Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

od nowości B5 3BG 178 tyś na dziś, osobiście uważam to za bardzo mały przebieg i jakoś dużych tras nim nie robie, bardziej takie kręcenie się wokół własnej budy.

205 obecnie także 27 tyś w ponad 3 lata trochę mało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jak na 97 to ma nakulane 264 i dalej chce sie mu szaleć :D

27 tyś w ponad 3 lata trochę mało

Mało jakoś ja w równy rok zrobilem juz ponad 40 dychy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2003r, 490 000km, wszystko śmiga aż miło, kupiony jak miał 100 tyś. I gdzie Ci specjaliści od psujących się V6 ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b5 1.8 APT 112 000, z polskiego salonu, historia w pełni znana rok 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2003r, 490 000km, wszystko śmiga aż miło, kupiony jak miał 100 tyś. I gdzie Ci specjaliści od psujących się V6 ? :D

ponoć 180-tki mniej sie psuły, przykład z życia 2.5 tdi 150 km pompa wtryskowa padła przy 215 tkm a wałki przy 195 tkm a teraz jest 230 oczywiscie przebieg oryginalny i narazie cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2002 AVB 101KM jestem 3-cim właścicielem i przez rok przekręciłem licznik z 307 000 na 343 000. w tym czasie wymieniłem sprzęgło z dwumasą - sprzęgło zaczęło się ślizgać bo puścił uszczelniacz od skrzyni i tarcza dostała oleju - był oryginał od nowości i gdyby nie olej to dalej by było sprawne a tak się trochę spaliło. Dwumasa ok wymieniłem zapobiegawczo bo liczyłem się że już jej czas nadchodzi po 11 latach poprawnej pracy i 340 k km. Poprzednim właścicielem był moj chrzestny kupił u niemca 3letniego passata który miał 170 k km i sam nalatał 137 k km po niemieckich drogach. przy przebiegu ok 250 k km wymienił turbawke w niemieckim serwisie bo org padła. poza tym nic szczególnego nie robil poza normalną eksploatacją: olej co 15, rozrząd co 90, klocki jak się kończyły. Na mnie spadły koszty sprzęgła 1500 + 450 robocizna, przy 330 k km pady górne wahacze i banan z prawej (od pasażera). po zakupie wymieniłem aku bo oryginalny padł po 10 latach, końcówkę drążka kier. i przegub, poza tym wszystko chodzi jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ahu 98rok zrobionego samemu na afn 306tys km ,ale rekordzista byl moj golf 4 tdi przyprowadzilem go z anglii na zegarku bylo 570tys MIL czyli 929tysiecy km))) jednak bylo czuc spadek mocy byl juz slaby biedaczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AVF 2005r. 260 000, lata jak wsciekły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie jest to b5 a b6 z roku 2010 lipiec i ma obecnie 253tkm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 avg kombi 2000, 307 000 km, wszystko działa, jeździ elegancko, zero problemów, przyprowadziłem z Holandii w maju, miał 296 000 realne. Zawieszenie nawet jeszcze oryginalne. Wymieniłem tylko sprzęgło bo się po prostu skończyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AWX 2004r. miesiąc temu sprowadzony osobiście od Niemca. 320 tyś najechane, wszystko śmiga :) Nic nie stuka, przyśpiesza jak wściekły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B5 1.8t pierwszy właściciel od nowości,polska ,salon,czarne blachy, 98.,przebieg 118tyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2000r. 310 tys jestem drugim właścicielem sam jechalem po niego do dE kupiony z placu chyba niebyl krecony ale roznie bywa :ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.8t AWT 420 000 km (w sumie, od remontu 284 000) z czego 190 000 na lpg ...i jeszcze pojeździ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.8T AEB dziś stuknęło 449 000 km, mało jeżdżę więc przez parę lat do pół miliona dobiję :P

Edytowane przez 18rp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie standardowo :)

183 tys. km - 2004 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok: 2002

przebieg: 182 271 km

Jestem pewny faktycznego stanu swojego licznika, samochód osobiście sprowadziłem z Niemiec przy stanie licznika 180 000 km, poza tym znam wcześniejszego właściciela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma passata 1,9TDI AVB z 2001r na zegarze widnieje 238782 km a po wizycie w serwisie ponad 400.000 km . dziadka passat 1,8 benzyna z 1991r ma najechane 164tys i jest jakaś dokumentacja Niemiecka a kupił go 16 lat temu z przebiegiem 103.459km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B5(3BG) 1.6b+gaz 102KM 1997r. przebieg 155tyś licznik nie cofany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2002 przebieg orginalny 230000 km. Jak na benzynke to chyba dość duzo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności