Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw czy ktos z was ma Blaupunkt TravelPilot 500 albo czy mial okazje testowac. chcialbym takie cos kuoic ale tak sie zastanawiam czy wszytsko jest takie piekne jak w opisach i reklamach. jakie sa wasze opinie na tamat Blaupunkt TravelPilot 500??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostanio miałem ta navi na stole w celu odblokowania ...jak na mój gust navi całkiem fajna ,fajny bajer jest z kamera oraz z wifi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak to dziala?? cos wiadomo? ta mapa chodzi? czy jest precyzyjna ta mapa teleatlasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie wiem jak z dokładnością map na polske,ale jak znajomy chciał abym mu wgrał automape to chyba jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto mapa jest mocna jedynie w nr miast a już poza miastem to leży i mało co jest na mapie polecam IGO z mapami naviteqa czy teleatlasu nawet emapa jest bardzo dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto mapa jest mocna jedynie w nr miast a już poza miastem to leży i mało co jest na mapie polecam IGO z mapami naviteqa czy teleatlasu nawet emapa jest bardzo dobra

Nie wiem co leży poza miastem,używam auto mapy od 3 lat i dla mnie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem zeby polaczyc sie przez wifi na blaupunkcie 700. caly czas wyskakuje komunikat w przegladrce (mimo ze z routerem jest polaczony) "dns nie odpowiada" czy ktos pomoze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a nie masz czasem zablokowanego routerka na mac ?

 

Co do tej navi to obleci w tłumie ale nie podniecał bym się nią za mocno też jedną rozkodowywałem i nie dość że <jak dla mnie > tępa to jeszcze na drodze potrafi się zgubić

jeździłem na niej tylko 200 km Może przypadek ale urządzenie które się nie oriętuje gdzie jest nie powinna się nazywać nawigacją w tym samym czasie miałem włączoną MCD od

VW i tamta wiedziała co się z nią dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie panowie jakieś namiary na nową mapkę do TP500???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności