Skocz do zawartości
cwiru

ZLOT PODKARPACKI ZABORÓW OŚRODEK "KACZARNICA 8-9.05.2010 r

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam grupy Podkarpacką, Świętokrzyską, Lubelską oraz pozostałych

chętnych !!!

Kaczarnica i okolice to urokliwe tereny rekreacyjno-sportowe, oraz atrakcyjne trasy rowerowo-spacerowe z pięknymi widokami z Góry Zamkowej.

Nad brzegiem rzeki Wisłok znajduje się osiem domków letniskowych każdy dla 6 osób, wyposażone w łazienki, aneksy kuchenne. Ośrodek w Zaborowie położony jest w odległości ok 25 km od Rzeszowa w kierunku Krosna. Miejscówka sprawdzona, byłem tam na kawalerskim kolegi taaaka impreza :).

Rozmawiałem dziś z szefem ośrodka - więc domek za dobę 200 zł , wiata z drewnem na dobę 200 zł, obiadek 20 zł od głowy istnieje możliwość zarezerwowania obiadów na dwa dni, ogólnie całodobowe wyżywienie ale koszta automatycznie się podnoszą. Proponuję obiad na wjazd, potem grill całonocny ;D następnie śniadanie we własnym zakresie i ciepły posiłek na zakończenie. Myślę że całość wyniesie około 120 zł od osoby.

Co do innych atrakcji: boiska do piłki nożnej, piłki siatkowej, koszykówki, wynajem quadów, sprzętu do paintball (warunek jest jeden trzeba być trzeźwym :) zdarzały się wcześniej wypadki po alkoholu i szef zabezpiecza się na przyszłość), istnieje możliwość wędkowania dla zapalonych wędkarzy. Nasze autka parkujemy na zamykanym parkingu, albo w rejonie domków.

Ciekawe miejsca w okolicy: miasto Czudec, bunkier kolejowy pod Górą Żarnową.

3.09.2010 r organizowany jest zlot Garbusów zadeklarowanych ponad 100 osób, tamtego roku również bawili się w tym miejscu w trochę mniejszej ilości, byłoby dobrze żeby w całości zapełnić domki tj: 48 osób,co by uniknąć niepotrzebnych, ewentualnych zgrzytów z sąsiadami, istnieje możliwość rozbicia namiotów lub nocleg w domkach na własnym materacu za zgodą pozostałych w domku :). Zapraszam wszystkich chętnych myślę że warto. Z szefem ugadałem się na potwierdzenie za około 10 dni tzn do 20 kwietnia myślę że jest to wystarczający czas aby się zastanowić pozdrawiam.

 

www.kaczarnica.com.pl

 

kilka fotek

Edytowane przez cwiru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem za tylko coś mi sie wydaje że 9 komunie w rodzinie mam ale że ja niekumaty w terminach to poczekam aż małżonka wróci i mnie poinformuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się cwirku do uczciwej roboty w końcu weź a nie tylko po zlotach byś się włóczył ;):dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety komunię mam wiec odpadam poza tym jak pisałem Michał poczekajmy aż sie cieplej zrobi i jakiś wekend nad wodą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na niesamowite zainteresowanie chyba faktycznie nic z tego nie wyjdzie cóż poczekam jeszcze kilka dni i pewnie wszystko odwołam w Brodach chyba też nic się nie stworzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z brodami spokojnie dzwoniłem do czsiego i sie zrobi ale ciiiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczatek maja to ciezki termin - :noniebardzo

 

na brody oczywiscie jade :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termin jest bdb cóż najpierw Brody a kiedyś wrócimy do tego tematu i się zobaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwonione do szefa impreza odwołana z przyczyn wiadomych przynajmniej nikt nie powie że na podkarpaciu nie ma chętnych na zrobienie czegoś może kiedyś do tematu powrócę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności