Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no ale jak takie cos wykonac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec panowie i panie zacisk z b5 nie pasuje bo wyjście na wężyk wychodzi prosto w belkę i trzeba szlifować ok 0,5cm po za tym pasuje do jarzma i da się przykręcić

jutro będę próbował szlifować belkę zobaczymy co z tego wyjdzie

no ale jak takie cos wykonac?

wystarczy podejść do sklepu motoryzacyjnego i zapytać gdzie przewody zarabiają

u mnie w sklepie robią takie wynalazki a chyba (jak sie nie myle ) kopic przewód od poloneza tylko trzeba zwrócić uwagę na średnice otworu się zgadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj założyłem zaciski od passat b5 wystarczyć trochę przeszlifować belkę i lepiej hamują od b3 moje na sprzedasz z jednego ciekło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kryko a masz tego fotę jak to wygląda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj założyłem zaciski od passat b5

 

No czyli jednak pasują, tak jak mi to powiedzieli na innym forum VW :)

Dodaj fotki i będziemy lookać.

Ja po zimie ruszyłem ręczny, na szczęscie nie blokuje kół i wszystko w miarę chodzi.

Co prawda ręcznego nie ma zeby łapało koła ale jeden ząbek wystarczy żeby było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dredz1k

Czy zaciski tylne od audi b3 beda pasowac do passata b3 ? Prosze o szybka odpowiedz, bo mam okazje kupic tanio tylko niemam pewnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście do golfa MK2 na tył założyłem zaciski z MK4 + wężyki z mk4 :) trochę podgiąłem połączyłem i działa :)

 

z paska B5 zaciski + kawałki wężyka i nie masz problemu bo łączysz ze starym i bangla ;)

 

golf II ( tarcze tył ) , audi a3 golf mk4 , pasek B5 mają ten sam rozstaw śrub w jarzmie, więc zaciski pasują :)

 

 

u mnie w MK2 wyszło to tak

 

31a3956065aa2167m.jpg

Edytowane przez heruur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak w temacie. Czy można kupic same prowadnice z gumkami? Czy trzeba kupic caly zestaw naprawczy do zaciskow hamulcowych?

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony zgodnie punktem 2.1.a regulaminu forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz ale kilka lat temu, do poprzedniego paska kupowałem taki mini zestaw naprawczy o jaki pytasz czyli prowadnice z osłonami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności