Skocz do zawartości
killerek

Montaz halogenów passat b3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamówiłem sobie halogeny do passata i mam pytanie.Czy aby zamontować owe halogeny trzeba ściągać zderzak? Passat miał kiedyś pewnie halogeny bo ma zaślepki zrobione.

 

Ma ktoś zdjęcie lub oznaczenie śrub do halogenów?

Edytowane przez killerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz ściągać zderzaka jak masz już gotowe miejsce na halogeny. Jak zdejmiesz te swoje zaślepki to będziesz widział-halogen jest mocowany na trzy wkręty, wkładany od przodu. Nie ma tam nic z czym byś sobie nie poradził. Gdzieś w moim temacie jest fotorelacja z montażu halogenów w zderzaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam słowa Świętego Tutaj masz kilka fotek z regeneracji mojego halogena: http://picasaweb.google.pl/kemerek/Halogen#

Conieco widać

przydadzą się dla mnie :D jutro się biorę za swoje halogeny, bo są jak "dymione" i świecą jak pozycyjne :) mam żarówki H3 osram cool blue... tak się zastanawiam, czy w halogenkach w b3 nie są właśnie żaróweczki H3.

Jak mówicie? Będą się nadawać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
h3, jak najbardziej

a już byłem zawiedziony, że wydałem 54zł na żarówki, które siedziały w aucie przez dwie doby ;D miałem je w projektorach w b3 ale musiałem zmienić na zwykłe reflektory, a w zwykłych juz H4 idzie :D

na szczęście się przydadzą do halogenków :D super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałem je w projektorach w b3

hella projektor?? co z nimi zrobiles??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hella projektor?? co z nimi zrobiles??

rozbiłem (typ mi rozbił) :D - wykręciłem - sprzedałem - zamontowałem zwykłe - znalazłem drugie projektory, ale jeszcze nie wiem czy je zamontuję, bo zwykłe mi bardziej w oko wpadają ;D taki gust ;D lubię wsio co seryjnie wygląda, zero ulepszeń :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałbym prożbe do kogo kolwiek z forum jesli może czy mogłby podesłac mi jakis schemat jak podpiac halogeny i do czego przełącznik mama dwu stopniowy ale nie mam kabli wersja bez halogenów czy jakieś fotki może. Ktoś doradził zebym pojechal na szrot i wysiagnoł taka samą wiązke ale jak pojechałem na 3 to w jednym powiedzieli ze niema w drugim ze im sie nie chce a w 3 to sie smiac goscu zaczol chciałbym zrobic to sam jesli mogłby ktoś mi w tym pomóc to z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znalazłem drugie projektory, ale jeszcze nie wiem czy je zamontuję

a nie chcesz sprzedać?? bo były ostatnio na alledrogo ale za 600 PLN. sory za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zdjołem przełącznik od przeciwmgłowych i tam sa wszystkie kabelki w kostce i ida gdzies w wiazke nie wiem gdzie sprawdziłem czy jest napięcie i jest stwierdzam ze wiazka jest zainstalowana a czy ktos wie gdzie wychodza te kable patrzyłem i przy bezpiecznikach i pod zderzakiem i za lampami nigdzie nie ma takich kabli o takich kolorach gdzie moge znaleźdz te kable. sory ze tak pisze o tym ale chciałbym zamatowac sobie te halogeny z góry dzieki i sory za problem.

Zdj?cie0530.jpg

Zdj?cie0531.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno wchodzą w skrzynkę bezpieczników od tyłu i na pewno stamtąd wychodzą... tylko jakie kolory... miałem w sobotę wyciągnięte halogeny, szkoda że wcześniej nie pytałeś bo nie zwracałem uwagi na kolory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a u ciebie którędy ida te kabelki moim zdaniem powinny wychodzic gdzies z wiazki i isc w doł pod zderzak ale nigdzie nie ma nic takiego :( a moze w skrzynce bezpiecznikow sa jakies spinki i sie doczepia i dopiero puszcza kable do przodu ale tago też nie widzialem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu lepiej dzieki bardzo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj doszły do mnie nowe halogeny,zamiennik ale lepszy zamiennik niż dziury w zderzakach.

Jaki jest sposób montażu tych halogenów,chodzi o to jak się je przykręca.śrubką z nakrętką czy może jakimś wkrętem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
śrubką z nakrętką czy może jakimś wkrętem?

każdy halogen przykręca się na trzy blachowkręty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

killerek Jak zamocujesz halogeny i będziesz zakładał ramki to ramki przykręć śrubą z nakrętką teflonową, bo w oryginale były na kołki i wiem, że sie przydawały amatorom cudzej własności:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś o tym pomyślę,tylko muszę najpierw dostać gdzieś te ramki.A wydaję mi się że nie będzie łatwo dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muszę najpierw dostać gdzieś te ramki

chyba jeszcze mam to mógłbym sprzedać, jutro zobaczę i się odezwę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności