Skocz do zawartości
jedrus

Czego brakuje Ci na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

ju toking to mi? Twoj tez sie przewija czesto

Nie wyraziłem się precyzyjnie , bardziej miałem na myśli reklamę konkursów , swego czasu w pasku miesiąca było 2 x tyle głosów.

 

To :super: ,iż mamy stałą gwardię ludzi lubiących fajową zabawę :D

Pozdrowionka :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie brakuje dostępu do pisania :)

Ale w końcu kiedys sie to zmieni mam nadzieję.

 

Roger

 

No ba!Kiedyś napewno ;) Dostęp,o ile czytałeś regulamin,będziesz miał w odpowiednim czasie-to już zależy przecież od Ciebie :)Niech tak pozostanie,bo jest dobrze.Tylko jedna rzecz mnie trochę drażni-niektórzy nowi klepią posty tylko po to żeby mieć jak najszybciej dostęp do wszystkiego... Pzdr.

 

---------- Post added at 06:36 ---------- Previous post was at 06:34 ----------

 

W konkursach walczą cały czas te same zakapiory :(

 

 

Najgorsze jest to,że przeważnie zapomnę o konkursach...Ale co gorsze-w większości przypadków po prostu nie zdążę...Może by tak zmienić reguły,żeby można było startować co 2 miesiące a nie cały czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W konkursach walczą cały czas te same zakapiory
No tak. Już nie wrzuca fotek. :P Bo i tak nie wygrywam. :D Nie walczę w TDP. Bo i tak nie wygrywam. A właściwie dlaczego? Dobra będę zakapiorem no chyba że nie stać mnie będzie na opłaty miesięczne za forum. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkursy są ogłaszane ;) Zobaczcie:

51618989.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to,że przeważnie zapomnę o konkursach...Ale co gorsze-w większości przypadków po prostu nie zdążę...Może by tak zmienić reguły,żeby można było startować co 2 miesiące a nie cały czas?

E no zabawa to zabawa. To że zapominasz to nie Nasz działka ;)

 

 

8 miesiąc leci zero działania/odpowiedzi , ze strony administracji/obsługi :dupablada

 

---------- Post added at 16:01 ---------- Previous post was at 16:00 ----------

 

Czemu w tym dziale nie możemy edytować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej,przeważnie to nie zdążę :D bo z samego rana wszyscy okupują miejsca :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niwdew, ok, to w takim razie w jaki sposób otworzyć pierwszą stronę tematu, który ma więcej niż więcej niż 1 stronę? (celować w jedynkę? ) jednak tytuł to tytuł...

W sumie to chodziło mi o to ze jak jeszcze nie przeglądałeś tego topicu to przechodzi do początku, a jak są nowe posty od ostatniej twojej wizyty to do tych właśnie. Nie wiem czy to możliwe, kojaży mi se że na forum masters tunning tak mnie przekierowuje, ale pewien nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już na stronie głównej mamy "belkę" z samochodem miesiąca", to od razu w tym samym miejscu przydałby się link do aktualnego konkursu :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszę, piszę i odświeżam i nie widzę "nowo napisanych moich postów" :(

po jakim czasie je zobaczę ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinieneś od razu.
tak też myślałem a tu lipa, widzę posty, które napisałem:

schowek01l.th.jpg

EDIT://

po paru minutach:

schowek01rv.th.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez makeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piszę, piszę i odświeżam i nie widzę "nowo napisanych moich postów"

po jakim czasie je zobaczę ??

Pozdrawiam

 

a co chcesz zobaczyć? Przecież Twoje posty nie są uznawane za "nowe", bo sam je napisałeś... więc o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po napisaniu posta, następnie klikając na zakładkę: " moje posty", nie widzę tego przez półtorej godziny :(

a szkoda, sądziłem, że jeśli coś się napisze i kliknę w zakładkę "moje posty", to je zaraz zobaczę i tyle :(, wydaje mi się, że kiedyś tak było ? :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po napisaniu posta, następnie klikając na zakładkę: " moje posty", nie widzę tego przez półtorej godziny

a szkoda, sądziłem, że jeśli coś się napisze i kliknę w zakładkę "moje posty", to je zaraz zobaczę i tyle , wydaje mi się, że kiedyś tak było ?

Pozdrawiam

cały czas tak jest... i odpowiedź jak zwykle: proxy, przeglądarka, cache... cudów nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cały czas tak jest... i odpowiedź jak zwykle: proxy, przeglądarka, cache... cudów nie ma ;)

 

Ja mam tak samo,nie przeszkadza mi to :) Wystarczy sie wylogować i po ponownym zalogowaniu od razu są wszystkie moje posty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...możecie spróbować też połączyć się po https://forum.vw-passat.pl/index.php znikają problemy z proxy albo nieaktualną treścią. Problem jedynie, że certyfikat, który jest tutaj zainstalowany, jest wystawiony na inną witrynę (konkretnie na http://www.206club.net) i przeglądarka będzie atakowała nas informacją o błędzie (np. w operze da radę to zignorować globalnie dla całej witryny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niewiem czy cos takowego jest ale przydaloby sie na forum:

opis wad i typowych usterek np:

dla passata b6 (benzyna,diesel) z rocznika 2005 2006 itd.

Dla paskow b5,b4 z roznych rocznikow.

Wtedy więcej początkujących czy też innych ogladających miałoby od razu więcej informacji, bez spamowania na forum.

Edytowane przez vallentino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli było (szukajka nic nie mówi), ale brakuje mi na tym forum funkcjonalności ignorowania poszczególnych tematów/ for w taki sposób, żeby w nieprzeczytanych/nowych postach się nam nie ukazywały.

Bardzo fajne ułatwienie, jeśli ktoś nie ma ochoty czytać np o spotach, albo ogłoszeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za uwagę. To bardzo cenny "ficzer", o który proszono już kilkakrotnie. Pomyślimy o tym :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie siedze i sie zastanawiam, bo przyznam ze nie pamietam, czy podczas zakladania konta, jest odrazu mozliwosc dolaczenia do grupy, czy dopiero po zalozeniu konta itd, wchodzac w panel dolaczamy sie do grupy?

jezeli ta druga opcja to moze zeby sprubowac uskutecznic co nieco, byla by mozliwosc z poziomu zakladania konta taki wybor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności