Skocz do zawartości
lofi

Co mi da posiadanie MFD ....

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, lecz jak dobrze się przyjrzeć w kabelkach widać wyjście na sterowanie z kierownicy hmmm

Jeżeli chodzi o chłam czy miałeś z tą firmą do czynienia?

 

tak wygląda że ma wyjście na sterowanie z kierownicy, nawet piszą o tym na stronie producenta http://www.peiying.pl/content_pl/py9902 ale czy to będzie działało w samochodach grupy vag - tego nie jestem taki pewien, masz tu wątek na ten temat http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=51400&highlight=fis+niefabryczne+radio może znajdziesz w nim coś dla siebie, ale z tego co wiem to nie zawsze takie rozwiązania działają tak jak powinny

czy miałem do czynienia z tą firmą ? ? ?, tak miałem w firmowym samochodzie powiem tak że szybciej to wyciągałem z samochodu niż zakładałem, stary pioneer 4x35W grał o niebo lepiej niż peiying 4x50W zaznaczam że to moje prywatne zdanie, znam takich którzy są zachwyceni jakością dźwięku i jakością sprzętu ale o gustach się nie dyskutuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, właśnie to bardzo ważne jakość brzmienia i tonów ,gdyż obecnie jestem pod wielkim wrażeniem fabrycznego systemu i nie chciałbym tego pogorszyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,widzę panowie,że dyskutujecie o radio-nawigacji MFD-do tej pory prawie byłem zadowolony a teraz nie wiem co się stało-zablokowała mi się nawigacja i nie wiem jak ją odblokować.Nie chce wpisać kodu pinu,odłączałem akumulator,bezpieczniki i chciałem od nowa wpisać kod aktywacji do danego modelu-z mojej książki-ale nic nawet klawisze nie reagują.Może Panowie wiedzą co mam z tym zrobić-jak od nowa wpisać kod aby działam system car-audio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,widzę panowie,że dyskutujecie o radio-nawigacji MFD-do tej pory prawie byłem zadowolony a teraz nie wiem co się stało-zablokowała mi się nawigacja i nie wiem jak ją odblokować.Nie chce wpisać kodu pinu,odłączałem akumulator,bezpieczniki i chciałem od nowa wpisać kod aktywacji do danego modelu-z mojej książki-ale nic nawet klawisze nie reagują.Może Panowie wiedzą co mam z tym zrobić-jak od nowa wpisać kod aby działam system car-audio
a w ogóle się włącza navi (wyświetlacz się uruchamia) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po włączeniu radia -wychodzi strona główna a potem niebieskie tło-gdzie jest napisane podaj kod-4 cyfrowy-ale nie działają klawisze,nie mogę zaznaczyć cyfr do kodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak po włączeniu radia -wychodzi strona główna a potem niebieskie tło-gdzie jest napisane podaj kod-4 cyfrowy-ale nie działają klawisze,nie mogę zaznaczyć cyfr do kodu

Masz tam napis SAFE?

 

Jeśli tak - włączasz radio, odpalasz silnik jeździsz godzinę nie gasząc ani radia ani silnika. Po godzinie się odblokuje i poprosi o kod. Po prostu wpisałeś źle kod dwukrotnie i zblokowałeś radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności