Skocz do zawartości
marecek

wrzutnik.net - hosting zdjęć dla klubu passata

Rekomendowane odpowiedzi

GURAL, zaproponuj mechanizm wyświetlania ich później?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przecież to nie pokazywarka.pl tylko wrzutnik.pl :P

wrzucić i pokazać stronę do pobierania :P

 

---------- Post added at 13:59 ---------- Previous post was at 13:59 ----------

 

zrób taki ładny łebdwazerowy przycisk DOWNLOAD 400px x 200px ;) niebieski. animowany Javascriptem :P

 

---------- Post added at 14:00 ---------- Previous post was at 13:59 ----------

 

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedrus, wiesz, że taki deal tu w grę nie wchodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GURAL, zaproponuj mechanizm wyświetlania ich później?

Pytam o możliwości wrzucania takiego pliku, i jak jedrus zauważył, wystarczy sam link do pobrania. Na forum niektóre pliki pdf są dość "ciężkie" a można by je "uploadować" na wrzutnik, i zapodać linka na forum.

Ale jeśli nie ma takiej możliwości, to nie upieram się przy tym. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto będzie pilnowal praw autorskich ?? a może chcecie wrobic wlasciciela serwera w nielegalne rozpowszechnianie plików beż zgody ich autora

 

jedyną opcją wg mnie jest umożliwienie wrzucania plików o dowolnym rozszerzeniu ale tylko i wyłącznie pod warunkiem ze plik jest podpisany certyfikatem co uwiarygodni pochodzenie pliku oraz jego legalność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, daj spokój. Merecek zrobił kawał dobrej roboty. I ja go pochwalam. Dzięki temu jak zajrzę za 128 lat w jakiś temat to foty dalej będą. Jak jest już sprawa praw autorskich to wystarczy po:

1. nie czepiać się tylko korzystać lub nie

2. można dodać wpis, że wrzucając fotę potwierdzasz jej własność oraz wyrażasz zgodę na jej dowolne rozpowszechnianie.

 

A tak na poważnie po co dyskusja na takie tematy??

można wrzucać foty i o to chodziło, chcecie inne pliki to jak merecek uzna, że można i się da to będzie jak nie to będzie jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to głupie najpierw zmniejszać zdjęcia a później wgrywać ja w Naszej Klasie w Fotosiku tak nie trzeba .Będę śledził wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę to głupie najpierw zmniejszać zdjęcia a później wgrywać ja w Naszej Klasie w Fotosiku tak nie trzeba .Będę śledził wątek.

 

O co Ci chodzi bo nie kumam... Serio, opisz swój problem :) Nie załącza fot ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam zdjęcie i nie ma go cały czas wyskakuje że za duże to co muszę je najpierw zmniejszyć ,żeby wrzucić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś ograniczenia dla nowych, czy to userzy nie potrafią poprawnie dodać?? :hyhy

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej to drugie... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm A jak będzie z opcją powiązania konta z forum ze zdjęciami z wrzutnika?

 

PS

Przydała by się opcja usuwania niepotrzebnie dodanych zdjęć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przydała by się opcja usuwania niepotrzebnie dodanych zdjęć.
Dokładnie, widzę że GURAL to też zauważył. Poza tym ostatnio wrzucałem fotki przez zewn. wrzutnik (imageshack) nie dość że można wrzucać fotki w wielkości takiej w jakiej mamy (nie ukrywam że zmniejszanie jest upierdliwe np. przy 100 lub więcej zdjęć) to jeszcze jest możliwość wrzucenia kilkunastu lub więcej zdjęć jednorazowo. Przy opisywaniu spotów jak to robię w wątku zachodniopomorskim jest to bardzo wygodne. Czy można coś z tym zrobić? Nasz nowy opiekun nalega aby foty były wrzucane przez wrzutnik forumowy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz... wszystko można, ale nie taka była intencja wrzutnika ;) Wrzucaj przez imageshacka jak masz czas i takie duże łącze. Wrzutnik tylko służy do doraźnego wrzucania fotek... mnie po prostu te wszystkie wyskakujące okienka na fotosiku drażniły, dlatego popełniłem wrzutnika. I nie mam kiedy tego rozwijać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie po prostu te wszystkie wyskakujące okienka na fotosiku drażniły, dlatego popełniłem wrzutnika. I nie mam kiedy tego rozwijać
Oki rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydało by się coś takiego, jak historia wrzuconych zdjęć.

Wrzucasz jakąś fotę, zapominasz zapisać linku i już znalezienie tego zdjęcia jest mega trudne, a dzięki tej historii raz dwa je znajdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bomba.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarnąłem trochę wrzutnika... teraz łyka fotki o rozmiarze do 16MB (uwierzcie na słowo :P). Max 16MB na raz można przesłać.

 

dafota.3.f9c1313762403k.JPG.smIMG_5951.JPG&th=8739 dafota.3.h391313762404x.JPG.smIMG_0395.JPG&th=5587

 

Aplikacja sama pozmniejsza foty docelowe (do 1024x ... proporcjonalnie). To powinno ułatwić życie wrzucającym :)

 

dafota.3.7ns1313762533l.jpg.smIMG_3747.jpg&th=3145 dafota.3.b2c1313762534v.jpg.sminside2.jpg&th=7621 dafota.3.19l1313762534n.jpg.smfoto02.jpg&th=7795

 

No i w cookiesach trzymamy teraz info o wrzuconych fotach, więc jak coś wrzucicie, to nie zgidnie (dopóki nie wycyzścicie ciastek na kompie). Zasady dostępu się nie zmieniły: ma być bardzo prosto i ekstremalnie szybko - token podany wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy można by się pozbyć tych opisów na spodzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności