero 600 kkm. Dziś mniej jeździ, jest jakieś 720.

 

DSC00157.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczesliwy posiadacz 1.9 TDI 110km ;)

480tys na liczniku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2017 o 20:05, ZyWiecki napisał:

328 000 i dalej rośnie. od 267tyś u mnie.

Obecnie 355 tyś km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności