Skocz do zawartości
kris22bln

samopoziomowanie ,poziomowanie xenonow passat 3bg

Rekomendowane odpowiedzi

Lepszej fotki nie mam a może pomoże:

Zdjęcie0248.jpg

z tego co pamiętam to jak włączysz długie to cewka wysuwa ten miedziany dzyndzel i przesłona idzie do góry (patrząc na soczewkę tak jak na zdjęciu) odkrywając więcej odbłyśnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmissiek, o jakiej soczewce w ogóle mowa? Xenon, Bix? Bo nie rozumiem, o co chodzi... W BIXie nie da się nic przestawić, przesłona jest zamocowana na stałe i elektromagnes ją przestawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moja z bixenona jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to o zwykłej już tołkowałem... Ma wyglądać na wzór i koniec:

 

Zdjęcie0643.jpg

Edytowane przez polonez15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość legild
Koledzy czy wszystkie podzespoły będą pasować z lifta do przed lifta? czy wszystko jest plug and play. Planuje taką przeróbkę i łatwiej mi chyba będzie znaleźć polifta tako dawcę części

 

Nom dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj MMISSIEK.

Widze ze robisz sobie samopoziomowanie. Jak ja sobilem u siebie to kozystalem z forum audi a ty sobie przerabiasz odrazu na poziomowanie dynamiczne tutaj masz stronke i moze cos pomoze

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/222623-montaz-samopoziomowania-do-audi-a4-fotostory-update-do-dynamicznego/

A takie lopatologiczne podlaczenie mam gdzies u siebie na kompie . Jak cos to moge poszukac i podeslac jeżeli jeszcze potrzebujesz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał przyda się na pewno xD

Mam już przykręcone czujniki i położoną wiązkę teraz tylko podłączyć wszystko, jeszcze jedno czy zadziała poziomowanie na normalnych halogenowych lampach?

Edytowane przez kaiteu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy zadziała poziomowanie na normalnych halogenowych lampach?

 

Lampa jak lampa. Odpowiedni silniczek do regulacji i napewno bedzie działac. Np u siebie orginalna lampa halogenowa fl ma 3 piny a samopoziomowanie dynamiczne w bixenonie ma silniczek w 4piny. Nie wiem jak to sie ma na przed liftach. Ty w swoim jakie zakładasz poziomowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lampa jak lampa. Odpowiedni silniczek do regulacji i napewno bedzie działac. Np u siebie orginalna lampa halogenowa fl ma 3 piny a samopoziomowanie dynamiczne w bixenonie ma silniczek w 4piny. Nie wiem jak to sie ma na przed liftach. Ty w swoim jakie zakładasz poziomowanie?

 

Przed liftem są te same silniczki w xenonach i halogenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...czy zadziała poziomowanie na normalnych halogenowych lampach?

 

A wiec w odpowiedzi wychodzi takze ze mozna zakładac samopoziomowanie do zwyklych lamp. Aczkolwiek moim.zdaniem jezeli juz dokładac samopoziom do tylko dynamiczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samopoziom przedlift zakłada się bajkowato, gdyż nie trzeba nic ciągnąć do reflektorów. Natomiast w FL trzeba już ciągnąć pod machę łącznie 8 przewodów... Aczkolwiek ja śmigam już tak ponad rok i wszystko gra i buczy. Oczywiście cała wiązka DIY, włącznie z wiązkami do czujników, gdyż sterownik mam z przodu auta a nie jak ori z tyłu. Przypomnę tylko, że silniki krokowe pasujące mocowaniem do B5 3B od BMW mają inna ilość kroków niż Passatowe, więc trzeba troszkę modów w sterowniku aby to działało, mianowicie inne kodowanie niż Passat B5 3BG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmisiek możesz zerknąć u mnie w temacie na pierwszej stronie, jak zamontowalem sterownik z przodu pod deską :) jest tam nawet przyspawana nakrętka do której przykrecisz sterownik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samopoziom przedlift zakłada się bajkowato, gdyż nie trzeba nic ciągnąć do reflektorów. Natomiast w FL trzeba już ciągnąć pod machę łącznie 8 przewodów... Aczkolwiek ja śmigam już tak ponad rok i wszystko gra i buczy. Oczywiście cała wiązka DIY, włącznie z wiązkami do czujników, gdyż sterownik mam z przodu auta a nie jak ori z tyłu. Przypomnę tylko, że silniki krokowe pasujące mocowaniem do B5 3B od BMW mają inna ilość kroków niż Passatowe, więc trzeba troszkę modów w sterowniku aby to działało, mianowicie inne kodowanie niż Passat B5 3BG.

 

ja właśnie mam od BMW. Ciężko będzie to poskładać Marcin bo nie wiem czy poradzę sobie czy mam szukać od fla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna Michał i wiem że na pewno mi pomoże. Jeszcze raz dziękuję i czekam aż auto do mnie wróci i biorę się za xenon wreszcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wypadałoby zaznaczyć, ze tu wkłada do reflektora który jest bliźniaczy z FL, silniczek w środku, a 3B ma na zewnątrz... Po co wprowadzać zamieszanie? Po pierwsze, pokaż, jakie masz silniczki z BeEmWe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności