Skocz do zawartości
Gość MARECKI 85

Szroty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MARECKI 85

Panowie, proponuję wpisywać miejsca ciekawych szrotów z cześciami do pasków, ja akurat szukam jakiegoś dobrego szrotu w ZG, ale na terenie lubuskiego tez może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego nikt ci nie zdradzi najlepszych szrotow bo nam czesci porabierasz hehehe :D żartowałem oczywiscie. szczerze mówiąc nie znam żadnego ciekawego szrotu z czesciami do naszych pasztetów. a jak juz są to wołaja takie ceny lepiej jak w sklepach. dramat. najlepsze źródło to nasi zachodzni sasiedzi. maja tego do chloery. a tak co do zielonej gory na wrocławskiej jest szrot i nie polecam go koles lekko przegina z ceniami. przykład ZAMIENNIK KIERUNKOWSKAZU PRZEDNIEGO FIRMY TYC ZA 50zł. gdzie wszedzie sa od 20 do 25zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

heh spoko, czyli jednym słowem 70 km do granicy i tam szukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce to w Żarach na ul. Wapiennej 3 stoi passat b3 Variant GT tylko że bez środka (fotele, kanapa, boczki, ramka środkowa, lewy plastik bagażnika i obok pasażera) bez prowadnic bo dzisiaj kupiłem ale ma szyberdach w całości i 4 oryginalne przyciemnione szybki (gościu za nie chce ok 220 zł) był jeszcze chyba tylny zderzak lakierowany szerokie listwy na drzwi (ale nie pamiętam czy komplet tak samo nakładki na nadkola). W miejscowości Smolno Wielkie stoi czerwone kombi trochę wypatroszone ale może ktoś coś znajdzie dla siebie w Starym Kisielinie/ Raculi na tym dużym szrocie maja 2 albo 3 passki ale w dosyć sporym demontażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

w raculi jest szrot ? słuchaj a moze ty podjechałbys ze mną, ja mieszkam w ZG dopiero 5 mcy i mało wiem co i jak... daj znać na PW albo gg 5485768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chce to w Żarach na ul. Wapiennej 3 stoi passat b3 Variant GT
dobrze kolego ze piszesz :) GT to pewnie motor 2.0 8V?? a mowilem gosciowi ze szrotu ze jak bedzie mial takiego passka to niech mi da znac a tu nic. po swietach sie tam przejade no chyba ze moj passek juz zostanie sprzedany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego z Żar niestety silnika nie ma :( została sama buda + kilka rzeczy chyba że gościu ma gdzieś go osobno jak z nim gadałem to w sumie coś mówił, że ma 3 rozebrane. Daleko nie masz wiec możesz sprawdzić.

 

Aha jakby miał ktoś dostęp do szerokich listw na drzwi + nadkola i progi w rozsądnej cenie to się nimi zaopiekuje :). Gość z alledrogo zaśpiewał 350 za komplet :/

Edytowane przez spider87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AUTO-CZĘŚCI

nowe i używane

Michał Frankowski

Pław 66-615

Pl.Kasztanowy 18

tel. 068 383 22 16

kom.601 056 532

 

gościu ma tam full części, nie raz tam byłem i pewnie jeszcze nie raz będe

...a i nie jest drogi

 

---------- Post added at 14:41 ---------- Previous post was at 14:34 ----------

 

GT to pewnie motor 2.0 8V?? a mowilem gosciowi ze szrotu ze jak bedzie mial takiego passka to niech mi da znac a tu nic. po swietach sie tam przejade no chyba ze moj passek juz zostanie sprzedany.

 

jedź do Pławia j/w tam napewno znajdziesz cały silniczek:ok

 

...a i podrodze jest jeszcze szrot w Łagowie

 

 

jest jeszcze szrot na ul.Korzuchowskiej 40A

tel.068 327 01 88

kom.601 053 505

tylko że gostek z cenami przesadza

 

---------- Post added at 16:03 ---------- Previous post was at 14:41 ----------

 

...i następne szroty:one:

 

1- w Cigacicach,jadąc trasą (na Sulechów) po prawej stronie -drogo sie ceni-

 

2- w Sulechowie przy wjeździe z ronda -drogo sie ceni-

 

3 - w Brzezie koło Sulechowa -drogo sie ceni-(tzw.stóffka:debil najpierw mówi stóffka , a potem pyta o jaką konkretnia część chodzi)

Edytowane przez dioda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

oo spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ladnie ladnie kolego dioda :) podziekowal. nr tel jest to przedzwonie i zapytam przed wyjadem na ten szrot czy ma to co potrzebuje. pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-DD

 

no_problem

jakoś inni sie nie przyznają że biorą złom ze szrotów i śmigają szrotami:-DD:-DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że w pławiu ceny dobre to potwierdzam bo dzisiaj byłem po ramkę środkowa razem z sterownikiem nawiewów gościu policzył 70 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To że w pławiu ceny dobre to potwierdzam bo dzisiaj byłem po ramkę środkowa razem z sterownikiem nawiewów gościu policzył 70 zł

 

to trzaa było odpowiedzieć na pytania/posty i podać namiary...

 

spider87 wszycho do siebie co??

Edytowane przez dioda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero do kompa usiadłem. Rano na zakupach w Pławiu byłem później święconka a po święconce Passat. Trzeba było kabelki do głośniczków dociągać inne wymienić i zamontować to co się kopiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie jakoś VW nie podnieca (a już napewno osiągami)

wole swojego :-DDfijacikaunozłomka:-DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale jak już mówić o fiatach to jedyny słuszny model fiata to 125p :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

buahahah OT się robi....

 

auto jak auto - i koniec sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego z Żar niestety silnika nie ma została sama buda + kilka rzeczy chyba że gościu ma gdzieś go osobno jak z nim gadałem to w sumie coś mówił, że ma 3 rozebrane. Daleko nie masz wiec możesz sprawdzić.
sprawdzilem i niestety ma tylko 1 silnik od toledo zdekompletowany. i dlatego nie dawal mi znac ;)

 

---------- Post added at 14:50 ---------- Previous post was at 14:47 ----------

 

Cytat:

Napisał shu B3FAN

GT to pewnie motor 2.0 8V?? a mowilem gosciowi ze szrotu ze jak bedzie mial takiego passka to niech mi da znac a tu nic. po swietach sie tam przejade no chyba ze moj passek juz zostanie sprzedany.

 

jedź do Pławia j/w tam napewno znajdziesz cały silniczek

dzwonilem tam ale niestety nie ma tego co potrzebuje. pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzwonilem tam ale niestety nie ma tego co potrzebuje. pozdraVWiam

 

lep[iej jechać samemu ,bo nie zawsze gostek kuma o co konkretnie chodzi

ja albo jade VW do niego i wtedy widze że jest to taka sama część,albo biore tą zdezelowaną na wzór

 

on tam ma całą stodołe silników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lep[iej jechać samemu ,bo nie zawsze gostek kuma o co konkretnie chodzi
cos w tym jest bo jak dzwonilem to gosc bez zastanowienia mowil ze nie ma i w dodatku jeszcze z kims gadal na dwa tel chyba! to jutro tam wbijam i zobacze po drodze do Łagowa tylko powiedz mi gdzie to jest dokladnie? pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności