Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

A mój to AMX 2.8 v6 w 2011 przywieziony z niemcowni z przebiegiem 255tyś, zgazowałem i dzisiaj jest juz 308tyś i hulaj dusza jezdzimy dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wlasnie wpadlo dnia dzisiejszego 300tysi ale ori mam 280 bo licznik wlozylem od fla co 20 wiecej nabite bylo)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rok szukałem paska w benzynie..Prywatnie kupiłem od dziadka który wcale nie płakał jak sprzedawał... auto miało w czerwcu 63.000 auto wygląda prawie jak nowe. oczywiście nie było bez wkładu finansowego bo wymieniłem tłumik, klocki z tyłu i oczywiście pierwszy serwis paski, olej, filtr i płyny, w niemieckim VW potwierdzili przebieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porównujemy aktualne wyniki pomiarów używanego Passata 1.9 TDI z testami sprzed lat. Czy stary samochód ustępuje osiągami nowemu ?

 

Wnioski

 

Okazuje się, że pomimo upływu czasu i znacznego przebiegu osiągi Passata TDI wcale się nie pogorszyły. Wyniki pomiarów przeprowadzonych przez nas na nowym aucie kilkanaście lat temu praktycznie pokrywają się z obecnymi osiągami używanego. Samochód w dalszym ciągu znakomicie przyspiesza i jest w stanie jechać z prędkością ponad 200 km/h, co wypada całkiem dobrze nawet w porównaniu do sprzedawanych obecnie, nowych samochodów. Wraz z upływem czasu nieznacznie podniósł się poziom hałasu we wnętrzu oraz delikatnie wzrosło zużycie paliwa, jednak biorąc pod uwagę zmianę warunków testowania (inne opony czy natężenie ruchu) na przestrzeni prawie 15 lat, uzyskane wyniki należy uznać za porównywalne.

 

 

Czytaj więcej na http://motoryzacja.interia.pl/samochody-uzywane/porady/news-passat-1-9-tdi-i-jego-osiagi-po-300-tys-km,nId,1526190#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

Polecam uwadze właścicieli "Pasztetów" ...

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przy założeniu, że serwisowanie auta jest właściwe, a eksploatacja na przestrzeni 300 tys. km nie jest ekstremalna. Osobiście znam gościa, który Polonezem na jednym silniku(1,5 l) przejechał prawie 300 tys. km. Ale chłopina nie żyłował go, a olej zmieniał co 5 tys. km(miał dostęp do darmowego). Zapewne jeszcze by pojeździł ale rozciekł się ukł. chłodzenia i zatarł silnik. Następny silnik(z rozbitego Poloneza z przebiegiem ok 40 tys) wytrzymał 15 tys. km. Po tym kolega zmienił auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój B5 FL z 2003 ma już 280000 km , samochód z PL więc duża szansa że liczone po raz pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie wiedziałem w jakim wątku to opisać,ale ten wydaje sie własciwy.

Mój Passat to 1,9 tdi ajm,właśnie stuknęło mu 500 000 km.sprowadzony w 2006 r. Przy przebiegu 187 000 km.wszystko potwierdzone papierami,a także w serwisie vw już w Polsce.

Podam kilka szczegółw na jego temat bo to najlepszy samochód świata :-) .

240 tys padł akumulator wymieniony na moll chodzi do dzisiaj

244 łączniki stabilizatora wymiana na lemforder,powtorna wymiana 482 tys też le

300 -350 tys wymiana wachaczy wszystkich bez bananów wszystko lem chodzi do dzisiaj wymienione z org.nabita data 1999

432 tys kompletne sprzeglo z dwumasą wymienione z org na luk narazie chodzi :-)

480 tys wachacz prawy banan wymieniony z org. na lem UWAGA LEWY NIE WYMIENIONY DO DZISIAJ.

492 tys szczotki alternatora.

Czesta wymiana osłon przegubów nieraz nawet co 60 tys ale nie oryginały

Łozyska wkołach przednich lewe przy 300 tys prawe 441. tys

Dawkowanie popowtryskow podobno dobre chociaż ostetni ma -0,8 lub cos koło tego.według mnie wzrosło zużycie palwa o ok 0,7 l

Auto nie jest oszczedzne.pracuje nim.

To mniej więcej tyle.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w AFNie z 1998 roku aktualnie jest 312 tys. Przebieg jest faktyczny - sam go sprowadziłem i znam osobiście pierwszego właściciela w Niemcach :) Auto sprowadzone przy przebiegu 242tys więc po naszych cudnych drogach zrobiłem 70tys kilometrów. Jedyny duży wydatek to wielowahacze na przodzie - założony lemforder i pięknie chodzi. Teraz wprowadzam pełne modyfikacje silnika i zawieszenia ale to już przyjemność, a koszt nie są najważniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maiłem afn z1999 r przy 214000 urwał sie zawór...

potem 218000 padła pompa przy regeneracji powiedziano mi ze takie coś z pompą dzieje sie przy 450000 500000

nakręciłem jeszcze 70 i sprzedałem jezdziło dobrze na liczniku było300000 środek zadbany

teraz mam takiego samego od rodziny z niemiec z 2000 na liczniku 148000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem parę dni temu z kolegą pracującym w serwisie w Warszawie który twierdzi , że mają dwóch stałych klientów z silnikami 1,9 PD z przebiegami odpowiednio 900 tkm i 500 tkm.

 

Szok jak dla mnie . Ja mam 315 tkm i już się zaczynam martwić , że czas na coś młodszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu pasztetowi stuknelo juz 308000 km sprawuje sie wysmienicie olej wieniam na czas leje sprawdzona rope auto serwisuje u znakomego mechanika w ASO VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dziwactwo jest z 2010r październik. kupione w Polsce. Jestem czwartym właścicielem. Przebieg 36.000km :-). Przednia szybna wymieniona i lakierowana maska silnika. Kupiłem bo nikt inny nie chciał go kupić:-). Podobno nie bity i oryginalny przebieg :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

322000 km i śmiga bardzo ładnie: ) teraz to silnik się dopiero dotarł więc można latać: ). Wszystko na czas wymieniane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

423000 1.9 tdi afn sprowadzony z Belgii przy przebiegu 245000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwactwo? 2010 rok? To chyba nie mowa o B5 ani B5 FL a w tym temacie o takich własnie piszemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzony w 2006 z przebiegiem 224tys., obecnie 347tys /wymiana amortyzatorów tył, wahacze przednie, napinacz paska, przepływomierz, lampy przednie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkcja 12.2002, pierwsza rejestracja 06.2003. Przebieg teraz to jakieś 121k. Jest pewny. Wszystko śmiga elegancko. Wymienione przeguby z przodu, łożysko lewy przód i ze 2 razy osłony przegubów. Przy 100k wymienione sprzęgło nie na dwumasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkcja 1999 rok modelowy 2000.

Silnik 2.8 benzyna aktualny przebieg 360000. A wygląda jakby miał ze 150 tys.

Na razie nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Produkcja 12.2002, pierwsza rejestracja 06.2003. Przebieg teraz to jakieś 121k. Jest pewny. Wszystko śmiga elegancko. Wymienione przeguby z przodu, łożysko lewy przód i ze 2 razy osłony przegubów. Przy 100k wymienione sprzęgło nie na dwumasę.

 

Skąd pewność tego przebiegu? Tylko szczerze proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności