Skocz do zawartości
adam75pl

14.03.2010 - Wyjazd na Ultimate Dubs Show

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie tylko dokladnie znac do soboty ;D o ktorej i gdzie sie spotykamy.

Więc:

Skoro M40 rozkopana to proponuję pierwsze serwisy na M1, zaraz przy wylocie z londynu. 8 rano pasuje?
:P

 

 

 

Adam jak tam gdzie pisałem ostatnio to o 10-tej będzie super

Tak, pierwsze srwisy na M6, jadąc od M1... Jeszcze tylko z Kubikiem trzeba się dogadać gdzie z nim się stykniemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok przeszukalem wszystko i od polaczenia sie M5 I M6 do zjazdu na M54 servisow nie ma ale znalazlem KFC (Axletree Way, Wednesbury WS10 9QY) na zjezdzie 9 na M6 proponuje zobaczyc w Google Earth bo w Google maps jest zle zaznaczone jakies 400 metrow dalej :) Jak wam odpowiada to jeszcze o ktorej ?? Bo od zjazdu z M1 na M6 do tego miejsca macie okolo 65 kilometrow....Czekam na informacje....:)

Edytowane przez kubik fr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.Czekam na informacje....

Myślę że bylibyśmy tam ok 10.30

Tylko mam pytanie do wszystkich. Czy moglibyśmy opóźnić wyjazd o godz z Londynu? Tzn 9.00 na pierwszych serwisach? Powodem jest to że dwóch naszych forumowiczów nie wyrobi się na 8.00

Jeden kończy pracę o 7.30 a drugi wybiera się z rodzinką i to by oznaczało budzenie dziecka zbyt wcześnie.. Mówi że sam dojedzie bez problemu ale myślę że fajniej by było grupą :)

Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy na to?

Dla mnie OK Adam czy zapisalesto muiejsce w navi traficie tam?? to ta 10;30 jast aktualna ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie OK Adam czy zapisalesto muiejsce w navi traficie tam?? to ta 10;30 jast aktualna ???

W takim wypadku była by 11.30...

Koledzy, pasuje wam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy moge zaparkowac mojego konia
na twoje stado miejsce też się znajdzie ;) - jak ci już mówiłem :D kubeczek też ci zrobimy, więc ładuj do mnie swoje stado :P

oki Adam, czyli wstępnie co? AKE 9.00 rano wyjazd z LDN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki adaś za opuznienie i sorki reszte,ale jak mówiłem mój dzieciak chodzi spac o połnocy,tak jak ja i nie wstaniemy o 7 chocby czołg prze pokoj przjechał.Pawełku umyj skipa bo beemera nie wpuscza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oki Adam, czyli wstępnie co? AKE 9.00 rano wyjazd z LDN?

Nie AKE, pierwsze serwisy na M1, jak zjedziesz z N. Circular (N406) na M1 to będą po ok 5 minutach jazdy... Ja Orzecha mogę odebrać z pod AKE jak nie będzie zrąbany po robocie :)

I mam jescze jedno miejsce w aucie wolne więc jak ktoś się pisze to na wyjazd to niech daje znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9AM na pierwszym serwisie na M1 jak najbardziej nam odpowiada.

Czekamy tylko na oficjalne potwierdzenie :-)

 

Ile aut mamy juz na liscie obecnosci

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, 9.00 na pierwszych serwisach. Będzie ok 7 aut w sumie.

Kolejny stop w Northampton będzie (też serwisy) gdzie dołączy do nas kolega Białek, następnie na M6 dołączy VW Tede i na kolejnych serwisach Kubik obejmie prowadzenie w W8 ;)

W Northampton powinniśmy być tuż przed 10.00

na M6 serwisach ok 10.45

a na serwisach podanych przez Kubika (Axletree Way, Wednesbury WS10 9QY) ok 11.20

 

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w naszym wypadzie :)

 

Czy ktoś ma jakieś dalsze pytanka? Sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem z Orzechem - chyba jednak nie pojedzie, no chyba ze go przycisniecie ;) , co do mnie ciągle niewiadoma. Grzesiu 90/10% ze bedzie sie nadal przeprowadzal, a Kamil pewnie przy weekendzie bedzie mial okazje przetestowac nowe znajomosci z polisz dejting....

co do mnie to nie pisalem ze jade, ale zrobie wszystko co w mojej mocy by sie zjawic ;) . w sobote jade do southampton, no i mam jeszcze prace do skonczenia. Pozyjemy, zobaczymy - jest jeszcze troche czasu wiec fingers kross :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, to 3mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my lecimy na miejsce i bedziemy czekac na grupe az dojedzie, no ktos musi zajac miejscowki co nie. A od kiedy to kamil siedzi na polish datin co??? he he. A wogole to ktos sie wybiera w tym roku na Edition 38 ????

Bedzie zlota edycja bo dziesiata i zapowiada sie fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam to my będziemy czekać tam gdzie ci wcześniej pisałem ok 10:00 - 10:30

 

---------- Post added at 07:02 ---------- Previous post was at 07:02 ----------

 

ilu nas będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie 4 auta z Londynu, Ty i Kubik + Białek na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widzę frekwencja powalająca :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na naszych rodaków to i tak dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wyjazd do Birmingham uzależniałem od postawy R.Kubicy w dzisiejszych kwalifikacjach,jakby wypadł słabo to bym pojechał,jak dobrze - zostaje w domu.......... a on 9ty,czyli tak sobie :taksobie Jak wstanę rano to podejmę decyzję,jak coś to 3majcie dla "złotka" jedno miejsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nagrywam F1, Ty też możesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj nr tel **********, powinnismy byc na miejscu okolo 9 wiec jak cos to dzwonic he, pozdrawim i do zobaczenia jutro

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności