Skocz do zawartości
zecik

Wyjazd na V Zlot Ogólnopolski - Spała 2-4 lipiec

Rekomendowane odpowiedzi

Sam jedziesz czy masz kierowcę

niestety kierowcy brak chyba że kogoś podstawisz jako wolontariusza:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun Ci kogos zalatwi bo nie bedzie mial z kim popijac w drodze :P A do lustra juz mu sie znudzilo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie mial z kim popijac w drodze

nie byłabym tego taka pewna;) ze mną będzie jechał jeden co mu się strasznie nudzi po drodze:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planujemy wyruszyć ok 10.00 z Elbląga

Krystian, Maciek - Wy dołączacie w Nidzicy :?:

 

Trzeba się już mniej więcej zgrać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krystian, Maciek - Wy dołączacie w Nidzicy

 

Niestety sprawy sie nam troche pokomplikowaly no i jeszcze nie wiemy czy ruszamy z Nidzicy czy z 3m...pozatym rozalilem miche :/ mam nadzieje ze wyrobie sie na zlot :/:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa...!!

to gdzieś Ty się szlajał autem .....:(

 

zamiast siedzieć na forum,,, leć do garażu i kręć.. żebyś się wyrobił ...

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz .. jechalem sobie polna droga i wystawal sobie wielki kamlot .. :( no i bylem zagadany i sru .. poszlo po gownianej alu misce :( po zlocie jestem umowiony na metalowa oslone michy ... ale mam nadzieje ze na zlot dojade z cala bo auto mam skrecone na glebe na gwincie ... zacnie wyglada ... ALE ... bede jechal ostatni i bedziecie mi mowili o dziurach i wystajacych niezidentyfikowanych obiektach wystajacych z asfaltu ... to sie nazywa PECH :(

Ale tyle czasu co jezdzilem na gwincie to przytrafilo mi sie pierwszy raz ... szczescie w nieszczesciu hehe ...

 

A autko juz sie robi ... jutro dostanie nowa miseczke o ile bedzie na stanie a ma byc ponoc ... jak nie bedzie nowej to bedzie szybka akcja jazdy na szrot hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapierdal*j szybciutko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacza dawaj z ta miska dasz rade :P

 

Co do wyjazdu to jak ruszycie z Elblaga zadzwonisz do mnie (723-335-320) na jakies 15-20 minut jazdy przed Nidzica i wyjedziemy na was poczekac (ew. na stacji poczekamy z Asia kawalek dalej).

 

Jesli plany sie zmienia a na to wychodzi na 99% to ruszamy z Gdanska i postaramy sie byc o 10tej u Was w Elblagu. Spotkamy sie jakos na wylocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie wyjeżdżać z Nidzicy to dajcie znać: 724-149-062, to ja spokojnie dojadę do Mławy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Płońska mniej więcej na która planujecie dobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze na godzine nie ma co sie za bardzo umawiac ... mozna sie umowic +- 10 kolo Elblaga .. a najlepiej sie zdzwonic chwile przed umowiona godzina ... :) POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacza.. jak idzie z miską ?

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kacza.. jak idzie z miską ?

 

Zaklada sie nowa :D :D :D :D :D :D

Kazalem mojemu mechaniorowi poszukac po sklepach ... DO AWX'a nigdzie nie bylo kumasz ?! a jak byla to na zamowienie..PODROBA za 600 PLN :o

 

Na szczescie byla szybka akcja ... poobjezdzalem pare miejsc i kupilem ori za 250 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie byla szybka akcja ... poobjezdzalem pare miejsc i kupilem ori za 250

przyznaj się.. komu wykręciłeś? :D:D

 

 

no to :ok

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kacza dawaj z ta miska dasz rade :P

 

Co do wyjazdu to jak ruszycie z Elblaga zadzwonisz do mnie (723-335-320) na jakies 15-20 minut jazdy przed Nidzica i wyjedziemy na was poczekac (ew. na stacji poczekamy z Asia kawalek dalej).

 

Jesli plany sie zmienia a na to wychodzi na 99% to ruszamy z Gdanska i postaramy sie byc o 10tej u Was w Elblagu. Spotkamy sie jakos na wylocie...

 

Jak będziecie jechali z Gdańska to daj mi znać jak wyruszycie a potem jak będziecie w Nowym Dworze Gdańskim. Ustawiamy się na obwodnicy Elbląga na stacji Shell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyznaj się.. komu wykręciłeś?

 

Na zlocie pewnie ktos sie zglosi po swoja miche :D

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Zdun. Zdzwonimy sie, wyjezdzamy kolo 9tej z Gdyni i damy znac, postaramy sie znalezc stacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to juz wszytko jasne .. ja wlasnie startuje na mazury ... Czyli jutro ruszam z Nidzizcy..Krystian dojedzie jutro. Takze zdzwonimy sie :) 790318923 to moj nr tel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo ze nie mozemy sie zdecydowac, to zamieszanie to nie nasza wina :) Ach te kobiety...

 

Czyli wszystko sie wyjasni jak Kacza dojedzie do Nidzicy. Dam znac na forum jeszcze dzis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności