Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

panowie ni w ząb nie rozumiem co piszecie, ale mnie w domu też forum lekko zamula. W pracy śmiga.

W domu mam radiolinię SkyNET, a w pracy to jakiś mega wielki transfer bo to łącze główne DHL (tyle, że walę przez serwer z Pragi).

Jak byście mi napisali co i gdzie w domu mam wpisać to i ja bym jakieś załączniki od siebie podrzucił do wglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualnie ustąpiło :)

Iso ściąganie 1,4MB/s :)

Zamieszczam niżej aktualne ping i trackert

3.png

Edytowane przez lukisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie, bo trzeba rozróżnić dwie kwestie:

1. prędkość nawiązania transmisji

2. prędkość po nawiązaniu transmisji

 

Poniżej znajduje się link do pewnej popularnej dystrybucji linuxa w formie .iso. Przyjrzyjcie się transferowi... ja teraz jestem w kraju trzeciego świata, ale "ciągnę" to z prędkością 340KB/s... czy vectra też tak "umi"?

[klik]

 

Vectra umi tak:

 

http://img410.imageshack.us/img410/864/unbutu.jpg

 

Przynajmniej to, co ja mam tak umi.

 

A co do forum - mulą tylko jeszcze poszczególne działy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,dziś już Forum na Vectrze śmiga jak mój Pasek. Pozdrawiam.

Ps. Podczas mulenia obie prędkości, o których wspomniał marecek były tragiczne.

Edytowane przez Andrzej70GK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat. Coś się dziś z forum dzieje, czy powinienem firmie PLAY podziękować za zwisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange Free tez zamula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy którymś ze zwisów zrobiłem zrzut:

nowyobraz7.th.png

Może w czymś pomoże;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma czegos takiego. Poprawilo sie, ale ja przegladam w wersji mobile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiejś godziny u mnie też już jest ok;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziękuję za Wasz feedback. Staram się dołożyć wszelkich starań do tego, żeby wszystko tutaj zasuwało jak należy. Przeglądam logi z ostatnich 3 dni i... nie znalazłem, żeby Tuniek oglądał stronę forumdisplay.php?f=15 o godzinie 20:22... serwer loguje każde, nawet najdrobniejsze odwołanie do byle pliku graficznego na każdej klikniętej przez Was stronie www. Tym bardziej dziwne jest, że pojawiła się strona z hasłem bad request, której ja nie widzę w ciągu ostatnich 3 dni (przeglądałem loga od 5 stycznia).

 

Błąd, który widzimy (Bad Request) oznacza nie mniej ni więcej tylko to, że "ktoś/coś" spowodowało, że zapytanie wysłane z Waszej przeglądarki zostało zmodyfikowane do tego stopnia, że serwer nie zrozumiał o co chodzi Waszej przeglądarce. Powodów może być conajmniej kilka

- ktoś słucha i przy okazji modyfikuje nagłówki HTML

- sieć się krzaczy w jakiś dziwny sposób

- używacie jakiejś dziwnej przeglądarki z setką pluginów / blokerów reklam / dodatków zmieniających treść

 

Najciekawsze jest jednak to, że serwer każde takie błędne odwołanie loguje. A ja nie zanotowałem żadnego BAD REQUESTa w ciągu ostatnich 3 dni dla podanego adresu. Więc albo screenshot był zrobiony wcześniej, albo czas na zmianę providera...

 

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:15 ----------

 

co do "mulenia" to z mojej strony wszystko działa. Serwer stoi w Niemczech, wpięty w dość potężną sieć szkieletową, więc jakiekolwiek problemy komunikacyjne po stronie serwera obserwowałbym tak samo jak Wy. Problemy z szybkością są problemami lokalnymi, a nie po stronie serwera... Bardziej nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie znalazłem, żeby Tuniek oglądał stronę forumdisplay.php?f=15 o godzinie 20:22...

Screen mógł być zrobiony kilka minut po komunikacie, ale na pewno dziś;) No a skoro mnie nie wpuszcało na forum nie ma informacji o moim logowaniu.

Problemy z szybkością są problemami lokalnymi, a nie po stronie serwera... Bardziej nie pomogę.

Dlatego też brałem pod uwagę problem z "najszybciej rozwijającą się siecią w Polsce";)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange Free 3G juz dziala normalnie od jakiejs godzinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też brałem pod uwagę problem z "najszybciej rozwijającą się siecią w Polsce

 

-a którasz to jest tak szybka , oswieć nas ,skorzystam chetnia , ja i wiele innych..

 

---------- Post added at 22:58 ---------- Previous post was at 22:56 ----------

 

Screen mógł być zrobiony kilka minut po komunikacie, ale na pewno dziś;) No a skoro mnie nie wpuszcało na forum nie ma informacji o moim logowaniu.

 

Dlatego też brałem pod uwagę problem z "najszybciej rozwijającą się siecią w Polsce";)

-a którasz to jest tak szybka , oswieć nas ,skorzystam chetnia , ja i wiele innych..
-a którasz to jest tak szybka , oswieć nas ,skorzystam chetnia , ja i wiele innych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-a którasz to jest tak szybka , oswieć nas ,skorzystam chetnia , ja i wiele innych..

Spójrz na nagłówek strony:

http://www.playmobile.pl/pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlatego też brałem pod uwagę problem z "najszybciej rozwijającą się siecią w polsce

 

-a którasz to jest tak szybka , oswieć nas ,skorzystam chetnia , ja i wiele innych..

 

---------- post added at 22:58 ---------- previous post was at 22:56 ----------

 

-a którasz to jest tak szybka , oswieć nas ,skorzystam chetnia , ja i wiele innych..

play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to taka szybka ta sieć, że faktycznie przeglądacie coś, co nie pochodzi z naszego serwera (jakieś proxy...), bo dziś w tych godzinach error 400 FIZYCZNIE nie wystąpił na serwerze (ten błąd to pewnie efekt działania playowego proxy...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie to o czym Ty marecek piszesz :zeco:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to o czym Ty marecek piszesz

 

ojtam ojtam :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności