Skocz do zawartości
jedrus

Czego brakuje Ci na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

zauważyłem że jest dużo wątków w których - w tytule -sa takie byki / błędy ortograficzne,że aż w oczy kłuje,nie mówiąc już o postach,gdzie czasami aż roi sie od błędów .

wiem że moderatorzy nie maja czasu na ich poprawianie,więc może by powołac kogos do ich usuwania / błędów,nie moderatorów :P / ? wchodzi pózniej ktos obcy i może sobie pomyśleć że język polski nie jest najmocniejszą stroną naszego forum ;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zauważyłem że jest dużo wątków w których - w tytule -sa takie byki / błędy ortograficzne

 

Możesz zgłosić takiego posta gdzie są błędy lub w przypadku błędu w temacie zgłaszasz pierwszego posta wpisując w opisie OCB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem że moderatorzy nie maja czasu na ich poprawianie,więc może by powołac kogos do ich usuwania
Czyli chodzi ci o mianowanie następnego moderatora? Bo moderatorzy dbają aby nie pojawiały sie błędy. Ostatnio widziałem wymianę zdań na temat błędów między Wojta a Dużym i Wojtek prowokował Dużego aby go wywalił z forum, pisząc że i tak nie będzie stosował interpunkcji w swoich postach i jak chce niech go Duży usunie z forum (wątek o tym jest podczyszczony). Po takiej odpowiedzi, mimo iż Wojtek jest bardzo pomocny na forum, moim zdaniem powinien dostać ostrzeżenie bądź PW od Admina, a gdy nie zastosuje się do uwag wyproszony z forum (na krótko). May co byś zrobił na tym miejscu. Chyba jednak lepszym wyjściem jest zgłaszanie postów do moderów oni wiedzą co robić z takim postem (jak napisał Marcin).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lepszym wyjściem jest zgłaszanie postów do moderów

 

skoro tak,to czas rozpocząć krucjatę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoro tak,to czas rozpocząć krucjatę
Jak najbardziej trzeba to robić, a forumowicze niech sobie zainstalują na kompach poprawiacza błędów. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, raport takiego posta z adnotacją -ortografia, a my już zrobimy swoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysoka izbo, drodzy userzy i reszta :D

W dziale ogolno-technicznym czesto zadrza sie, ze zaklopotani userzy z innego forum przychodza po porady do nas poniewaz na rodzimym forum nie znalezli odpowiedzi lub nasi userzy maja oprocz passata inna padaczke :)

W zawiazku z powyzszych zglaszam propozycje przyklejenia w ww dziale watku dla aut innych niz passat. Propozycje swa uzasadniam tym iz az gdyz :) pojawia sie duzo tematow typu : golf3 nie odpala, omega niedomaga itd.

A i jeszcze jedno w tym dziale sa przyklejone dwa podobne watki spelniajace taka sama role:

Przyklejony: Pytanie o numery części ETKA - NOWE

Przyklejony: ETKA - katalog części ON-LINE !

oba sa potrzebne? koledzy gural, j@ceq i inne "etki" (bez obrazy dla znawcow tego programu :padam: ) po zadaniu pytania daja odpowiedz szybciej niz wielu zdarzy ja znalesc w tym katalogu on-line.

Dziekuje za glos :)

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli chodzi ci o mianowanie następnego moderatora? Bo moderatorzy dbają aby nie pojawiały sie błędy. Ostatnio widziałem wymianę zdań na temat błędów między Wojta a Dużym i Wojtek prowokował Dużego aby go wywalił z forum, pisząc że i tak nie będzie stosował interpunkcji w swoich postach i jak chce niech go Duży usunie z forum (wątek o tym jest podczyszczony). Po takiej odpowiedzi, mimo iż Wojtek jest bardzo pomocny na forum, moim zdaniem powinien dostać ostrzeżenie bądź PW od Admina, a gdy nie zastosuje się do uwag wyproszony z forum (na krótko). May co byś zrobił na tym miejscu. Chyba jednak lepszym wyjściem jest zgłaszanie postów do moderów oni wiedzą co robić z takim postem (jak napisał Marcin)

Czy to o mnie chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raportowanie jak najbardziej wystarczy jak napisał Łysy, a takie przejawy zachowania z Waszej strony są dla Nas jak najbardziej pomocne pomimo, że niektórzy korzystają z tej możliwości co 5 minut :P

 

Czy to o mnie chodzi?
facet zwolnij, czy wszędzie musi chodzić o Ciebie?!:doh(nie odpowiadaj oczywiście!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki ;) Nowicjusze na forum co chwilę zakładają nowe wątki,ale to już można przeboleć...Ba!Nawet mają wydzielony nowy,specjalnie dla Nich.Ale-większość nawet nie raczy skorzystać z szukajki-bo i po co skoro można powtórzyc nagminnie pytanie w tym samym wątku,w którym odpowiedź na ich zapytanie padła parunastokrotnie...Więc tak sobie myślę że jakaś "konkretna" informacja by sie dla nich przydała.Z tego co widzę to może 5% czyta regulamin,moze nawet mniej.Rozumię że po jakimś czasie to zjawisko mija,ale jest to denerwujące.A raportowanie postów w tym momencie nie wystarcza,bo wątpię żeby ktoś raportował co chwilę ;) Pomyślcie nad tym Admini :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje konkretnych odp, bo takich w stylu "pewnie ASO, pewnei VAG, itp, jest cała masa. Ktos pytał jak wyłączyć kontolke pasów bezpeiczeństwa a dostał posty typu - jeździj w pasach, pewnei ASO, pewnie VAG itp. 6 odpowiedzi i zadna nie pomaga, a tak jest w co 3 temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brakuje konkretnych odp, bo takich w stylu "pewnie ASO, pewnei VAG, itp, jest cała masa. Ktos pytał jak wyłączyć kontolke pasów bezpeiczeństwa a dostał posty typu - jeździj w pasach, pewnei ASO, pewnie VAG itp. 6 odpowiedzi i zadna nie pomaga, a tak jest w co 3 temacie.

 

to takie odpowiedzi tym bardziej raportujcie.

jeśli odpowiedź nic nie wnosi do tematu to jest spamem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brakuje konkretnych odp, bo takich w stylu "pewnie ASO, pewnei VAG, itp, jest cała masa. Ktos pytał jak wyłączyć kontolke pasów bezpeiczeństwa a dostał posty typu - jeździj w pasach, pewnei ASO, pewnie VAG itp. 6 odpowiedzi i zadna nie pomaga, a tak jest w co 3 temacie.

Dokładnie w tym temacie =>http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=81627

Jak dla mnie wygląda to na nabijanie sobie licznika z postami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale raz jeszcze przypomnę. Macie od tego raportuj post. Korzystajcie z tej funkcji. Razem będzie łatwiej wyczyścić forum ze spamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:dupablada a mojego posta ktos czytal? :gwizdze: #68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam intensywnie forum od kilku miesięcy. Wcześniej sporadycznie. Jako, że nosiłem się z zamiarem kupna B6'ki to oczywiście potrzebowałem listy bolączek/porad/itp. FAQ dla B6 jest co nieco nieaktualne i nieczytelne (surowe odnośniki niewiele mówią przed kliknięciem w nie). Ale FAQ można zaktualizować...znajdę trochę czasu to zaproponuję coś od siebie.

 

W trakcie mozolnego gromadzenia potrzebnej mi wiedzy zauważyłem pewną prawidłowość. Początkowo wątek był na temat, by później zostać zaciemniony przez wpisy w stylu "po ile jajka w Kaliszu?". Taka przeplatanka nie pomaga. Aby odciążyć moderatorów proponuję wzorem innych for dodać możliwość oceny wpisu "+/-". "+" zwiększa ocenę, "-" pomniejsza :) Po osiągnięciu ustalonego "dna" dany wpis automatycznie zostaje "zwinięty" (nie mylić z usunięty).

 

Tym samym oglądający nie widzi takiego wpisu, a jak bardzo chce to zawsze może go "rozwinąć". Dodatkowo moderatorzy mają za darmo listę wpisów do usunięcia jako off top'y :)

 

Druga rzecz to tag'i. Kiedyś były, ale się zbyły. Aż się prosi o ich przywrócenie. Ale bez przymusu ich nadawania. Jak ktoś chce to nadaje tag tematowi. Przykładowo: spryskiwacze, pompa paliwa, pompa oleju, ołówek, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moderatorzy mają za darmo listę wpisów do usunięcia jako off top'y

teraz też maja tylko nieliczni korzystają z opcji "raportuj zły post" a chłopaki działają jak się coś takiego zgłosi.

Co do reszty to już niech władza się wypowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a chłopaki działają jak się coś takiego zgłosi.

 

Nie tylko bo tez przeglądamy forum jak inni ;)

 

proponuję wzorem innych for dodać możliwość oceny wpisu "+/-". "+"

 

I druga możliwość, która nie dawno powstała http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=82264

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I druga możliwość, która nie dawno powstała http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=82264

 

to nie ma nic do rzeczy!!!

 

 

W trakcie mozolnego gromadzenia potrzebnej mi wiedzy zauważyłem pewną prawidłowość. Początkowo wątek był na temat, by później zostać zaciemniony przez wpisy w stylu "po ile jajka w Kaliszu?". Taka przeplatanka nie pomaga. Aby odciążyć moderatorów proponuję wzorem innych for dodać możliwość oceny wpisu "+/-". "+" zwiększa ocenę, "-" pomniejsza Po osiągnięciu ustalonego "dna" dany wpis automatycznie zostaje "zwinięty" (nie mylić z usunięty).

 

to jest fajna koncepcja. nawet widziałem taka modyfikację.

nieźle to wymyśliłeś! :)

 

jednak raportujcie póki co, nad tą opcją pomyślimy po zlocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności