Skocz do zawartości
lukisio

Sterowniki KKL, HEX, Commader, tacho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy.

 

Dostałem od Viakena (kupiłem ;p) kabelek VAG K+CAN COMMANDER 1.4 ale nie dostałem programu.

 

Koledzy, wiecie gdzie można znaleźć ten program? W internecie są same wersje CHINA do kabli z allegro. Ta wersja nie działa z kablem Viakena.

 

Kabelek od Viaken`a działa na bank z wersja CHINA,tylko musi być to wersja dedykowana do Ich kabla:rumieniec

Jeśli dalej miał bys problem dałem Ci info na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki możecie mi podpowiedzieć czy dam rade zmienić w anglieskim liczniku mile na kilometry i galony na litry tym sprzętem?

http://allegro.pl/show_item.php?item=2350751524

chodzi o mojego passka z profilu, licznik ori, anglik, robie właśnie przekładke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olo34

Witam. Mam problem ze sterownikiem do VAG-COM KKL 409.1 do systemu win7 64 bit. Proszę o pomoc z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam problem ze sterownikiem do VAG-COM KKL 409.1 do systemu win7 64 bit. Proszę o pomoc z góry

dzięki

 

Pobierz sobie z tąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem interfejs vag k+can commander 1.4 od viaken'a zainstalowalem program, na poczatku wszystko działa ale gdy klikam "read" program się zawiesza, raz tylko udało mi sie odczytac PIN bez zawieszania. Gdy chcę odczytać "read EEPROM" to program sie za wiesza na chwile i jest napisane cos takiego "Cannot connect to device. Switch OFF and ON the ignition and try again". Z jakiego powodu mam ten problem? Pozdrawiam

Edytowane przez kymec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zakupiłem interfejs vag k+can commander 1.4 od viaken'a zainstalowalem program, na poczatku wszystko działa ale gdy klikam "read" program się zawiesza, raz tylko udało mi sie odczytac PIN bez zawieszania. Gdy chcę odczytać "read EEPROM" to program sie za wiesza na chwile i jest napisane cos takiego "Cannot connect to device. Switch OFF and ON the ignition and try again". Z jakiego powodu mam ten problem? Pozdrawiam

Vag K Can Commander 1.4 słynie z mało stabilnej pracy niestety .Problemem może być wirtualny port com ,programy pracujace w tle na komputerze itp.Też mam taki kabelek i odpukać chodzi dość dobrze,czasami sie zwiesza jesli mam uruchomiony na kompie jakiś inny program i zżera mi on zasoby systemowe,ale jesli mam wszytkto powyłanczane łącznie z internetem i antywirusem ,to odczytuje i zapisuje nim eeprom bez problemów.czasami tez sie zwiesza jesliwepne go do nie tego gniazda kom w którym był instalowany i po podłączeniu wybiore mu zły port com w programie( w programie mam do wyboru port 22 i 3 dwa razy)w menedżerze urządzeń mam na com 3 ,ale jesli w programie wybiore nie ten com3 (powtarzam mam tam dwa razy ,moze dla tego że wczesniej na com 3 miałem KKL) co trzeba to wszem zrobie reset ecu ale zwiesi sie przy próbie odczytu lub zapisu eeprom,wtedy musze zrestartowac program i wybrac ponownie com 3 ale ten drugi i juz nie ma problemu z odczytem i zapisem.

Posprawdzaj sobie porty,no i nie wiem na jakim systemie masz u siebie ,ja mam na win xp.

Ewentualnie jeśli nic nie pomoze to moze masz felerny kabelek(mało prawdopodobne)i mozesz poszukac "wsadu "i podnieść (przeprogramować)go do wersji 2.5 lub 3.0,wersje bardziej stabilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 3.0, to raczej lipa :)

2,5 powinno być ok. Ja mam XP Pro i 2,5 jest ok, przy pamięci 1 GB i procku 1,8, oczywiście stary poczciwy IBM T30 na oryginalnych podzespołach.

Czasami trzeba zresetować ecu by coś poszło ;)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do 3.0, to raczej lipa :)

2,5 powinno być ok. Ja mam XP Pro i 2,5 jest ok, przy pamięci 1 GB i procku 1,8, oczywiście stary poczciwy IBM T30 na oryginalnych podzespołach.

Czasami trzeba zresetować ecu by coś poszło ;)

Pozdr

 

W jaki sposób mam go przeprogramować do wersji 2.5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposób mam go przeprogramować do wersji 2.5?

 

Mprogiem,zmieniając mu wsad w ftdi od wersji 2.5

A znajdziesz go na chomiku :jasne

Edytowane przez dob12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mprogiem,zmieniając mu wsad w ftdi od wersji 2.5

A znajdziesz go na chomiku

a możesz wrzucić jakiegoś linka? bo coś nie mogę namierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a możesz wrzucić jakiegoś linka? bo coś nie mogę namierzyć.

 

Na przykład TU u kolegi Jacka:bry2

 

A i dodam że u mnie działa ten vag k can 2,5 na kablu od Viaken 1.4 bez wymiany wsadu:ok

Fajnie że na forum sa jeszcze ludzie bezinteresowni na których można liczyć:bry2

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie bo zamierzam sobie kupić kabelek z oprogramowaniem ale tyle tego na allegro i się pogubiłem, mam passata B5 Fl 2002 rok. Fajnie by było by mi ktoś doradził jaki najlepiej i z jakim oprogramowaniem do mojego paska. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. Może być również na PW

 

 

Zuchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy Ci zwykły KKL, a zamiast tego programu, który dostaniesz na płytce polecam Vag Coma 311-2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a coś można więcej zdziałać na tym oprogramowaniu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poleciały mi programy (reinstalacja systemu)do kabelka vcds 10.6 (clon) i jak pobieram cokolwiek z chomika to przy rozpakowaniu wyskakuje błąd,3x próbowałem i nawet antyvira wyłączyłem

podeśle ktoś pomocny to co potrzeba do tego kabelka

dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poleciały mi programy (reinstalacja systemu)do kabelka vcds 10.6 (clon) i jak pobieram cokolwiek z chomika to przy rozpakowaniu wyskakuje błąd,3x próbowałem i nawet antyvira wyłączyłem

podeśle ktoś pomocny to co potrzeba do tego kabelka

dzięki za pomoc

jeżeli będziesz próbował z czymkolwiek to ubijesz kabel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabelka jeszcze nie podpinałem pod kompa po reinstalce systemu a jak byście czytali co pisałem to tam pisze co szukam a nie jak wy se myslicie że kabel uwaliłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki doradźcie jakiś dobry program do interfejsu KKL ale działający na Windows 7 home Premium 64 bit, vag-com 311-2 i 409.1 nie chodzą mi. Może ktoś z was ma jakiś przetestowany program na ten system operacyjny.

 

Pozdrawiam Zuchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VCDS LITE lub postawić system na maszynie wirtualnej lub na drugiej partycji xp/vistę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś VCDS LITE z crackiem, bo szukam i nie mogę znaleźć do pobrania. Ja By ktoś miał prosze o wysłenia na poczte [email protected]

 

Pozdrawiam Zuchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności