Skocz do zawartości
kris22bln

samopoziomowanie ,poziomowanie xenonow passat 3bg

Rekomendowane odpowiedzi

A po drugie zapomnij o adaptacji z tak wysokim napięciem na przednim czujniku. :nono

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, vipereeek napisał:

A po drugie zapomnij o adaptacji z tak wysokim napięciem na przednim czujniku. :nono

 

Z tym wysokim napięciem sobie poradzę , kwestia ułożenia cięgna a jeśli o tą rezystancję silników  to nie rozumiem ...

Edytowane przez 09tp
Rozwiązanie problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy jest mozliwosc wpiecia sie gdzies pod deska w pin siódmy zlacza diagnostycznego. Mam passaka przed lifta i musialbym ciagnac wiazke az do recznego. Montuje poziomowanie dynamiczne.

Jeszcze jedno pytanie czy test powinien robic sie w taki sposob ze lampy sie powinny opuszczac czy podnosic i wracac do pozycji wyjsciowej ?

 

Edytowane przez CoolJakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak jest z połączeniem czujnika z tyłu?

Niby ma być taką blachą  w tylną belkę.... U mnie żadnych otworów w belce nie zauważyłem. Mam za to wystający pipek z tłumika ostatniego wraz ze sróbą i niby na wymiar się zgadza....Chodzi o to cudo  3B0505465.

A ta blacha co niby powinna być to to 3B0505573

Tam to trzba spiąć???   tzn  przy wydechu ?

Piszę bo zauważyłem że lampy mi nie reagują i po zajrzeniu  brakuje mi samego połaczenia łącznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na zdjecia w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i ja sie zastanawiam na tym samopoziomowaniem i mam pytanie; Którędy wchodza do wnetrza wiązki od czujnika przedniego i od prawego? Domyślam sie,że w oryginale wiązki od tych czujek sa zakończone wtyczkami i sa wpinane w główna wiązke idąca do sterownika, czy mam rację? Znalazłem gościa który sprzedaje ori wiązke, ale tylko to co jest we wnętrzu plus wiązki z pinami do lamp, brakuje połączeń do czujników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru latach spokoju znowu problem z Xenonem. Od czego zacząć? Takie błędy pokazał 

Controller: 4Z7 907 357 Component: dynamische LWR D07 Coding: 00007 Shop #: WSC 00000 VCID: 047B0F130703 3 Faults Found:

01539 - Headlights Not Adjusted 35-00 -

- 01534 - Control Circuit for Left Headlight Range Adjusting Motor (V48)  30-00 - Open or Short to Plus

00774 - Level Control System Sensor; Left Rear (G76) 28-10 - Short to Plus - Intermittent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Montowal ktoś samopoziomowanie w b5 przed liftem? 

Mam lampy hella od 3b ale tam są inne silniczki 3 kable a nie 4 jak b5fl. 

 

Niestety wszystkie schematy jakie znalazłem dotyczą fl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak powinien być prawidłowo zakodowany xenon w passacie b5fl kombi, chodzi o numer jaki powinienem wpisać? Z góry dzięki za podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności