Skocz do zawartości
jedrus

V Ogólnopolski Zlot vw-passat.pl - informacje oficjalne

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wypełnić właśnie formularz, lecz po pierweszej części w której mam podać ile jest 2+2 i swój meil dochodzi mi tylko meil z ta strona, luźnymi gadkami i lista zgłoszeń a reszty formularza nie mam... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem wypełnić właśnie formularz, lecz po pierweszej części w której mam podać ile jest 2+2 i swój meil dochodzi mi tylko meil z ta strona, luźnymi gadkami i lista zgłoszeń a reszty formularza nie mam...

 

Wyslij mi na PW email, jaki podałeś przy rejestracji - przekażę Ci kod do rejestracji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z całkiem innej beczki. Jakiś czas temu wszyscy klikaliśmy głosując na nasze forum w konkursie Auto Świata i nagrodą miała być organizacja zlotu.

Konkurs z tego co wiem wygraliśmy więc czy Auto Świat coś dokłada do zlotu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygraliśmy I ture... Teraz chyba przygrali w ch.. :) Zresztą i tak poszło wycofanie z Naszej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, spoko nie śledziłem tego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chciałem się dołączyć do Marecka z miłą chęcią zajrzałbym np w sobotę,

 

chyba tez czekam na odp na takie pytanie :)

i co i jak jesli bedzie chcial byc np w 2-4 osoby 2 autami :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba tez czekam na odp na takie pytanie

i co i jak jesli bedzie chcial byc np w 2-4 osoby 2 autami

 

zaraz dodam do FAQ, a na razie wkleję to co już pisałem (wiem, że ciężko śledzić cały temat):

W związku z tym, że nie będziesz chciał się kwaterować to Twoje zgłoszenie ma drugi priorytet Dodamy opcję do formularza i poinformujemy o kosztach, najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Po prostu śledź ten temat.

 

oczywiście jest taka możliwość, tylko najpierw - priorytety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie z całkiem innej beczki. Jakiś czas temu wszyscy klikaliśmy głosując na nasze forum w konkursie Auto Świata i nagrodą miała być organizacja zlotu.

Konkurs z tego co wiem wygraliśmy więc czy Auto Świat coś dokłada do zlotu?

 

No to masz złe informacje - nie wygraliśmy konkursu a jedynie zakwalifikowaliśmy się na I miejscu do drugiego etapu, z którego zrezygnowaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest, jeżeli przyjeżdżamy całą grupą z województwa to może w Uwagach wpisać, że to właśnie to woj. co by nas chociaż w ten sposób posegregować w pokojach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jeżeli jedziemy w dwie osoby to będziemy tylko razem w pokoju czy może tak się trafić że będzie z nami ktoś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się trafić, że będziecie z kimś jeszcze. Jednak staramy się konsultować takie "łączenie" i nie dołączać do pary pojedynczych osób itp. Generalnie szansa na to, że Wasze preferencje "lokalowe" zostaną uwzględnione jest tym większa, im wcześniej się zgłosicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko:)z powodu ze nie wiem dzisiaj i nie wiem kiedy wogóle bede miał taka informacje odnosnie mojego urlopu czy zlot zajmuje cały osrodek?? czy jest mozliwosc indywidualnie wykupic nocleg ewentualnie czy jest w poblizu jakis inny hotel ?? w którymmozna bedzie sie kimnac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samym ośrodku miejsca są dla nas. W okolicy - pewnie coś będzie.

Mimo wszystko najpierw polecam dawać znać nam - lepiej trzymać się ze wszystkimi ;)

Przeważnie nawet w czerwcu jest szansa na miejsce - bo jakieś niedobitki się wycofują itp. ;) Więc działaj a później się martw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będzie coś wiadomo o osobach które chcą wpaść na zlot na jeden dzień bez noclegu np w sobotę całą ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie nawet w czerwcu jest szansa na miejsce - bo jakieś niedobitki się wycofują itp. ;)

Wlewasz otuchę w moje trzewia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgloszenie wyslane :D nr 27 :D juz nie moge sie doczekac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszty całkowite przedstawiają się następująco:

Dorośli (>15 lat) 185,00zł

Dzieci (5-15 lat) 165,00zł

Dzieci (3-5 lat) 150,00zł

Dzieci (0-3 lat) bezpłatnie

 

 

witam to 185,00zl - to jest od osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, od osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy istnieje możliwość przyjazdu tylko na jeden dzień i jednego noclegu?

TAK - istnieje taka możliwość. Jednak zapłacić musisz za cały pobyt na zlocie. Niestety nie jest to zależne od nas.

czyli jeżeli przyjadę na 1-en dzień bez noclegu to ponoszę jakieś koszta za wstęp na teren zlotu, rozumiem z czytanych wyżej postów ze muszę poczekać na odpowiedz? ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czekamy na odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności