Skocz do zawartości
killerek

Montaz halogenów passat b3

Rekomendowane odpowiedzi

ok to sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak pozostając w temacie... Jak się mają te zamienniki do oryginałów? Na alledrogo ostatnio pojawiły się i cena jest w sumie porównywalna ze zmęczonymi oryginałami. Ktoś miał okazję się przyjrzeć zamiennikom i coś w tym temacie stwierdzić?

 

A tak przy okazji ja też szukam ramki + lewego halogenu bo właśnie amatorzy spotkali mojego passka na swej drodze i teraz ani ramki ani halogenu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie zamienniki.Nie mam jak porównać świecenia ponieważ nie miałem nigdy w ręku oryginalnych halogenów.Zamienniki te nie mają kabli tak jak oryginalne,w związku z tym będę musiał wydłużyć kable od halogenów.Jak przyjdę ze szkoły do porobię mu zdjęcia.

 

 

Wolałem kupić zamiennik niż wypalone,wyniszczone oryginały.Jest to zamiennik i nie wiem ile można sie po nim spodziewać.

Edytowane przez killerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamienniki te nie mają kabli tak jak oryginalne

Oryginał miał przewody wypuszczone aż do tych kostek od lamp, sterowania silniczkami lamp które to przymocowane są do podłużnicy. Ale nie w każdym passku były wypuszczone przewody do tych kostek przy podłużnicy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok to sprawdź.

mam ramki ale z niebieskiego passata, niebieskie

myślałem, że zderzak był czarny cały, ale jednak nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a jaka by była cena z przesyłką?Myślę ,że czarny spray by załatwił sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam ramki ale z niebieskiego passata, niebieskie

myślałem, że zderzak był czarny cały, ale jednak nie

 

A halogenu lewego nie masz przypadkiem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok a jaka by była cena z przesyłką?

30zł z przesyłką

A halogenu lewego nie masz przypadkiem?

mam :) 70zł z wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poproszę dane do przelewu na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje przekrój przewodów do halogenów,bym mógł sobie przedłużyć kabelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź kawałek kabla od starego przedłużacza, będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukam w komórce bo chyba mam wiązkę z klapy passata b3 i wiązkę od pralki,tak więc coś się może wybierze:)

 

 

Zostało jeszcze czekać na ramki od kolegi Radeek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy.

 

Zmieniałem zderzak na wersję z halogenami i postanowiłem je podpiąć.

 

Na próbę wpiąłem się halogenem w skrzynkę z bezpiecznikami A2/8 natomiast minus wziąłem bezpośrednio z akumulatora.

No niestety prawdopodobnie zwarłem styki na chwilę, przypadkowo, halogen zaświecił na moment i zgasł. Przepaliła się żarówka.

Nic to, wziąłem kolejną i niestety po podłączeniu nie ma żadnej reakcji :/

 

Tylne przeciwmgłowe świeci, bezpieczniki sprawdzone.

Dziwi mnie tylko fakt, że w miejscu przekaźnika halogenów w skrzynce z bezpiecznikami powinien być przekaźnik z numerem 53, a ja tam mam wpiętą jakąś kostkę z wystającym kabelkiem popielato-białym, który i idzie razem z wiązką reszty kabli gdzieś na przód auta.

 

Aha, mam padniętą wajchę od kierunkowskazów, nie mam świateł mijania i działa mi tylko flash z długimi, ale to chyba nie ma wpływu na halce ?

 

Koledzy pomóżcie, bo już nie mam pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zapalisz świateł mijania, to halogen też nie zaświeci, przynajmniej u mnie tak jest i pewnie tak powinno być. Oczywiście jak jest podpięty normalnie przez swój włącznik, nie gdzieś na dwóch kablach do skrzynki bezpieczników.

Czemu ich nie masz? Padły czy co te mijania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że halce zapalają się jak są włączone mijania, tylko tylne przeciwmgłowe zapala się gdy przełącznik świateł jest ustawiony na mijania a przednie nie i to mnie dziwi.

 

Mijania mi nie działają, bo jeśli dobrze wyczytałem na forum to pająk pod kierą mi padł. Muszę go wymienić.

 

Nie wiem czy ja coś przekombinowałem czy coś mi padło w elektryce z tymi halcami.

Wszystko jest pod fabrycznym, dwustopniowym przełącznikiem podpięte.

Macie jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś dalej nie rozumiem.

 

Po mojemu to:

Jak nie zapalisz mijania, to halogenów nie bedzie, czy to tył czy przód.

Więc zrób pierw te mijania, to i halogeny pewnie bedziesz miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko tylny halogen się zapala bezproblemowo gdy zapalam światła mijania choć mi nie świecą.

Więc doszedłem do wniosku, że przód też powinien zaskoczyć razem z tyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha...teraz jarzę o co chodzi.

Tego to nie wiem. Możliwe że muszą świecić mijania, żeby były halogeny.

W każdym razie bez mijania to ciul nie jazda, więc i tak je chyba zaraz zrobisz bo to podstawa, to możliwe że halogeny sie pojawią. Jak nie to bedziemy myśleć dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoshi2 włącznik świateł też lubi zdechnać pewnie nawet częściej niż manetka długich, a halogeny z przodu to u mnie zapalają sie juz na postojówkach, sprawdź na włączonym i wyłączonym zapłonie na ilu kablach pojawia sie plus przy wtyczce na manetkę, cos jest jeszcze odpowiedzialne za załączanie postojówek tych osobno lewo i osobno prawo (wyłączony zapłon ) wypnij najlepiej na szybko włącznik świateł i sprawdż czy coś sie zmienia na manetce długich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, włącznik świateł mi ostatnio padł, ale podgiąłem nieco styki w nim i śmigał ładnie. Wydaje mi się, że tym razem manetka padła, bo mogę tylko flasha długimi zrobić, na stałe ich nie zapalę.

Chyba, że to grubsza akcja zorganizowana jakaś. Zacznę po kolei wymieniać i przełącznik i manetkę kierunków i zobaczymy.

Tylko chciałem wiedzieć czy manetka ma jakiś wpływ na halce.

 

lebow u mnie nigdy na wyłączonym zapłonie nie mogłem włączać postojówek po jednej stronie auta. Nie wiem czy w tym roczniku tak jest czy od początku miałem coś pogmerane w instalacji.

Edytowane przez yoshi2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności