Skocz do zawartości
dominik7

Ile mozna wlozyc na dlugosc do przestrzegi bagazowej w kombi.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.Jutro jade po 5 szt. drzwi o dlugosci 2,05 m i sie zastanawiam czy domkne klape, czy czeka mnie czerwona chorągiewka na maszcie?:roza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w temacie.Jutro jade po 5 szt. drzwi o dlugosci 2,05 m i sie zastanawiam czy domkne klape, czy czeka mnie czerwona chorągiewka na maszcie?:roza
jak zlozysz tylne siedzenia to zamkniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w temacie.Jutro jade po 5 szt. drzwi o dlugosci 2,05 m i sie zastanawiam czy domkne klape, czy czeka mnie czerwona chorągiewka na maszcie?:roza

 

Przewiozłem raz, fotel na maxa do przodu, wejdą bez problemu, mam 184cm wzrostu i dałem rade jechać drzwi porty i futryna w kartonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w temacie.Jutro jade po 5 szt. drzwi o dlugosci 2,05 m i sie zastanawiam czy domkne klape, czy czeka mnie czerwona chorągiewka na maszcie?:roza
przyblokuj je tylko na dole przy podlodze co by ci ich nie coflo przy ruszaniu i szyba nie poszla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak przy złożonych siedzeniach z tyłu do lini prostej (czyli siedzenie odłożone do przodu i oparcie zblokowane na dolnej kanapie ze podłoda jest równa ) to ile ma długości do zamknietej klapy :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak przy złożonych siedzeniach z tyłu do lini prostej (czyli siedzenie odłożone do przodu i oparcie zblokowane na dolnej kanapie ze podłoda jest równa ) to ile ma długości do zamknietej klapy ?

1,6 lub 1,65 metra - nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mając 180cm wzrostu bez problemu się wyspałem przy złożonych siedzeniach,, kto powiedział że Passat nie może być kamperem:D, oczywiście bez grubej karimaty się nie obyło ale cały weekend nad jeziorkiem przespałem w kufrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej, przy moich 190cm wiele razy razem z żona "kamperowaliśmy" w ten sposób :spie: :provw:

 

 

 

ps. co do ładowności materiałów długich to jest spora różnicza w dolnej i górnej części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewoziłem szawkę o długości 182cm i żeby się zmieściła musiałem złożyć oparcia oraz wykręcić kanapę (dało to jakieś dodatkowe 20cm). Można też fotelami podjechać do przodu i myślę że 205cm spokojnie się zmieści!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikomu nie chce się poprostu zejść do auta z colówką i zmierzyć :D każdy "gdyba" :P i zgaduje :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wkladalem drzwi 2m i do tego byly na futrunie zalozone i weszly z zamknieciem klapy. tylko fotel pasazera max do przodu i wejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przewoziłem drzwi, właśnie 2,o5 razem z futryną i nie wlazły tak żeby zamknąć klapę, mówię to z pewną odpowiedzialnością bo próbowałem, skończyło się bagażnikiem na dachu.

Być może wykręcenie siedziska jak wspomniał Adams, pomogło by.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

chyba mówię Ci że mi weszły (były to co prawda 70 łazienkowe) ale po przesunięciu fotela pasażera na max do przodu i przechyleniu tegoż fotela weszły i klapa się zamknęła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przednie siedzenia maks do przodu tylne złozone.klape zamknołem ale wszystko na styk. przy 5 parach drzwi napewno klapy nie zamkniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsio wejdzie ostatnio wiozlem wersalke z oparciami 200cm długa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przewiozłem swoją Octą combi drabinę 2,85 z zamkniętą klapą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja przewiozłem swoją Octą combi drabinę 2,85 z zamkniętą klapą .

A ja w naczepę Kassbohrer kładę 13,5m na zamkniętych burtach :D

Panowie... Temat TYLKO o passacie B3/B4, nie o innych autkach ;)

Edytowane przez pszemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przewiozłem kuchnię w częściach ;) passatem b4 (żeby nie było wątpliwości)

bagażnik ma nominalnie jakieś 180cm ale tak jak pisze kolega wyżej - można odkręcić siedziska (lub wyjąć seger i trzpień mocujący) - zyskujesz jakieś 20 cm moze więcej zależy ile przesuniesz przednie fotele do przodu bo to one wtedy limitują długość - nie mierzyłem.

jak miałem dechy ponad 2,30 to rozkładałem jeszcze przedni fotel na leżąco, max do przodu i się mieściło. nie pamiętam czy oparcie przed. fotela pakowałem pod oparcie tylnego fotela czy na.

tylko wtedy szerokość jest mocno ograniczona - ja odkręcałem jeszcze podłokietnik bo przy takiej długości decha musi iść ze skosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też wytargać wewnętrzny plastik od klapy i już ze 3cm do przodu ;)

Ja wiozłem 2 x drzwi 2,08 m i weszły z zamkniętą klapą.

Ale nie dość że fotele do przodu to jeszcze oparcia w pion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności