Skocz do zawartości
killerek

Montaz halogenów passat b3

Rekomendowane odpowiedzi

A przekaźnik nie trzeba już nic poza ty rozumiem

przekaźnik wkładasz w skrzynkę w odpowiednie miejsce.

ten A@ 8 to plus czyli dwa kabelki łącze w jeden pin i wpinam w skrzynke a masę do karoserii

tak ,A2/8 to plus, ja bym sobie poprowadził przewód do jednego halogena a z niego zderzakiem do drugiego. masa do karoserii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra spoko już wiem wszystko co chciałem wiedzieć, dzięki wielkie:) jeszcze jakieś konektorki do skrzynki muszę poszukać i będzie dobrze:)

 

Nie jeszcze jedno jaki przekaźnik i gdzie chodzi mi o oznaczenie i w które miejsce wpiąć?

 

 

*Dobra już wiem mam tam jakiś kabelek jeden i kostkę wpiętą czyli chyba wszystko ok wpinam i gitara jest? czy mam zamiast tego kabla założyć przekaźnik 53?

Edytowane przez Józefoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I założyłem wszytko gra i tańszy ładnie świeci ale po przełączeniu na pierwsza pozycje przełącznika od halogenów nie zapala sie lampka że są włączone dopiero jak włącze tylne to świeci ta lampka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po przełączeniu na pierwsza pozycje przełącznika od halogenów nie zapala sie lampka że są włączone dopiero jak włącze tylne to świeci ta lampka.

tak ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak ma być.

Ale nie musi....dodatkowa zielona dioda we włączniku i "okienko" na pierwszym stopniu też świeci...na zielono.

Da się upchać...ale i tak uważam że kontrolka w zegarach byłaby lepsza...ale łatwiej i szybciej jest przerobić włącznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się upchać...ale i tak uważam że kontrolka w zegarach byłaby lepsza...ale łatwiej i szybciej jest przerobić włącznik.

wiesz jak to jest z tymi halo, jak one świecą i jak często się ich używa.. no właśnie a mógłbyś napisać jak tam Twoje halo po modach przeprowadzonych kilka lat temu?? jakieś spostrzeżenia, wnioski??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakieś spostrzeżenia, wnioski??

Jak to mówią, szału nie ma, odbłyśnik z domowego halogenu jest trwałym rozwiązaniem w porównaniu do oryginalnej farby na plastiku...ale jasność nadal była kiepska....zbyt mała i kierunkowa powierzchnia...jeśli znów mnie najdzie ochota na ich rozbieranie to tym razem wstawię polerowaną cienką aluminiową blaszkę jako odbłyśnik i spoleruję klosze w środku bo są strasznie zmatowiałe...ale w mgliste noce jednak się przydają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie myślałeś o tym by wstawić w miejsce lampki, lampkę z diodami smd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ile tych diód musiałoby być aby jasność był zadowalająca..chyba tylko te high power'y dały by efekt...może jak by była gotowa płytka z wlutowanymi diodami to warto pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałem na myśli coś takiego: http://allegro.pl/gu10-24-smd-biala-...931384698.html. Ciekawe jak to świeci...

Tylko te na 12v...;) 24 szt. Smd5050 świeci znośnie...przynajmniej w domowych warunkach....soczewka w halogenie dostałaby światło na całą swą powierzchnię...czyli coś takiego

 

 

A ja rozmyślałem żeby tam hida zapodać...

Nie za drogo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko te na 12v... 24 szt. Smd5050 świeci znośnie...przynajmniej w domowych warunkach....soczewka w halogenie dostałaby światło na całą swą powierzchnię...czyli coś takiego

ja na razie czekam na chwilę wolnego czasu, wenę i drobne.. halogeny też czekają i nie wiem czy się o taki mod nie pokuszę.. do tego pasuje jeszcze trochę szkło spolerować i może w końcu jakiś efekt osiągnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem dziś ori halogeny i stwierdziłem że te co mam wsadzę w obudowę helli pomierzyłem i mieści się idealnie http://moto.allegro.pl/halogeny-przeciwmgielne-soczewki-atest-okablowanie-i2918736081.html

takie coś mam ale to w następnym tygodniu albo bliżej weekendu dam kilka fotek, a co do ori halogenów :wmorde po rozebraniu i czyszczeniu to porażka w środku ktoś już soc tam robił i zamiast farby na odbłyśniku była folia śniadaniowa taka aluminiowa przyklejona,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koszt jest ale to by rozwiązało problem chyba

a masz lampę przystosowaną do zenona?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie w tym temacie, ale z drugiej strony.

Ktoś wie, jaki przekaźnik powinien być wmontowany w instalację do halogenów i świateł przeciwmgłowych w b3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij w załącznik.

BEZPIECZNIKI.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zderzak który nie ma miejsca na halogeny, ale widoczne są po bokach prostokąty tak jakby gotowe do wycięcia i do montażu. Prosiłbym o informacje, czy mogę swój przerobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wycinasz wsadzasz lampy i instalacje tyle w temacie a i jeszcze ramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności