Skocz do zawartości
dominik7

Ile mozna wlozyc na dlugosc do przestrzegi bagazowej w kombi.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przewoziłem drzwi, właśnie 2,o5 razem z futryną i nie wlazły tak żeby zamknąć klapę

Co prawda wiozłem je bez futryny, ale weszły. Żeby była jasność mam sedana. Warunek był taki, że po złożeniu foteli drzwi musiałem podnieść i oprzeć na złożonym siedzisku, a poza tym:

nie dość że fotele do przodu to jeszcze oparcia w pion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak może wejdą po przesunięciu i spionowaniu foteli ale trzeba jeszcze wsiąść za kółko i pojechać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.

Mam 181cm wzrostu i jakotako dałem rade powozić. Dobrze że było blisko ;)

 

Moja Młoda miała fotke na telefonie z moim nosem przy szybie.

Jak ją połapie, to może wrzuce :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnowie wątek.

 

Autko (B3 w kombi) jest u mechanika a mam zamiar nim przewieść łóżeczko/wersalkę narożnikową dziecięcą. I nie wiem czy się zmieści w autku. Czy byłby ktoś w stanie podać wysokość i szerokość bagażnika (przeswit). Przeszukalem internet ale wszedzie podane jest w litrach wielkosc bagaznika. Z góry dziękuje za pomoc, ktorym by sie chcialo z metrem obmierzyc bagaznik. :)

 

Ps. Chcialbym wiedziec wczesniej zanim odbiore auto czy jestem w stanie nim przewiesc lozeczko, czy musze szukac innego transportu.

Edytowane przez Cas05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam 2,05m wchodzi a jeśli chodzi o np profile to śmiało 2,5 i kładziesz an podszybie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę odkopię temat. Czy do kombi wejdzie europaleta standard. 80/120cm?

Potrzebuję przewieżć pustą . Bagażnik jest długi tylko zgubiłem taśmę do zmierzenia?

Ktoś przewoził lub zna długość bagażnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

europaleta zmieści śię bez problemu,

ja swoim też woziłem drzwi i wcale nie trzeba odkręcać siedzisk kanapy tylko położyć oparcia na siedziskach, wtedy podłoga za przednimi fotelami jest trochę wyżej, za to po skosie wydłuża się przestrzeń ładunkowa,

ja swoim woziłem profile i narożniki 3 metrowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest problem, bo z tyłu będzie będą siedziały osoby . Więc chodzi mi tylko o bagażnik bez składania siedzeń. Ze złożonymi to wiem ze tam jest ok2 m. Europalete wiozłeś z rozłożonymi ?

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiozłem z rozłożonymi, bez rozkładania nie wejdzie

 

ale zawsze zostają relingi dachowe, których też już pare razy używałem, tylko trzeba dobrze przywiązać, najlepiej tymi elastycznymi sznurkami, ekspandorami

Edytowane przez raf_1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raf dzięki za info . Relingi odpadają , będę jechał 200 km . Myślałem że jadąc na działkę wezmę paletę na dodatkowy opał :-)

Jutro jeszcze pomierzę centymetrem krawiecki ( taki znalazłem ) i dam znać dla potomnych.

 

 

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zasadniczo często przewożę profile do płyt kartonowo gipsowych długości 3m i wchodzą bez problemu. Kładę tylko oparcie przedniego fotela kierowcy i od tyłu ponad roletą profile umieszczam aż na dywaniku pasażera... Miejsca jest sporo, pracownik i graty się jeszcze mieszczą :-) W zeszłym roku wcisnąłem 3 paczki styropianu i parę worków kleju, ale nie polecam, gdyby milicja to zobaczyła z pewnością miałaby coś ciekawego do powiedzenia na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równiez często przewozę 3 metrowe elementy i po wyjęciu pprzedniego fotela ukladam 8 paczek paneli elewacyjnych i korzystam normalnie z prawego lusteka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wcale nie trzeba odkręcać siedzisk kanapy

Siedzisko też się rozkłada albo inaczej unosi do góry i oparcie leży wtedy równolegle do podłogi bagażnika.

Jak się ma zagłówki to je demontujemy i wkładamy w otwory które są na to przeznaczone w siedzisku widoczne po jej uniesieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę póżno, ale ja o tym wiem,że się unoszą siedziska, tylko po prostu gdy są w pionie skracają przestrzeń bagażową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności